נגישות
 • טיסה למשחק כדורגל

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיסה למשחק כדורגל - החופשה הבאה שלך

האישה מממשיכה ולוחצת על יציאה לחופשה, ואתה בכלל מתכנן לראות משחק של ליגת האלופות בטלוויזיה? למה שלא תגשים את החלום של שניכם, קח אותה לחופשה הנפלאה ועל הדרך קפוץ לראות את מסי משחק מולך. רבבות אנשים טסים מכל מקום בעולם על מנת לראות את המשחקים הטובים ביותר, והיום ניתן להשיג בקלות כרטיסים מוזלים לליגת האלופות.
 
אמנם הספה שלך נוחה, והטלוויזיה הדקיקה שקנית מכסה את כל הקיר, אבל אין כמו להיות במשחק בלייב, לראות את הכדור פוגע ברשת בזמן אמת, ולהצטרף לגל הענק שיוצר הקהל שכל פעם שהקבוצה שלך מתקרבת לניצחון. אז לאיזו מדינה היית רוצה לקחת את האישה והילדים לחופשה של החיים שלהם?
 

איפה משיגים כרטיסים לליגת האלופות?
 
כרטיסים לליגת האלופות מומלץ לרכוש מראש, על מנת להבטיח שיש לך את הכרטיס ביד למשחק המבוקש. לאחר שהשגת את הכרטיס תוכל להתחיל לחשוב על הדברים הלא חשובים מסביב - כמו כרטיס הטיסה, המלון והאטרקציות השונות שאתה עומד לראות במדינה אליה אתה טס. בינינו… מה שחשוב באמת הוא שסוף סוף תוכל להסתכל לרונאלדו בלבן של העיניים כמה שניות לפני שהוא מבקיע.
 
איך עוקבים אחרי קבוצה בחופשה משולבת במשחק?
 
נכון, לא כל המשחקים קבועים מראש במיוחד כאשר מגיעים לגמר. השנה הגמר הגדול הולך להיערך בעיר קארדיף, אך בדרך עוד יש זמן לעבור את שלב הבתים. אם לדוגמה אתה אוהד של ריאל מדריד תוכל לעקוב אחר המשחקים השונים המתוכננים לקבוצה בשלב הבתים, מדריד היא עיר רומנטית נפלאה שגם האישה תשמח לבקר בה איתך, וגם הילדים ישמחו לראות את האטרקציות השונות באזור.
 
איך מתכוננים לטיסה למשחק של ליגת האלופות?
 
אם יש לך קבוצה אהובה שאתה עומד לראות, במיוחד עם אתה לוקח למשחק את הילדים מומלץ להתכונן מראש. דגל של המדינה, איפור לפנים בצבעים של הקבוצה, ושלל מוצרים שיהיה יותר זול לקנות בארץ, ולא להגיע לאצטדיון ולהישבר כאשר הילדים רוצים את החולצה שנראית כמו החולצה של מסי שעולה לך כמעט כמו הרכב המשפחתי שקנית שנה שעברה.
 
אז אם כבר השגת את הכרטיסים לליגת האלופות, מומלץ להכין את הילדים לאירוע, ולראות איתם משחקים של הקבוצה, ללמד אותם בעל פה את מספרי החולצות של השחקנים הבולטים בה, ולהתרגל לשאוג בזמן הנכון "גול!"
 
לסיכום, חופשה המשלבת משחק כדורגל גדול היא החופשה המושלמת לך ולמשפחה או אפילו לקבוצה של חברים המעוניינים להעביר את הזמן בכיף בחו"ל ולהתרגש לראות את כל השחקנים מהטלוויזיה. אם אתה מתכנן את החופשה מספיק מוקדם תוכל לרכוש לכל החברה כרטיסים מוזלים לליגת האלופות, ולהפתיע אותם בחופשה של החיים שלהם שיכולה להיות מתובלת בחוויה קולינרית במסעדות הטובות בעיר בה נערך המשחק.
 
אין מה להסס, הזמן עוד היום את החופשה שלך כי יש משחקים שאסור לפספס!


טיסה למשחק כדורגל - החופשה הבאה שלך
דורג על ידי נטע לוי

 

5

שלח