נגישות
 • דילים לאתונה
 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

דילים לאתונה

אין בעולם הרבה ערים עתיקות ומיוחדות כמו בירת יוון – אתונה


אתונה היא אחד הערים המיוחדות בעולם ללא ספק, ואת המעמד הזה היא קנתה לעצמה בזכות היותה אחת הערים העתיקות החשובות ביותר עבור העולם המערבי בו אנו חיים. אתונה נוסדה לפני יותר מ-4,000 שנה, והאזור עצמו מיושב כבר מהמאה ה-15 לפני הספירה. שמה של אתונה ניתן לה מהאלה היוונית אתנה, ומאז היווסדותה וימי הפאר שלה בתקופה הקלאסית ביוון ועד היום – היא מהווה את המרכז החשוב ביותר ביוון מבחינה כלכלית, תרבותית, מדינית וכדומה. כל זה מרשים במיוחד בהתחשב בכך שלא מדובר בעיר גדולה כל כך – שטחה וכמות התושבים שבה קטנים מתל אביב, למשל. עם זאת, מבחינה תיירותית מדובר באחת הפנינים שחשוב מאוד לבקר בהן ברחבי העולם.

המקומות בהם כדאי לכם לבקר באתונה – הישנה והחדשה גם יחד

יש כל כך הרבה אתרים שבהם כדאי לוותר כשיוצאים לחופשה באתונה, שקשה למנות את כולם במאמר אחד קצר. עם זאת, את המפורסמים שבהם כמובן שחשוב לציין, ואנחנו מדברים כמובן על העיר העתיקה וספציפית על האקרופוליס – שרידי מרכז העיר העתיקים, שבמרכזם נמצא הפרתנון – אחד המבנים העתיקים בעולם שעוד עומד על תילו, שהיווה מקדש לאלה אתנה וכיום מהווה את אחד האתרים התיירותיים המוכרים ביותר בעולם כולו. כמובן שהעיר העתיקה באתונה מציעה עוד הרבה מאוד אפשרויות תיירותיות, כולל מוזיאון אקרופוליס החדש, מקדשים וכנסיות נוספות. ספריית אדריאנוס, או ליתר דיוק השרידים שלה, היא עוד אתר היסטרי מעניין ומרגש. מבחינת מקומות מודרניים יותר, ניתן לציין את הגנים הלאומיים שבאזור הפרלמנט, ואת הארמון המלכותי לשעבר, שכיום משמש כבית הנשיא – מבנה מרשים שכדאי מאוד לבקר בו.

איזה סוג של דיל ליוון כדאי לכם לחפש כשאתם יוצאים לחופשה באתונה?

חופשה באתונה היא חופשה מהנה מאוד, אם יודעים לתכנן אותה היטב. כדאי מאוד לצאת לחופשה שכזו ולמצוא דיל ליוון איכותי, ולא חסרים מלונות איכותיים בעיר. מאחר ומדובר בעיר תיירותי, אופי הדיל צריך להיות לבד אנד ברקפסט – שכן העיר תדע להציע לכם מספיק בידור ואופציות קולינריות איכותיות לשארית היום. מעבר לכך, חשוב לציין שאופי חבילות הנופש שכדאי להזמין לאתונה הוא זוגי – אתונה היא עיר מעניינת, יפה ורומנטית, שמבוגרים מעריכים אותה יותר מילדים, ולכן היא מהווה יעד אידאלי לחופשות זוגיות ורומנטיות, ופחות לחופשות משפחתיות – אם כי גם כאלה ניתן למצוא אם אתם חפצים בכך.

לאתונה כדאי לנסוע לחופשה זוגית מהנה – עם חבילת נופש משתלמת

אתונה היא יעד תיירותי מוביל, וככזה ברור שקל למצוא מגוון דילים וחבילות נופש לחופשה בה. חפשו דיל איכותי, עם מלון עם ביקורות טובות שאתם יכולים להיות רגועים מהשהות בו – וצאו לחופשה שלא חייבת להיות ארוכה, אבל בטוח שתחייה את הגוף ואת הנפש שלכם באחת הערים העתיקות והיפות בעולם.

שלח