נגישות
 • כל הסיבות בזכותן כדאי לשקול טיסה כמתנה

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

כל הסיבות בזכותן כדאי לשקול טיסה כמתנה

כך תזמינו טיסה כמתנה לבר מצווה טיסה כמתנה לבר מצווה או לבת מצווה היא פיתרון מצוין למי שמחפש אחר הפתעה מקורית, מעודדת ואטרקטיבית. הטיסה יכולה להיות לכל יעד בעולם ולענות על צרכים מגוונים. אפשר לשלב את אירוע הבר מצווה עם חופשה משפחתית מושלמת, לצאת לטיול עם הילד או הילדה בלבד או להזמין חברים. המחירים של טיסה כמתנה לבת מצווה משתלמים יותר מהרבה אפשרויות אחרות. בנוסף, חשוב לזכור כי זו מתנה המתאימה גם לילדים אשר מבקרים בחו"ל לעיתים קרובות וגם למי שמעולם לא עשה זאת. טיסה כמתנה לבת מצווה או בר מצווה משאירה רושם אדיר על ילדים בכל הגילאים ונחשבת להרפתקאה יוצאת דופן. אך כיצד מתכוננים אל מתנה מן הסוג הזה והכי חשוב, איך בוחרים את היעד?


כך תזמינו טיסה כמתנה לבר מצווה

טיסה כמתנה לבר מצווה או לבת מצווה מוזמנת רק לאחר שמתכננים היטב את החופשה. אפשר להזמין טיסה ליעד קרוב ולצאת לנופש קצר של מספר ימים או סוף שבוע. מנגד, במידה ועורכים את הטיסה בקיץ או במהלך אחת מהחופשות של בתי הספר ניתן לנסוע אל יעדים רחוקים כגון אפריקה, ארצות הברית או המזרח. ילדים נוטים להתרגש לפני נסיעות לחו"ל ולכן כדאי להכין אותם מראש. אפשר להתייעץ איתם לגבי יעדים מועדפים, לשמוע את ההערות שלהם ולקבל חוות דעת גם ממכרים שכבר ערכו טיסות ליעדים הללו.
 


חוויה בלתי נשכחת

עבור חלק גדול מהילדים, הטיסה היא אטרקציה בפני עצמה. ישנם כאלו שמאוד אוהבים מטוסים, לעומת אחרים המתמקדים דווקא בגודל של שדה התעופה, בעבודה של הדיילים ובפגישה עם הטייס. אין כמעט ילד שלא ישמח לקבל טיסה כמתנה לבר מצווה או לבת מצווה. מהבחינה הזו, אין הבדל בין בנות לבנים: הטיסה מצליחה לשבור את השגרה, היא מבטיחה חוויה משפחתית בלתי נשכחת והיא בעיקר מעוררת המון התלהבות. על מנת לממש את הפוטנציאל של הטיסה יש לברר מראש לגבי דרכונים, אשרות שהייה והעדפות לבילוי. הורים יכולים להזמין חבילות נופש מלאות ולקבל כרטיסי כניסה לאתרי נופש, או לתכנן את הטיול בעצמם. ילדים בגילאי בר מצווה ובת מצווה מתעניינים בדרך כלל בפארקים, בשמורות גדולות ואתרים אותם אפשר לראות בדרך כלל רק על גבי הטלוויזיה.


טיסה כמתנה לבר מצווה בתור הפתעה

לסיכום, טיסה כמתנה לבר מצווה ובת מצווה היא דרך נהדרת להפתיע את האנשים הכי חשובים לכם בעולם כולו. תנו לחברות התעופה השונות לפנק אתכם עם טיסה כמתנה לבר מצווה של הילד ולא תתחרטו. במידה ומדובר על הפתעה, נסו לשמור על כך בזאת אפילו עד ההגעה לשדה. מצד שני, אם הילד ביקש זאת בעצמו אל תסתירו את הכרטיסים של טיסה כמתנה לבר מצווה והגשימו לו את כל החלומות.

 


כל הסיבות בזכותן כדאי לשקול טיסה כמתנה
דורג על ידי טלי עשת
5
שלח