נגישות
 • גם אתם יכולים לצאת לטיסה מסביב לעולם

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

גם אתם יכולים לצאת לטיסה מסביב לעולם

טיסות סביב העולם הן כבר לא פנטזיה רחוקה. לכל אורך ההיסטוריה ניסו בני האדם להקיף את העולם בטיסות, אך רק ההתקדמות הטכנולוגית האדירה של השנים האחרונות הצליחה להגשים את החלום. כיום טיסות סביב העולם הן פיתרון נהדר למי שמחפש אחר מתנה מקורית, למי שאוהב הפתעות ולכל מי שמעדיף כפר נופש בחו"ל על פני נופש מסורתי. טיסות סביב העולם יוצאות לעיתים קרובות והן מבטיחות הרפתקאה יוצאת דופן. אך לפני שמתחילים לטפח ציפיות, כדאי לדעת מהו כרטיס טיסה מסביב לעולם, מה הוא כולל וכיצד ניתן ליהנות ממנו בצורה מושלמת.


כיצד נקבע המחיר של טיסה סביב העולם?

כרטיס טיסה מסביב לעולם מאפשר לכל נוסע לטוס סביב העולם במחיר משתלם במיוחד. הסכמים ובריתות בין חברות תעופה הם אלו שמאפשרים הוצאת כרטיסי טיסה מן הסוג הזה. המחיר של כרטיס טיסה מסביב לעולם נקבע על פי מספר קריטריונים. ראשית, יש לבדוק את מרחק הטיסה המצטבר. טיסות סביב העולם נמשכות בין 20,000 מייל ל-40,000 מייל. ככל שמסלול הטיסה ארוך יותר כך יגדל גם המחיר. קריטריון נוסף הוא עונת השנה בו בוחרים לטוס. חברות התעופה משנות את ההיצע של טיסות סביב ההעולם על פי הביקוש. בתקופות עמוסות המחירים של טיסות עולים, בין אם מדובר על טיסה ליעד רחוק או אפילו על טיסה פנימית בתוך היבשת. לבסוף, מספר קטעי הטיסה המותרים העומדים על טווח של 3-15 יקבעו את מחירו הסופי של כרטיס הטיסה.


נתיבי הטיסה והגבלות תעופה

הנתיב של טיסות סביב העולם אינו מדויק או קבוע מראש, אך הוא כפוף למספר הגבלות אותן לקחו על עצמן חברות התעופה השונות. על המסלול לשמור על אחידות בנקודת המוצא והסיום. חברת תעופה לא יכולה להחליט על מסלול טיסה סביב העולם על דעת עצמה וללא קבלת האישורים הרלוונטיים. מלבד נקודות המוצא והסיום, טיסות סביב העולם נערכות בכיוון טיסה מסוים. מותר לחצות את האוקיינוס האטלנטי והאוקיינוס השקט בדרך כלל רק פעם אחת בכל מסלול. במהלך טיסות סביב העולם כמו טיסות לארצות הברית,  אי אפשר לחזור פעמיים אל אותו יעד וגם חלוקת העצירות מוגבלת על פי הסכמי חברות התעופה.


גולת הכותרת של תחום התיירות

השימוש בכרטיסי טיסות סביב העולם פתוח לתקופות ארוכות של עד שנה. המשמעות היא שניתן לצאת אל טיסות סביב העולם בשילוב עם ביקורים ביעדים שונים. טיסות סביב העולם מאפשרות היכרות עם תרבויות חדשות ויבשות רחוקות ולכן הן פופולאריות כל כך. הטיסות הללו הן תולדה של שיתוף פעולה בין ארגונים בינלאומיים. גם מטוסי הנוסעים עצמם משתנים במהלך הטיול מסביב לעולם, במטרה לספק ללקוח את החוויה המושלמת. בסופו של דבר, אין ספק כי טיסות אלו הן גולת הכותרת של תחום התעופה והתיירות.

 


גם אתם יכולים לצאת לטיסה מסביב לעולם
דורג על ידי גילי ברקוביץ
5
שלח