נגישות
 • למה לשלם יותר

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

חבילות הכל כלול

חבילות הכל כלוללעיתים רבות נוטים אנו להתאכזב קשות בשל ציפיותינו הרבות וחשיבתנו המוטעית הגורסת כי אם נשלם יותר נהנה יותר! כשבפני השטח הממצאים הם שונים, ומתברר כי הזמנת חופשה על פי צרכים ברורים ומטרות ממשיות היא שמבטיחה לנו את הצלחת החופשה וקיום הבחירה הנכונה במלון מתאים ויעד נבחר.
 
על כן, בשנים האחרונות ניתן לראות בשינוי העוצמתי ובכניסתן של חבילות הכל כלול אל עולם התיירות הנרחב. חבילות אלו מאפשרות למטיילים ליהנות משפע רב ואיכותי הכולל בתוכו אפשרויות מגוונות לבחירה על פי מלון, מיקום ועיד.

אז מה בעצם כוללות חבילות הכל כלול? מזון, משקאות, פעילויות, ספורט ימי מסיבות וחיי לילה ועוד שלל פינוקים והטבות. 

 

חופשה ביוון והאיים

לאן נוכל לבחור לטייל, ואילו איים הקיימים ביוון לחופשה רומנטית, לחופשה משפחתית, לחופשה אישית ובכלל? ריכזנו בעבורכם מידע רלוונטי בו תוכלו להיעזר לשם קבלת החלטה נכונה ונבונה לגבי היעד הבא שלכם ביוון והאיים:
 • כריתים – אי זה הוא המקום הפופולארי ביותר בעבור תיירים מישראל ומהעולם, שכן באי ניתן ליהנות ממגוון נרחב של אפשרויות בלוי שונות : נופש מרגיע בחופים זהובים ולבנים, מלונות יוקרה בסגנון "הכל כלול", אטרקציות מרתקות וחוויות בלתי נשכחות לצד נופים כפריים מרהיבים ועוד ... 
 • מיקונוס – כאשר מדובר בחיפוש אחר חופשה פעילה במיוחד בה חיי הלילה ובילויים הם המוטיב העיקרי, הרי שהבחירה באי מיקונוס היא הנכונה ביותר. באי מיקונוס תוכלו ליהנות ממועדונים, בארים, חיי לילה סוערים ומסיבות לאור ירח, כך שחופשה מסוג זה היא איננה מיועדת למעוניינים בחופשה רגועה "בטן גב" אלא למבקשים ליהנות מיעד אטרקטיבי למסיבות וחיי לילה.
 • רודוס – באי רודוס ישנה המצאות נרחבת של תיירים ישראלים המבקשים לפקוד את המקום כמידי שנה, על כן אי זה ידוע בהיותו מבוקש ופופולארי למטייל הישראלי החובב דילים לרודוס. באי תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של אפשרויות בילוי מיוחדות הכוללות : טברנות עתיקות, מסבאות ואתרים.
 • פארוס – האי הידוע בכינויו "אי האור" מאפשר לכם ליהנות מחופשה מושלמת הכוללת בין היתר: טברנות אותנטיות, חופים עוצרי נשימה, אטרקציות ימיות מרתקות וחיי לילה סוערים.
 • סנטוריני – האי סנטוריני הוא מקום שחייבים לבקר בו בחופשה ביוון והאיים, שכן הוא שונה לחלוטין מכל נופי האיים האחרים. אי זה מתבסס על בנייה מרהיבה של מלונות יוקרה ובתי דירות מיוחדים ומרהיבים ביופיים אשר  למרגלותיהם חופים מיוחדים בצבעים שחור ואדום. 
קורפו, קוס, איקריה, סירוס, קיתירה, קפלוניה ועוד איים נוספים ומיוחדים...  

תוכלו למצוא את ההצעות הכי חמות ומשתלמות בעמוד: דילים ליוון


חבילות הכל כלול
דורג על ידי דלית מרום
5
שלח