נגישות
 • דילים לגאורגיה
 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

דילים לגאורגיה

יותר ויותר תיירים מגלים את גאורגיה – והגיע הזמן לחופשה שלכם בה


עולם התיירות המודרני הוא עולם שעובר שינויים רבים בעשרות השנים האחרונות, כאשר ישנם שני גורמים עיקריים הגורמים לשינויים האלה – התפרקות הגוש הקומוניסטי בשנת 1991, והתפתחות הכפר הגלובלי והעברת המידע המהירה בין תיירים ברחבי העולם. כך, השינוי העיקרי שלו אנחנו עדים הוא שיעדים שבעבר לא היו מוכרים לתיירים מרחבי העולם ומישראל בפרט, הופכים ליעדים מוכרים יותר ופופולאריים יותר, ויעדים רבים שבעבר כלל לא הייתה אליהם גישה ממדינות מערביות כמו ישראל, בשל השתייכותם לגוש הקומוניסטי, הופכים כיום ליעדים פופולאריים ביותר עבור התייר הישראלי. אחת הדוגמאות הבולטות, שרק בשנים האחרונות תיירים רבים מבינים את הקסם האדיר שיש לה, היא גאורגיה – מדינה שחלקנו מכירים גם בתור גרוזיה, שנמצאת בין אירופה לאסיה ומכילה כמה אטרקציות תיירותיות שאסור לפספס.

מה יש בדילים לגאורגיה שצריך לעניין אתכם? מה אתם צריכים לחפש בתכנון החופשה שלכם? טיול מאורגן לגאורגיה הוא האופציה המושלמת

כשאנחנו מדברים על דילים לגאורגיה, חשוב לציין שלא תמיד כדאי להזמין דילים של ממש לטיסה ולמלון לכל השהות שלכם במדינה. הסיבה לכך היא פשוטה למדי – אופי הטיול בגאורגיה הוא דינמי למדי, ולא תמיד אפשר או רצוי לחזור לאותו המקום בכל יום. לעתים, נעדיף למצוא יעדים שונים ללינה בכל לילה, משום שנהיה באמצע טיול רגלי ארוך ונרצה לאפשר לעצמנו את הדינמיות הזאת. עם זאת, יש רבים שבוחרים בדילים של מלון וארוחת בוקר, ובמצבים כאלה גם כדאי לשכור רכב – שכן התחבורה לא מאוד נוחה ועיקר החופשה בגאורגיה מתרחשת מחוץ למרכזים העירוניים הגדולים.
עוד דרך מומלצת לחוות את גאורגיה היא באמצעות טיול מאורגן לגאוגריה, אשר כבר כולל בתוכו כעסקת חבילה טיסות, נסיעות ולינה.

כמה חוויות שכדאי לחוות בגאורגיה – מקומות להיות בהם ודברים לעשות

גאורגיה היא מדינה בעלת אופי כפרי, וחלק גדול מהאטרקציה הכללית של גאורגיה היא הטיול בין הכפרים השונים במסלולים רגליים ארוכים של מספר ימים, עם לינה בשטח או באורחנים כפריים ופסטורליים, עם חוויה אותנטית של המדינה המיוחדת הזאת, האוכל, המוזיקה וכל מה שרק אפשר לחפש. מעבר לזה, ישנם אתרים שכדאי לראות, כמו לדוגמה חבל הארץ סוונטי – חבל ארץ מרהיב ביופיו, עם טרקים חווייתיים של ימים ארוכים, המגדלים הסוואניים המשקיפים אל ההרים, קרחונים ועוד. עוד אטרקציה מוכרת היא וורדזיה – עיר המעירות של הנזירים במרכז גאורגיה, בין הרים ונהרות יפים בפני עצמם – כחוויה שבאמת קשה לתאר את היופי ואת הייחוד שלה מבלי לראות אותה בעיניים שלכם. עוד אטרקציה מרכזית היא האוכל והיין – שמהם אסור לפספס וכדאי שיהיו כמה שיותר אותנטיים בטיול שלכם ברחבי גאורגיה.

גאורגיה היא מדינה שיש בה מגוון רחב מאוד של אטרקציות לתיירים

הגיוון העצום של האטרקציות מהן ניתן ליהנות בגאורגיה הופך את הטיול בה לחוויה מיוחדת למדי. גם אם אתם מוצאים דיל של טיסות בלבד וגם אם אתם בוחרים בדיל מלא עם מלון – בנו לעצמכם תכנית מלאה לטיול בכדי ליהנות ממנו באופן מקסימלי.

שלח