נגישות
 • דילים לבודפשט
 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

דילים לבודפשט

בודפשט, בירת הונגריה, היא יעד שהתייר הישראלי מגלה רק בשנים האחרונות


לפני כל דבר אחר, בודפשט היא עיר גדולה. מדובר בעיר הגדולה ביותר בהונגריה, ובעיר השישית בגודלה באיחוד האירופי כולה – וזוהי גם עיר מיוחדת למדי המשלבת בין הישן לחדש, ולמרות שבמונחים אירופיים זוהי לא עיר עתיקה – היא נוסדה לפני כמאה חמישים שנים כעיר מאוחדת – זוהי אחת הערים המעניינות והמרגשות ביותר באירופה כולה. אם אתם רוצים לבדוק את זה בעצמכם ולצאת לחופשה בבודפשט, עכשיו זה הזמן – כי את מה שאנחנו יודעים ועומדים לספר לכם כאן, יותר ויותר אנשים מגלים כיום, ועוד מעט בודפשט תהפוך לעוד יעד תיירותי נדוש של ישראלים – אבל עכשיו עוד אפשר ליהנות מהייחוד שלה בצורה נקייה יותר.

מקומות שכדאי לכם להכיר בבודפשט, ושיעזרו לכם לתכנן את החופשה המושלמת

בודפשט, אם אתם לא יודעים, היא עיר המחולקת באמצעה על ידי נהר הדנובה הגדול – כאשר שני החלקים, שלמעשה התאחדו ליצירת בודפשט, נקראים בפשטות בודה ופשט. החלק המזרחי, שקרוי פשט, הוא החלק המודרני יותר של בודפשט שבו גם ניתן למצוא מוקדם תיירותיים מודרניים יותר, אך הדבר לא מוריד מהייחוד שלו. להפך – עם אטרקציות מעניינות כמו בית הכנסת הגדול (שמרשים ומעניין לא רק עבור יהודים, ולנו על אחת כמה וכמה), בניין הפרלמנט ובית האופרה, וכמובן שגם השוק הגדול שהוא אחד הגבוהים והמרשימים ביותר מסוגו באירופה, ונמכרים בו מזונות שונים, מזכרות, בגדים ועוד. החלק המערבי של העיר, שידוע בתור בודה, הוא חלק מעניין לא פחות, כאשר מדובר באזור הררי למדי וסביבה ישנה ויוקרתית יותר. האטרקציות המוכרות ביותר באזור זה הן ככל הנראה המרחצאות החמים, ויש לא מעט כאלה ברחבי העיר – אך המרחצאות גלרט הם אולי המוכרים ביותר, בחלקה המערבי של העיר. גם במבצר הסיטדל, בפארק המיליניום ובטירת בודה – כדאי מאוד לבקר.

בשביל חופשה מהנה באמת, אתם צריכים למצוא דיל משתלם ואיכותי עבור טיסות להונגריה

עכשיו אתם כבר יודעים איך למלא את החופשה שלכם בבודפשט, אבל חשוב לדעת גם איך לתכנן אותה. בודפשט היא יעד שלא משאיר אתכם משועממים, ומדובר ביעד אידאלי לחופשות זוגיות – ולכן אתם בהחלט יכולים למצוא דילים איכותיים לזוגות, כולל טיסות להונגריה, מלון מכובד במיקום טוב, ועם ארוחת בוקר מזינה – במחיר שווה לכל נפש ושווה לוודא שמדובר במלון עם ביקורות טובות ממבקרים קודמים – התייר הישראלי הוא לא מוכר בבודפשט כפי שהוא במקומות אחרים באירופה, ולכן הביקורת היא גם עניינית ואובייקטיבית יותר לרוב.

לפני הפיצוץ התיירותי הקרוב – סעו לבודפשט ותיהנו מאחת הערים היפות באירופה

עוד כמה שנים, כבר לא נזכור איך בודפשט הייתה יעד חדש יחסית לתייר הישראלי. עם זאת, אנחנו עדיין לא שם – ועדיין אפשר ליהנות בבודפשט מסביבה ייחודית ורומנטית באווירה מיוחדת ושונה, עם דילים משתלמים ביותר לתקופה הקרובה.

שלח