נגישות
 • כל מה שצריך לדעת על טיסה ליעדים אקזוטיים

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

כל מה שצריך לדעת על טיסה ליעדים אקזוטיים

כל מה שצריך לדעת על טיסה ליעדים אקזוטיים טיסה במסלול בטיחותי נועדה על מנת להבטיח למטיילים את ההגנה האופטימאלית. זו היא טיסה אותה ניתן למצוא בדרך כלל ביעדים רחוקים כגון נפאל, קטמנדו, וייטנאם וחלק מהמדינות בדרום אמריקה. מבחינה מעשית, תיירים אשר לוקחים חלק במסלולי טיסה במסלול בטיחותי אינם חשים בהבדל. הטייסים אשר אחראיים על טיסה במסלול בטיחותי מודעים לכל ההשלכות ומקפידים על אמצעי הבטיחות המלאים. עבור ישראלים רבים, טיסה כזו היא האפשרות היחידה לטייל ביעדים אקזוטיים. המחיר של הטיסות הללו משתלם במיוחד, הן מתנהלות לכל אורך חודשי השנה ומלבד תרמילאים וצעירים אחרי צבא מצטרפים אליהן גם לא מעט משפחות.


מסלולי הטיול במזרח הרחוק

הייחודיות של טיול ביעדים אקזוטיים היא מתן מענה על צרכים רבים. כאשר מדובר על טיסה וביקור במדינות כגון בנפאל וטיבט או טיסות לתאילנד, התיירים מקבלים הזדמנות נדירה לעלות לגובה אדיר על מנת לקבל תצפית עוצרת נשימה. העליה מתבצעת בדרך כלל באמצעות ג'יפים המלווים על ידי מדריך מקצועי. טיולים אלו מתחילים בטיסה משדה התעופה בן גוריון אל נמל התעופה דלהי שבהודו. לאחר מכן מתבצעת טיסה במסלול בטיחותי אל קטמנדו, בה ניתן לבקר בערים עתיקות, ג'ונגלים אותנטיים וכפרים מסורתיים. בחלק ממסלולי הטיול מתקיימת טיסה במסלול בטיחותי אל להאסה שהיא בירת טיבט. שם מצטרפים התיירים אל סיור בארמון הפוטאלה ואל הקברים של הדלאי לאמות הקודמים.

 

מה אפשר לראות בהודו וטיבט?

טיולים מאורגנים למזרח הרחוק באמצעות טיסה במסלול בטיחותי הוא פיתרון נהדר למי שמחפש אחר חוויה בלתי נשכחת. מלבד התרבות השונה של הודו, קטמנדו וטיבט אפשר להגיע גם למקומות מפורסמים כמו הר האוורסט. בדרך אליו ישנן עמדות תצפית על רכס ההימלאיה ונוף פנורמי של גבעות ירוקים ושטחי מרעה עצומה. האוכלוסייה המקומית במזרח רגילה לחיות לצד הנוף הזה, אך תיירים מישראל לא תמיד מתרגלים אליו כל כך מהר. מבחינתם, טיסה במסלול בטיחותי היא יתרון עצום המאפשר להם לגלות חלקים חדשים ברחבי העולם. הטיסות מתבצעות על ידי חברות בינלאומיות מוכרות והמחיר של חבילות נופש כולל מדריך, העברות, כניסות לאתרים, מלווה מקומי ולעיתים גם אשרות כניסה וטיפים לנותני השירות.


ממשיכים לשמור על הבטיחות של התיירים

תחום התיירות ממשיך להתפתח ומציע לא מעט אפשרויות של טיסה במסלול בטיחותי. כיום כבר לא צריך לחשוש לפני שמגיעים ליעדים רחוקים: בזכות הקריטריונים הגבוהים הנשמרים במהלך טיסה במסלול בטיחותי יכול כל תייר להיות רגוע לחלוטין. המחיר המשתלם של טיסה במסלול בטיחותי והטיולים המגוונים הופכים את האופציה הזו לפופולארית בכל הגילאים. יש להצטייד בביטוח בריאות ומטען, לארוז רק ציוד חיוני ולקחת בחשבון הוצאות אישיות. לעומת זאת, כאשר מתכננים את הטיול לבד ולא במסגרת חבילה מאורגנת כדאי לקרוא מידע על היעדים ולקחת בחשבון הוצאות בלתי צפויות.

 


כל מה שצריך לדעת על טיסה ליעדים אקזוטיים
דורג על ידי ירדן עקיבא
5
שלח