נגישות
 • לשלב טיול עם מגורים בחו"ל

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

לשלב טיול עם מגורים בחו"ל

לשלב טיול עם מגורים בחו"ל את זה שהעולם כולו הוא כפר גלובלי כולם כבר יודעים. כולם יכולים לטייל בכל מקום, כולם יכולים לדבר עם כל בנאדם בכל מדינה שהיא וכולם יכולים אף להתכתב במיילים או ברשתות חברתיות זה עם זה בכל פינה נידחת על הגלובוס. אך אחד הדברים הבולטים ביותר בשנים האחרונות שנוצרו כתוצאה מהעובדה הזאת הוא אנשים שעוברים ממקום אחד למקום אחר על מנת לעבוד בו כולל טיסות לקוס...


מדוע חברות ההייטק נוהגות לבצע רילוקיישן לעובדים

העבודה הכי נפוצה בתחום הזה זו כמובן עבודה בתחום ההייטק. פעמים רבות שעות העבודה במפעלי ההייטק הישראלי אינן תואמות לשעות העבודה הרגילות במשק הישראלי מאחר והם מנסים להיות חופפים כמה שאפשר לשעון ארצות הברית, המדינה העיקרית איתה הם עובדים בשיתוף פעולה. בכלל, שיתופי הפעולה עם מדינות שונות ברחבי העולם, וכאמור בעיקר עם ארצות הברית, הופכות לנורמה מקובלת ואף לדבר חיוני בלעדיו חברת ההייטק לא תוכל להפוך לחברה מרכזית בתחומה. אך ישנן חברות שלא מסתפקות בקשר לטווח רחוק שמתבטא בשיחות טלפוניות ושיחות סקייפ עם החברה המקבילה במדינה אחרת, ולוקחות את העניין צעד אחד קדימה. ישנן חברות שבוחרות לשלוח עובדים מסויימים ללימוד וליצירת שיתוף פעולה למספר ימים או מספר שבועות ויש חברות שעושות אפילו מעבר לכך, ועורכות רילוקיישן לצורך עבודה או לימודים בחו"ל , העברת מקום מגוריו של העובד למטרות עבודה.
 


באילו תחומים נוספים אנשים בוחרים להתגורר במדינה זרה

אך כמובן שלא רק חברות ההייטק דואגות למעבר של עובדים ממקום למקום אלא אנשים נוספים אף דואגים לעשות לעצמם רילוקיישן בתחומים שונים. אחד התחומים הבולטים למשל בהם תוכלו לראות את תושבי ישראל עוברים למקומות שונים הוא תחום האבטחה כאשר אחד היעדים הפופולריים ביותר, יעד שאולי יפתיע רבים, הוא של יבשת אפריקה. מדינות רבות ביבשת כמו קונגו או גאבון מבקשות כוח אבטחה על מנת ללמד את הצבאות המקומיים לוחמה, ואין מתאימים יותר ממאבטחים יוצאי הצבא הישראלי. גם במקומות נוספים כמו ארה"ב תוכלו לצפות במאבטחים כחול לבן, רק שבמקרים הללו אין מדובר בלימוד לוחמה כלשהי, אלא באבטחה אישית. גם עגלות המכירה הוא תחום בו מגורים של ישראלי במדינה זרה אינו יוצא דופן. כמעט בכל מדינה על גבי הגלובוס, החל מאוסטרליה, דרך אנגליה ועד קנדה תוכלו למצוא את מוכרי העגלות הישראליים, שמתגוררים במדינה כחצי שנה ולעיתים אף יותר על מנת לנסות ולהרוויח סכומים אותם הם לא יוכלו בנקודת הזמן הספציפית להרוויח בארץ.


כיצד משלבים טיול בחו"ל יחד עם המעבר למדינה אחרת

אחד הדברים הטובים ביותר אותם ניתן להפיק ממעבר לחו"ל לשם עבודה הוא כמובן שילוב של טיול תוך כדי עבודה. כך לדוגמא, אנשי ההייטק יוכלו לקחת ימי חופש על מנתלבצע טיסה לתאילנד או לטייל במקומות מרתקים ברחבי ארצות הברית, אנשי העגלות ינסו להמשיך מהנקודה בה הם נמצאים אל הטיול של אחרי הצבא באוסטרליה וניו זילנד או בדרום אמריקה, ואפילו אנשי האבטחה ששוהים באפריקה, יוכלו לצאת לסיור בערבות הספארי ברחבי היבשת.

 


לשלב טיול עם מגורים בחו"ל
דורג על ידי נלי רוזן
5
שלח