נגישות
 • טיול מאורגן לסין - בעד ונגד

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיול מאורגן לסין - בעד ונגד

טיול מאורגן לסין - בעד ונגד טיול מאורגן לסין הוא אחד הפתרונות הנהדרים ביותר לחופשה. למרות שהוא מאפיין את חובבי הז'אנר בדרך כלל, אנשים רבים לא יודעים על עצמם שזה ז'אנר נהדר להם ונמנעים מתוצרה כזאת של טיולים מתוך הנחות שגויות.  בפועל כמעט כל מי שהתנסה בטיול מאורגן הבין שזאת הדרך הטובה ביותר להכיר מקומות חדשים ויש מקומות שהתיור בהם הוא כמעט בלתי אפשרי ללא מדריך צמוד.
עוד לפני שמדברים על היתרונות והחסרונות של טיול מאורגן לסין, נתחיל בהגדרה של טיול מאורגן באופן כללי כולל טיולים מאורגנים לשומרי מסורת.

כמה דברים שכדאי לכם לדעת על טיול מאורגן לסין

טיול מאורגן מורכב מקבוצה של מטיילים, שכשמו כן הוא נבנה ומאורגן עוד לפני שיוצאים מהארץ, כך שלוח הזמנים ותוכנית הטיולים נקבעת מראש. קבוצת המטיילים יכולה להיות הטרוגנית ומורכבת מאנשים שלא מכירים זה את זה, וניתן להרכיב גם קבוצות הומוגניות יותר ואפילו קבוצות פרטניות, במידה ויש לכם מספיק חברים ובני משפחה אשר מעוניינים להצטרף אליכם להרפתקאה זו. במסגרת האחריות של ארגון הטיול יש התייחסות לכל מה שרלוונטי לרבות ביטוח נסיעות, תשלום כניסות לאתרי התיירות, מסלול ברור ומדריך טיולים שמכיר את היעד כמו את כף ידו, מקומות הלינה והאוכל וכל מה שחיוני להצלחתו של הטיול. העובדה שיש מדריך צמוד היא משמעותית וחשובה והיא מעשירה את הטיול באופן משמעותי. אחת הטענות של אנשים שלא אוהבים טיולים מאורגנים היא שהם מעדיפים לתור לבד את האיזור במועדים ובקצב שנח להם, מתוך חשש שקצב התנועה של הקבוצה בטיול מאורגן הוא לבטח שונה משלהם. בפועל, טיולים מאורגנים הם הרבה יותר דינאמיים ממה שאנחנו נוטים לחשוב ומידת החופש הפרטית בטיול כלל אינה נפגעת.


מה מיוחד בסין?

סין היא מדינה ענקית, עם תרבות שונה מאד משלנו ושפה שאפילו הפונטיקה שלה זרה לנו. קשה עד בלתי אפשרי לטייל בסין לבד. למרות שהסינים הם דוברי אנגלית, לנו המערביים די קשה להבין אותם אפילו באנגלית. לקרוא את השפה המקומית אין לנו שום יכולת ובלי להכיר את יסודות התרבות החיוניים שמהווים את אבן היסוד של החברה כולה, לא נוכל לעבור אפילו קילומטר בהצלחה. אם אתם רוצים להוציא את המיטב מהטיול שלכם בסין, לבטח אם זאת הפעם הראשונה שלכם בה ואתם לא שולטים בשפה, טיול מאורגן הוא הדרך הטובה והיעילה ביותר לעשות זאת. עם טיול מאורגן לא תצטרכו להתמודד עם כל האתגרים שהארץ מציבה בפני התיירים הזרים. מדריך הטיולים יהיה צמוד לקבוצה ולצד המידע וליוויו באתרי התיירות השונים הוא יסיע להתמודד בתוך המדינה  גם ברמה האלמנטרית ביותר, אם צריך. כיום ניתן למצוא מגוון של מסלולי טיולים שונים, באורכים משתנים ועם מיקוד על איזורים משתנים, כך שאם אתם רוצים להגיע לסין, הזמינו טיול מאורגן והסירו כל דאגה מעל ראשכם, הם כבר ידאגו להכל, לרבות לטיסות ולמיסי הנמלים, ביטוח נסיעות, מסלול טיולים, מקומות לינה ואוכל וכל יתר הדברים שנוגעים לטיול יטופלו מבלי שתצטרכו לנקוף אצבע.

 


טיול מאורגן לסין - בעד ונגד
דורג על ידי אפי פישר
5
שלח