נגישות
 • ביקור בארצות הברית מתחיל עם טיסה לתפוח הגדול

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

ביקור בארצות הברית מתחיל עם טיסה לתפוח הגדול

חברות התעופה המפעילות טיסות לניו יורק ניו יורק נקראת "התפוח הגדול" כבר מאז שנות ה-20 של המאה הקודמת, אך עד היום היא שומרת על מעמדה בתור אחד היעדים התיירותיים הפופולאריים, המבוקשים והמפורסמים ביותר בעולם. רוב התיירים המגיעים אל ארצות הברית מתחילים את הביקור שלהם בניו יורק. העיר שלא עוצרת ומופיעה במיליוני סרטים, ספרים, סדרות, מחזות ושירים היא חלק בלתי נפרד מהתרבות המערבית. ניו יורק מציעה חוויה איתה אף עיר לא יכולה להתחרות. בנוסף, אפשר ליהנות מניו יורק אפילו בלי מפה או מדריך תיירים. כל מה שצריך לעשות הוא להגיע אל מרכז העיר ולהתחיל להתרשם מהצבעים, הריחות והטעמים הנשקפים מכל פינה.


חברות התעופה המפעילות טיסות לניו יורק

שלוש חברות תעופה עיקריות מפעילות קו סדיר של טיסות לניו יורק. החברה הראשונה היא אל על הישראלית, כאשר המתחרות שלה הן חברות התעופה האמריקאיות דלתא ויונייטד איירליינס. הטיסות הישירות נמשכות בממוצע 12 שעות ומלבדן ניתן גם למצוא טיסות לא ישירות, המופעלות על ידי שורה ארוכה של חברות תעופה קטנות וגדולות. טיסות לא ישירות עוצרות כמובן בתחנות ביניים בהתאם להסדרים של חברת התעופה. טיסות אלו נמשכות זמן רב יותר, אך המחיר שלהן נמוך ובתקופת התיירות המבוקשת ההבדלים עשויים להגיע לעשרות אחוזים. מי שמעוניין להזמין טיסות לניו יורק ולחסוך בהוצאות צריך לבצע השוואת מחירים. כדאי להכיר את המאפיינים של כל טיסה, לברר לגבי חבילות הכוללות טיסות לניו יורק יחד עם לינה או לשנות את התאריכים המבוקשים.
 


שדות התעופה

טיסות לארצות הברית נוחתות באחד מבין שלושת שדות התעופה הפעילים הנמצאים בקרבת העיר. שדה התעופה ג'ון קנדי הוא המוכר והעמוס ביותר, עם מרחק של 19 ק"מ ממרכז העיר. שדה התעופה ניוארק ליברטי ממוקם בניו ג'רזי ומארח בעיקר טיסות זולות וטיסות מיעדים באירופה ובמזרח התיכון. שדה התעופה השלישי של ניו יורק הוא לה גארדיה, המשמש בעיקר לטיסות פנים. הגעה משדה התעופה אל העיר היא בכל מקרה משימה נוחה אשר אינה מחייבת היערכות מיוחדת. ניו יורק משופעת באמצעי תחבורה יעילים ומהירים. רכבות יוצאות משדה התעופה JFK אל מרכז העיר בכל שעות היום, בעוד מלה גארדיה ומניוארק ניתן לקחת גם אוטובוסים.


הזמנת טיסות לניו יורק

אין תקופה אחת המומלצת עבור טיסות לניו יורק או טיול מאורגן לארצות הברית. ניו יורק מאפשרת לתיירים חוויה עשירה כל השנה, בחורף ובקיץ וללא הבדלי דת, מין וגיל. אתרי הבילוי ערוכים להתמודדות עם שלג ולכן אין צורך לחשוש לפני שמזמינים טיסות לניו יורק בחורף. עם זאת, יש לציין כי עבור תיירים ישראלים המחירים של טיסות לניו יורק עשויים להיות גבוהים ובזאת בשל החופש הגדול. לסיכום, ארצות הברית היא יעד חובה לכל תייר ולכן טיסות לניו יורק מגוונות כל כך.

דילים לניו יורק
נ
יו יורק למתקדמים - לחוות את ניו יורק מחדש

 


ביקור בארצות הברית מתחיל עם טיסה לתפוח הגדול
דורג על ידי לאה מור
5
שלח