נגישות
 • כל חופשה היא הזדמנות עבור טיסה ליעד מיוחד

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

כל חופשה היא הזדמנות עבור טיסה ליעד מיוחד

אילו הכנות צריך לערוך לפני הטיסה? טיסות ליעדים מיוחדים כמו טיסות לתאילנד, הן החלום של כל מי שאוהב לטייל בעולם. יחד עם זאת, ישנן דרכים רבות לקבוע את ההגדרה של יעדים מיוחדים. עבור חלק מהתיירים, יעדים מיוחדים הם כאלו המציעים תרבות זרה ושונה. לעומת זאת, לא מעט תיירים מוצאים עניין דווקא ביעדים קרובים הנמצאים בתוך תחומי היבשת. טיסות ליעדים מיוחדים מבטיחות חוויה יוצאת דופן ולכן כדאי לתכנן אותן בצורה נכונה. ההזמנה של טיסות ליעדים מיוחדים צריכה להתבצע על פי צרכים אישיים, תחומי עניין וכמובן החלטה על התקציב.


הפתיעו את בני הזוג שלכם

האפשרות הראשונה להזמין טיסות ליעדים מיוחדים היא במסגרת הפתעה או מתנה. בני זוג נוהגים לעיתים קרובות להפתיע אחד את השני עם כרטיס טיסה ליעד אקזוטי, רומנטי ומיוחד. כל מה שצריך לעשות על מנת לממש את הפוטנציאל של מתנה מן הסוג הזה היא לבדוק לגבי תאריכים פנויים, לברר על חבילות נופש וזמני טיסות ולצאת לדרך.
 


לוקחים את הילדים ליעד מיוחד

אפשרות נוספת של הזמנת טיסות ליעדים מיוחדים היא במסגרת חופשה משפחתית. מי שנוהג לצאת לחופשה מדי שנה יודע עד כמה קשה להחליט לאן לטוס ומתי לעשות זאת. בעזרת טיסות ליעדים מיוחדים ניתן להבטיח כי גם ילדים קטנים ובני נוער ייהנו מזמן האיכות המשותף. מלבד אירופה וארצות הברית מתקיימות כיום טיסות בתדירות גבוהה אל כל יעד בעולם. אפשר לקחת את הילדים אל ערבות אוסטרליה, או לבחור בחופשה קצרה באחד מכפרי הנופש של איטליה וצרפת. מי שמעדיף חופשה ארוכה יכול לטוס ליעדים מיוחדים בדרום אמריקה, לבקר באמזונס וליהנות ממזג האוויר הטרופי של ברזיל. גם אפריקה נחשבת ליעד מיוחד עבור משפחות: שמורות הטבע, המחירים הזולים והפעילויות הם מתכון לחופשה מושלמת.


אילו הכנות צריך לערוך לפני הטיסה?

אספקט אחר של טיסות ליעדים מיוחדים קשור להכנות. כאשר נוסעים ליעד רחוק ומנותק יש לדאוג מראש לכל הפרטים הבירוקרטיים. בשלב הראשון יש לוודא היטב את הנפקת הכרטיסים, את אשרות הכניסה ואת הפנייה לגורמים מוסמכים לצורך מתן חיסונים. בשלב השני יש לוודא את סידורי הקרקע, לאסוף כתובות רלוונטיות ולהעביר מידע לאנשי קשר אשר נשארים בארץ. הגעה ליעד מיוחד ורחוק כרוכה בטיסה ארוכה ולכן גם אליה כדאי להתכונן.


אין מקום להתלבטות

טיסות ליעדים מיוחדים הן עולם שלם של אפשרויות. יש לטפל בטיסות הללו בצורה ייחודית ולא להקל ראש בהכנות המקדימות. טיסות ליעדים מיוחדים יכולות לנחות באוסטרליה, בדרום אמריקה, בקאריביים או ביבשת אנטרטיקה. לכל יעד יש מאפיינים משלו וככל שמקדימים להתכונן כך מבטיחים טיול ברמה גבוהה יותר. טיסות ליעדים מיוחדים לא משאירות מקום להתלבטות. אפשר לצאת לטיול לבד, עם בן הזוג או עם המשפחה והילדים ולחזור עם חוויות לכל החיים.

 


כל חופשה היא הזדמנות עבור טיסה ליעד מיוחד
דורג על ידי חיים טל
5
שלח