נגישות
 • כל סוגי כלי הטיס שכדאי להכיר
 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

מבצעים ודילים ללונדון - מבצעי סוף שנה

לונדון היא ללא ספק עיר חובה במהלך החיים ולפחות פעם אחת. כבר שמענו על אנשים שביקרו בעיר הנהדרת יותר מעשר פעמים והיא תמיד משאירה טעם של עוד. אמנם לונדון היא יעד שנחשב לא זול לעומת יעדים אחרים, אפילו יעדים באירופה, אך אפשר למצוא דילים משתלמים ללונדון אם מחפשים כמו שצריך במקומות הנכונים.

דילים ללונדון: איך לחפש ומה צריך לדעת


כדי למצוא דילים ללונדון צריך לחפש המון, או לפנות לסוכנים של YPAYMOREבוודאי כאשר רוצים למצוא מחיר משתלם. דיל שכולל טיסה ללונדון הלוך חזור ושהייה במלון הוא דיל נוח הרבה יותר מאשר להרכיב את החופשה בעצמך. דיל טוב אפשר למצוא אפילו ב400 דולרים והמחירים נעים עד 700 דולרים וכמובן שדילים יקרים יותר תמיד אפשר למצוא. במה תלוי המחיר? ובכן הוא תלוי במספר גורמים ביניהם המועד שהזמנו את הדיל, שכן דילים שהוזמנו הרבה זמן מראש הם זולים יותר, לעומת תקופות לחוצות בהם כולם מזמינים כמו חודשיים לפני חגים או לפני קריסמס, בהם המחירים קופצים. דילים של הרגע האחרון יכולים להיות זולים משמעותית משאר המחירים. המחיר שנשלם תלוי גם בטיסה, האם היא ישירה או לא ישירה. טיסה עם עצירת ביניים מבזבזת לנו זמן חופשה יקר אך מוזילה את העלות, לעתים באופן משמעותי.

מחיר הדיל משתנה בהתאם למלון שתשהו בו


הגורם שישפיע משמעותית על מחיר הדיל יהיה סוג המלון בו תשהו. איכות המלון משנה את פני
המשחק ואם מלון ארבעה כוכבים יספיק לכם, ואתם רק מחפשים מקום טוב לישון בו בלי יותר מידי יוקרה, הדיל יהיה בהתאם. אם למי שיחפש מלון ברמה אחרת שיגרום לו להרגיש כמו מלך, כנראה ירצה מלון חמישה כוכבים מה שמייקר משמעותית את המחיר כולו. גם למיקום המלון יש משמעות כיוון שיש מלונות שממוקמים ממש במרכז העיר אל מול מקומות מרוחקים מעט שמציעים מחירים זולים יותר, אך מצריכים הליכה או אפילו מונית אל מרכז העניינים.

הגענו ללונדון, מה עושים עכשיו?


המבחר בלונדון לא נגמר. לצד מסעדות מהטובות ביותר שיש כיום בעולם ניתן למצוא פאבים ומועדונים עם מסיבות שאפשר למצוא רק בלונדון. אם תחפשו פאבים וברים מגניבים, תמצאו פאבים מסורתיים שיספקו גם בירות מעולות וגם חוויות שלא תשכחו. אלכוהול הוא מצרך חשוב בלונדון ונראה שהעיר לא מתפקדת בלעדיו. אחד הפאבים המפורסמים הוא פאב 'ויקטוריה' שאומרים שצ'רלס דיקנס בכבודו ובעצמו היה נוהג לכתוב בו. ניתן למצוא פאבים מיוחדים נוספים כמו צ'רצ'יל ארמס שכולו מורכב ממבנה ירוק ופאבים בכל סגנון שתרצו.
אי אפשר כמובן לבקר בלונדון מבלי לראות לפחות הצגה/מחזמר אחד מההיצע הגדול שיש לעיר להציע.

שלח