נגישות
 • חופשה ביוון העתיקה

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיול באתרי יוון העתיקה

טיול באתרי יוון העתיקהיוון היא מדינה בדרום מזרחה של יבשת אירופה, הגובלת בצפונה עם מדינות בולגריה, אלבניה ומקדוניה. במזרחה גובלת המדינה עם טורקיה, עם הים היווני במערב, ובחלקה הצפון מזרחי גובלת יוון עם הים התיכון. יוון מונה כיום כ-3000 איים אשר חלק קטן מהם הם איים מיושבים (כ-140 איים), והאזור הצפוני של יוון הוא האזור התיירותי ביותר בשטחה.

דיל ליוון מאז ומתמיד נתפסה בעיני רבים כמדינה רב גונית המושכת אליה תיירים ומבקרים רבים אשר בחורים ליהנות מטיול ממושך ביוון כולה או לחילופין ליהנות מסוף שבוע קצר אך מפנק ושליו באחד האיים הקסומים שבה. יוון מציעה למבקרים בה (טיול מאורגן ליוון) חוויה אותנטית ותרבותית המשלבת בתוכה מבנים עתיקים, אתרי ארכיאולוגיה חשובים ומנזרים עתיקי יומין  לצד חווית טבע פראית של חופים זהובים, שמש חמה, יערות עד, כפרים ויערות פסטורליים וציוריים ועוד...
 
יוון ידועה כבעלת היסטוריה עשירה ורבת שנים אשר תחילתה מהעת העתיקה ועד המאה השלישית לספירה (עלייתה של הנצרות ביוון). בתקופת העת העתיקה ביוון היו כמה מדינות, אשר חלקם בחרו להתבסס וליצור פוליס ואילו חלקם בחרו ולהמשיך ולחיות במדינה ללא שלטון ולא יצרו לעצמם פוליס.
 
תרבות יוון העתיקה השפיעה רבות על מגוון תחומים בניהם: מיתולוגיה, אומנות, מתמטיקה פילוסופיה אולימפיאדה, תאטרון ועוד, שכן טיול באתרי יוון העתיקה יכניס אתכם לעולם חוותי ומאתגר אשר יחשוף בפניכם את ההיסטוריה המפוארת של המדינה, את התרבויות הרבות ואת המיתולוגיה היוונית והרומית.
 

רב רובם של אתרי יוון העתיקה נמצאים באתונה בירת יוון   

חופשה באקרופוליס

(העיר העליונה) היא גבעה מוקפת בחומה בתוך פולייס ביוון העתיקה, האקרופוליס הינו השריד העיקרי והמרכזי של אתונה והוא מהווה כיום את אחד מסמליה של יוון העתיקה. ניתן להבחין באקרופוליס גם בערים יווניות עתיקות נוספות בהם נמצאים שירידים של מבנים עתיקים בניהם מקדשים ומנזרים.
 
על האקרופוליס ניתן להבחין בשרידים רבים בניהם הפרנתון – הנחשב לבין המבנים המפורסמים ביותר בכל העולם, אשר היה  מוקדש ברובו לאלה אתנה. אגורה העתיקה – העיר נמצאת למרגלות האקרופוליס, אשר היוותה כאחד המרכזים החשובים והשוקקים ביותר בתקופת העת העתיקה.
 

אתרים נוספים שאסור לפספס באתונה

 • המוזיאון הלאומי לארכיאולוגיה - הנחשב לאחד המוזיאונים המפוארים והיפים ביותר בכל העולם, במוזיאון הלאומי לארכאולוגיה תוכלו ליהנות מאוסף של יצירות מתקופות שונות של יוון העתיקה בהזמנת חבילות ליוון
 • קרמיקוס – בית הקברות העתיק באתונה, הקרמיקוס  נחשב לאחד מבתי הקברות העתיקים והקדומים ביותר בעת העתיקה.
מידע נוסף אוות יוון:
חבילות נופש ליוון - הדרך המושלמת והמשתלמת לחוות את המדינה המיוחדת
טיסות זולות ליוון - לתכנן את החופשה המושלמת בלי לקרוע את הכיס
חווייה קולינרית יוצאת דופן - המנות שאסור לכם לפספס בטיול ליוון

טיול באתרי יוון העתיקה
דורג על ידי גפן שחר
5
שלח