נגישות
 • לכל נוסע יש דרישות אחרות מהטיסה

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

לכל נוסע יש דרישות אחרות מהטיסה

לכל נוסע יש דרישות אחרות מהטיסה בניגוד לגורמים אחרים המרכיבים את החופשה ומבטיחים את הצלחה, טיסות דורשות תשומת לב מיוחדת. כמובן שכל טיול לחו"ל מחייב היערכות מבחינת מקום העבודה, הלימודים, החלפת כספים, הוצאת ויזות ודרכונים ועוד, אך בעת חיפוש אחר טיסות ישנה תחושת התרגשות שאי אפשר למצוא במצבים אחרים. טיסות נעימות ואיכותיות יכולות להבטיח כי החופשה תתחיל ברגל ימין כבר בשדה התעופה במדינת המוצא, לעומת טיסה ארוכה ומייגעת אשר תרוקן את כל האנרגיות. מעבר לכך, ישנם הבדלים בין בחירת טיסה עבור משפחה לבין טיסה לאנשי עסקים או בני זוג.


משפחות: החיפוש אחר תנאים אופטימאליים לילדים

משפחות המחפשות אחר טיסות מתעניינות בדרך כלל בעיקר בתנאים. ישנן טיסות בהן מוקרנים סרטים ומוצעים אמצעי בידור רבים, אשר תפקידם לשעשע את האורחים ואת הנוסעים. טיסה מן הסוג הזה יכולה למנוע המון עוגמת נפש מצד ההורים. חשוב לזכור כי רוב הילדים אוהבים לטוס ומאוד מתלהבים מהרעיון לרחף בין העננים, אך בזמן טיסה ארוכה הם עלולים לאבד את הסבלנות. המטרה של טיסה בתנאים נוחים היא לאפשר לילדים ולמשפחה להרגיש בטוחים, בין אם מדובר על טיסה ארוכה או על טיסה ליעד קרוב.
 


זוגות: המחיר הוא השיקול החשוב ביותר

לעומת משפחות אשר מחפשות כאמור אחר התנאים, בני זוג המזמינים טיסה דואגים בעיקר למחיר. לזוגות צעירים חשוב יותר מחיר נוח מאשר זמן טיסה קצר, ארוחות או סוג הסרטים המוקרנים בדרך. זוגות בירח דבש עושים זאת מן הסתם לאחר החופה ולכן התקציב שלהם מצומצם. מנגד, ישנם זוגות אשר טסים לחופשה קצרה באמצע השגרה ולכן גם עבורם המחיר הוא פקטור משמעותי.


אנשי עסקים: העיקר שהטיסה תצא בזמן

אנשי עסקים מחפשים טיסות על בסיס פונקציונאלי ובקרב קהל זה היתרון של טיסות הוא הדיוק בזמנים. רוב אנשי העסקים אינם משלמים בעצמם את הטיסות והנסיעה שלהם ממומנת על ידי החברה, לכן המחיר אינו מהווה שיקול. גם מבחינת תנאים לא נוטים אנשי העסקים להתלהב מאמצעי בידור בטיסות. הם טסים לעיתים קרובות, מגיעים ליעדים קרובים ורחוקים והכי חשוב להם לערוך את הנסיעה במהירות, ביעילות וללא עיכובים.האחריות המוטלת על חברת התעופה

כפי שאפשר לראות, לכל לקוח אשר עולה על טיסה יש רשימת דרישות שונה. הצרכים של הנוסעים הם חלק בלתי נפרד ממה שמחויבת חברת התעופה להציע. יחד עם זאת, ישנם עקרונות זהים התקפים לגבי כל הסוגים של טיסות. חברות התעופה חייבות לשמור על בטיחות מלאה של הנוסעים, להציע שירות אדיב ולעדכן בהקדם לגבי שינויים. מהבחינה הזו אין הבדל בין טיסות לחופשה משפחתית, טיסות לירח דבש או טיסה קצרה לאיש עסקים. על חברת התעופה מוטלת אחריות מסוימת והדרך להוכיח אותה היא באמצעות טיסה משתלמת ואיכותית ככל האפשר.

 


לכל נוסע יש דרישות אחרות מהטיסה
דורג על ידי ירון ששתיאל
5
שלח