נגישות
 • מצא את החופשה המושלמת באגם גארדה

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 •  
 •  
 • בחר תאריכים
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
 • מנוע חיפוש טוס וסע, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים

בחר מספר נוסעים

שלח

מידע עלכפרי נופש באיטליה עם הילדים

אם כבר שבעתם מהטיולים המודרכים באירופה הקלאסית, ומלונות הכל כלול כבר פחות מרגשים אתכם, אחת האפשרויות הטובות ביותר עבור חופשה משפחתית זו חופשה בכפר נופש. בכפר הנופש תוכלו להעביר עם המשפחה שלכם חופשה מהנה ומרתקת, זאת כמובן במידה ותבחרו ביעד הנכון.
 

 

כפר נופש באיטליה- אגם גארדה

 
יעד שלבטח יהיה נכון, וינפק עבורכם חופשה משפחתית קסומה, הוא איטליה. ארץ המגף הינה מדינה שמציעה מגוון רחב של כפרי נופש הפזורים ברחבי המדינה, מצפון ועד דרום, מקומות שמבטיחים הרפתקה משפחתית יוצאת דופן. אחד המקומות הכי אהובים עבור כפר נופש באיטליה נמצא בצפון המדינה, בקרבתו של האגם האיטלקי המפורסם והמוכר ביותר, אגם גארדה. בחבל לומברדיה, בסמוך לאגמים נוספים דוגמת אגם קומו ואגם מג'וריה, נמצא האגם הגדול ביותר באיטליה ואחד מהמקומות המרהיבים ביותר שלה, מקום סביבו תמצאו מגוון רחב של כפרי נופש ומגוון לא פחות גדול של אטרקציות בהן תוכלו לבלות עם כל המשפחה. אחת האטרקציות הללו היא פארק השעשועים גרדלנד, פארק השעשועים הגדול ביותר באיטליה שמלא במתקני שעשועים מסוגים שונים, שם בקלות תוכלו להעביר עם ילדיכם יום שלם בהנאה צרופה. חופשה של כפרי נופש באיטליה שתוביל אתכם לבחירה באחד מהכפרים באגם גארדה תציע לכם גם ביקור בגני סיגורטה, גנים בוטניים הכוללים צמחיה מיוחדת, פרחים צבעוניים ומרהיבים ובריכות דגים, עוד מקום בו ילדיכם ייהנו באופן ודאי.
 
 
 

חופשה לא רק במתחם הכפר- טיולים בעיירות הסמוכות

 
כמובן שהגעה אל איזור האגם לא תחייב אתכם להישאר אך ורק בקרבתו. אחד הדברים המהנים ביותר לערוך יחד כל המשפחה הם טיולים רגליים, טיולים על גבי אופניים ואפילו כאלה עם רכב שכור, טיולים שיובילו אתכם גם לעיירות הסמוכות והלא פחות מרתקות מהאגם, כמו למשל העיירה סרמיונה שמציעה ביקור במצודת סקאליג'רה העתיקה, העיירה מלצ'זינה שמציגה בפני התייר את התצפית על פסגת הר מונטה בלדו ולימונה, העיירה ממנה יצא המשקה המפורסם לימונצ'לו. כאמור, כפרי נופש באיטליה לא תמצאו רק בצפון המדינה, ובטח שלא רק בסביבתו של אגם גארדה, אף על פי שאכן תוכלו ליהנות ממגוון רחב של כפרי נופש באיזור זה. אם תהיו מעוניינים לוותר על הנופים והמראות המרתקים שמצפים לכם בצפונה של ארץ המגף, תוכלו להגיע גם אל חלק לא פחות מרתק של איטליה, החלק הדרומי שלה, שמציג בפני התייר את סרדיניה.
 
 

כפר נופש באיטליה- סרדיניה

 
גם בסרדיניה תוכלו ליהנות ממגוון רחב של כפרי נופש, כל אחד מהנה בדרכו, כל אחד מציע חוויות אחרות בתוך כפר הנופש ומחוצה לו. כפר נופש באיטליה בחלקה הדרומי יציע לכם מלבד את האטרקציות אותן תקבלו במתחם עצמו גם אפשרות לשייט בים הנהדר ואפילו דייג. הנופים של דרום איטליה הינם לא פחות מרהיבים מאלו של הצפון, כשאת הפריחה הצבעונית אותה תמצאו בצפון יחליפו הים הפתוח והאתרים העתיקים אותם תמצאו בחלק זה, כשלכך מצטרף מזג האוויר הנהדר שמובטח כמעט לכל אורך השנה באיזור.

ורונה - מזג אוויר

currentdaysun.png
שלישי ° 7 - ° 12
cludySmall.png
cludySmall.png
cludySmall.png
 • 7-12
 • 7-13
 • 8-13
רוצים לחוות גם את הצד הכפרי של איטליה? חוות נופש באיטליה הן אטרקציה מיוחדת ובלתי נשכחת

הנופש המושלם באיטליה מתחיל כאן - חבילות נופש לאיטליה עם הכל כלול