נגישות
 • טיפים למשפחות הטסות עם הילדים

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיפים למשפחות הטסות עם הילדים

בעת הזמנת חופשה עם הילדים כדאי לקחת בחשבון מספר שיקולים ייחודיים. מלבד כל נושאי ההכנה, האוכל והלינה במדינת היעד, בראש ובראשונה יש לחשוב על הטיסה. טיסות עם ילדים שונות בהרבה מובנים מאשר טיסה לבד או עם בן זוג. דרך אחת להתגבר על הקושי היחסי היא לבחור ביעד קרוב יחסית, כמו טיסה לאיטליה או כפר נופש בהולנד

טיסות לארצות הברית או לאוסטרליה, הנמשכות שעות ארוכות, מחייבות היערכות מיוחדת. טיסות אלו יכולות לעורר תסכול בקרב ילדים קטנים או תינוקות ולכן תפקידם של ההורים הוא לעשות הכל על מנת להקל עליהם. מצד שני, גם טיסות ארוכות הן לא סיבה לוותר על חופשה חלומית עם הילדים. בעזרת אימוץ של מספר טיפים פשוטים תוכלו גם אתם לטוס עם הילדים ללא חשש.


האם הטיסה שלכם בנויה לילדים?

העצה החשובה ביותר לגבי הזמנת טיסות עם ילדים היא קודם כל ליידע את חברת התיירות והתעופה. במידה ומדובר על ילדים צעירים בגיל 12 עד 18 לא תצטרכו להקדיש לכך משאבים מיוחדים, אך ילדים קטנים ובעיקר תינוקות זקוקים לתנאים מסוימים. ישנן טיסות נוחות בהן מוגשות ארוחות ברמה גבוהה, אך יש טיסות אחרות ליעדים קרובים אשר בהם תצטרכו להצטייד בעצמכם באוכל ושתייה. בדקו מראש את התנאים בטיסה שלכם וקחו בחשבון את הצרכים של הילדים.


הכינו את הילדים לחוויה

טיפ נוסף לגבי טיסה עם ילדים קטנים הוא להכין אותם לאופי החופשה: טיסה בפעם הראשונה יכולה להיות אירוע מעט מפחיד, במיוחד עבור ילד אשר ראה מטוסים רק בסרטים ובסדרות. דברו עם הילדים על הטיסה, הקפידו להבהיר כי מדובר על כלי תחבורה בטיחותי והדגישו את ההנאה שתחכה לכם עם הנחיתה. למעשה, ניתן להפוך את הטיסה לאטרקציה בפני עצמה: בקשו מהילד להסתכל בחלון והסבירו לו על מבנה המטוס. גם שיחה עם הדיילת יכולה לעזור מהבחינה הזו, ולהשרות על המשפחה אווירה רגועה ומהנה.


משחקים ושעשועים

ילדים אשר אוהבים לשחק במחשב או במכשירים ניידים יכולים לעשות זאת בזמן הטיסה. מלבד ההמראה והנחיתה ובכפוף להוראות מסוימות מהקברניט, המשחקים אליהם רגיל הילד יכולים להעביר לו את הזמן היטב. כמובן שבטיסות קצרות לאירופה אין צורך ביותר מדי מסיחי תשומת לב משום שמדובר על מספר שעות קטן בלבד, אך בטיסות ארוכות יותר משחקים אלו יכולים לשעשע את הילד ואפילו לאפשר לכם לנוח מעט.


הטיסה היא חלק מהחופשה

לסיכום, עבור הילדים הטיסה לחופשה יכולה להיות אירוע חיובי או שלילי והרבה מהתוצאה תלוי בהורים. במידה ותקדישו מחשבה לטיסה, תתייעצו עם אנשי מקצוע ותקפידו להזמין חופשה מתאימה לילדים, תגלו חוויה משודרגת ואמיתית. ילדים בכל רחבי העולם טסים מדי יום, לכן אין סיבה שדווקא המשפחה שלכם תמנע יציאה לחופשה. תנו לילדים ליהנות מהטיסה ונסו בעצמכם להירגע עוד לפני העלייה למטוס, כך תגלו עולם שלם הנפרש מתחת לרגליכם.

באתר YPayMore תוכלו למצאו רעיונות והמלצות שיעזרו לכם לתכנן את הטיול הבא שלכם על הצד הטוב ביותר. מוזמנים לקרוא על הולנד -יעד מושלם לטיול משפחות.
 


טיפים למשפחות הטסות עם הילדים
דורג על ידי ליאת מאיר
5
שלח