נגישות
 • מחלקה ראשונה, מחלקת עסקים או מחלקת תיירים?

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

כל מה שצריך לדעת על מחלקות הטיסה

כל מה שצריך לדעת על מחלקות הטיסה בחירת מחלקה נכונה יכולה לשדרג את הטיסה בצורה משמעותית. באופן כללי, חברות התעופה מציעות טיסות בשלוש מחלקות עיקריות: מחלקה ראשונה, מחלקת עסקים ומחלקת תיירים. יחד עם זאת, כיום ישנן טיסות המאפשרות ישיבה גם במחלקות נוספות וחברות תעופה יכולות לבצע שינויים בחלוקה המסורתית. החוויה של טיסות במחלקה ראשונה שונה לחלוטין מטיסה במחלקת עסקים או ממחלקת תיירים. מלבד הפינוקים, האבזור, המקום וסוג הכסאות, המחלקות משמשות לסיווג של איכות השירות לפני, במהלך ואפילו אחרי תום הטיסה והנחיתה.


הקשר בין חברת התעופה לסוגי המחלקות

המדיניות של חברות תעופה לגבי מחלקות הטיסה משתנה על בסיס מספר קריטריונים. ראשית, סוג החברה קובע את היצע המחלקות ואת אופן הטיפול בהם. שנית, גם סוג המטוס מהווה פקטור מרכזי בהבדלים בין מחלקות שונות. משך הטיסה ושיקולים כלכליים יכולים להפוך חופשות קצרות או ארוכות לחוויה בלתי נשכחת, בעוד בטיסות אחרות מחלקת התיירים תהיה היחידה אשר זמינה עבור הנוסעים. בנוסף, קשה להשוות בין השירותים של מחלקה ראשונה, מחלקת עסקים ומחלקת תיירים כי החברות מציעות שירותים שונים.


מחלקת עסקים: שירותים בסיסיים בעלות נוחה

מחלקת התיירים היא זו בה טיסות נערכות במתכונת הבסיסית ביותר. טיסה במחלקת תיירים מעניקה מרווח ישיבה מינימאלי ושירותים בסיסיים. במהלך טיסות מסוימות ובעיקר בזמן טיסות פנים או שכר זו היא לעיתים קרובות המחלקה היחידה במטוס. מבחינת בידור, מחלקות תיירים מאפשרות לנוסעים ליהנות מצפייה בסרטים, האזנה למוזיקה ומספר ארוחות.


מחלקת עסקים: פיתרון אידיאלי לנוסעים מתמידים

מחלקת עסקים היא מחלקת הביניים במטוס והיא מיועדת בעיקר לנוסעים אשר טסים לעיתים קרובות. השירותים הייחודיים עבור נוסעים במחלקת עסקים מתחילים כבר על הקרקע: בזמן הבידוק הבטחוני וההתייצבות. המטרה של מחלקות עסקים היא לחסוך זמן ולהעניק אירוח אישי בכל מהלך הטיסה. נוסעים המזמינים מקומות במחלקת עסקים משתמשים לעיתים קרובות בנקודות מתוך מועדון הנוסע המתמיד אשר מספק הנחות נוספות.


מחלקה ראשונה: לחובבי הפינוקים

מחלקה ראשונה היא איכותית במיוחד ובעלת תקני השירות הגבוהים ביותר שמציעות חברות התעופה. ישנן מספר הטבות חופפות המוצעות לנוסעי מחלקה ראשונה ולנוסעי מחלקת עסקים, אך היקף השירות מציע יתרונות ייחודיים. המחיר של טיסות במחלקה ראשונה גבוה כמובן מהמחלקות האחרות, לכן כדאי לברר זאת מראש ולפני שמבצעים את ההזמנה.


אתם בוחרים את החוויה

לסיכום, טיסות במחלקות עסקים או במחלקה ראשונה הן חוויה יוצאת דופן. אמנם לא כל התיירים מעוניינים להשקיע בסוג כזה של טיסות, אך מי שמחפש אחר פינוקים ללא ספק ימצא את מבוקשו. חברות תעופה מובילות עם מטוסי נוסעים מתקדמים משקיעות המון משאבים בחווית טיסות משודרגת. אמנם לא בכל המטוסים ישנן מחלקות עסקים ומחלקה ראשונה, אך אלו המציעות שירות כזה מצליחות לייצר תיירות ברמה גבוהה במיוחד.כל מה שצריך לדעת על מחלקות הטיסה
דורג על ידי ענת חכימיאן
5
שלח