נגישות
 • דילים לקוסטה ברווה
 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

דילים לקוסטה ברווה

מזה שנים רבות, קוסטה ברווה נחשבת למוקד תיירותי ראשון במעלה


כבר באמצע המאה ה-20 נחשבה קוסטה ברווה לאחד מיעדי התיירות הנחשקים והפופולאריים ביותר בעולם. מאז ועד היום שמרה על מעמדה זה, וגם אם כיום לא כל מי שניתן למצוא בקוסטה ברווה הוא בדיוק מעשירי ספרד ואירופה, הרי שדווקא הזמינות הגוברת והאפשרויות הגדלות של חופשה, שהולכת והופכת אפשרית גם עבור מי שמשאביו הכלכליים הם מצומצמים יחסית, הופכת את החופשה לאיכותית ונעימה יותר. המחירים ירדו מאז אמצע המאה הקודמת, וכיום רבים מאתנו יכולים לנסוע לרצועת החוף בצפון ספרד וליהנות מאחד מאתרי התיירות האטרקטיביים ביותר באירופה כולה. כעת, נכיר מעט את מה שיש לקוסטה ברווה להציע.

על העיירות השונות של קוסטה ברווה, החופים הזהובים והחופשה המושלמת

הדבר המרכזי שאנשים נוסעים בשבילו לקוסטה ברווה הוא החופים. החופים הזהובים של קוסטה ברווה הם בעלי שם עולמי, ולאורך שנים רבות אפילו השתמשו במילים קוסטה ברווה בכדי לתאר חוף טבעי ויפהפה – עד כדי כך מרשימים הם החופים האלה. מלבד החופים ומקומות הבילוי, ולא חסרים כאלה, קוסטה ברווה מורכבת מעיירות קטנות וציוריות שבהחלט כדאי לבקר בהן, או אפילו לבסס את החופשה שלנו באחת מהן – עיר החוף בלאנס עם החוף הארוך שלה והגנים הבוטניים שבה, העיירות יורט דה מאר וטוסה דה מאר ששתיהן ציוריות ומהנות ביותר. ביורט דה מאר תמצאו גם פארק מים ענק ומהנה במיוחד שמתאים לילדים ולמבוגרים כאחד, ובטוסה דה מאר ניתן גם לבקר במבצר עתיק עבור אוהבי התחום. עוד אטרקציה שכדאי להכיר היא ביתו של הצייר הנודע סלבדור דאלי בעיירה פיגראס בה נולד – כיום הבית הזה משמש כמוזיאון מרשים של יצירותיו.

מחפשים דילים לקוסטה ברווה? כך תוודאו שאתם בוחרים באפשרות איכותית

יש לא מעט דילים איכותיים שניתן למצוא לקוסטה ברווה. כיום, ניתן למצוא גם דילים במחיר שווה לכל נפש, במיוחד עבור זוגות צעירים שמוכנים להתפשר מעט על איכות הלינה שלהם – בסביבה ציורית כמו קוסטה ברווה, שבה גם כך מבלים את רוב הזמן בחופים ובטיולים, לעתים אין צורך במלון יוקרתי של ממש, והדבר יכול לחסוך לכם הרבה מאוד כסף. בכל מקרה, כדאי לדעת שאין טיסות ישירות לקוסטה ברווה, וכי העיר הגדולה דרכה מגיעים (במהירות) לאזור היא ברצלונה – ובהחלט ניתן לשלב את שני היעדים התיירותיים האלה בחופשה אחת.

קוסטה ברווה יכולה למלא חופשה שלמה, ויכולה להיות עצירה בחופשה ארוכה יותר

בין אם החלטתם לנסוע לקוסטה ברווה בלבד עבור החופשה שלכם, ובין אם אתם מחפשים חבילת נופש שתשלב לכם בין קוסטה ברווה לבין ברצלונה התיירותית לא פחות, תוכלו ליהנות בסביבה זו מהחופשה המושלמת. כל שנחוץ לכם הוא למצוא את הדיל האיכותי שיפנק אתכם.
למידע על יעדים פופולריים נוספים בספרד:

טיולים מאורגנים למדריד
דילים לברצלונה

שלח