נגישות
 • כל הדרכים להגיע לגן העדן של תאילנד

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

כל הדרכים להגיע לגן העדן של תאילנד

מתי להזמין טיסות לתאילנד? תאילנד נחשבת לאחד היעדים התיירותיים המבוקשים ביותר בעולם. בעוד ההקשר הישראלי של תאילנד הוא חופי ים, שמש, מחירים נוחים ואינספור אטרקציות ופעילויות, אירופאים רואים את תאילנד בתור נקודת מוצא למזרח ואמריקאים מעדיפים להתייחס אליה בתור יעד היסטורי. בכל מקרה, אין ספק כי לתאילנד יש הרבה מה להציע.
אי אפשר להתאכזב מחופשה בתאילנד ולכן מאות אלפי ישראלים יוצאים מדי שנה על מנת לתור את המדינה. תאילנד מזוהה עם איים לבנים המשקיפים על מים כחולים, אך גם עם מנטאליות ייחודיות ויעד מושלם עבור טרקים ומסעות. התרבות העשירה של תאילנד מחדדת את המקום הייחודי שלה בענף התיירות ומבטיחה כי היא תמשיך להוביל גם בשנים הקרובות.


מתי להזמין טיסות לתאילנד?

על מנת להגיע לגן העדן אותו מציע תאילנד עבור תיירים יש להזמין טיסות או חבילות ליעדים אקזוטים. החודשים נובמבר עד מרץ מתאימים למי שרוצה להזמין טיסות לתאילנד על מנת לרבוץ על החוף, בעוד בעונה הגשומה המתחילה ביוני ומסתיימת באוקטובר יש סיכוי גבוה לגשמים.

עשרות טיסות שבועיות יוצאות מנמל התעופה בן גוריון ונוחתות בבירת תאילנד, בנגקוק. החברה הישראלית המפעילה טיסות לתאילנד היא אל על. טיסות ישירות אלו אורכות 10 שעות ואין בהן עצירת ביניים. מבחינת חברות תעופה זרות, טיסות לתאילנד יוצאות מישראל באמצעות בריטיש אירווייז, רויאל ג'ורדניאן, תאי אינטרנשיונל ועוד. יש לזכור כי בטיסות המופעלות על ידי חברות זרות קיימת עצירת ביניים. העצירה נקבעת על פי נמל הבסיס של חברת התעופה ועל פי שיקולים אחרים. כדאי לבדוק מראש את התנאים של טיסות לתאילנד ולהשוות בין הצעות מחיר שונות.
 


נחיתה ותחבורה בתאילנד

טיסות לתאילנד מישראל נוחתות בשדה התעופה הבינלאומי של בנגקוק. זהו שדה תעופה מרווח ונוח להתמצאות, בעיקר בהשוואה ליעדים אחרים במזרח. הוא נפתח בשנת 2006 ונמצא במרחק של 30 קילומטרים ממזרח לעיר הבירה של ממלכת סיאם. בתוך שדה התעופה של בנגקוק ניתן למצוא חנויות, בתי קפה, מסעדות, שירותי נחיתה והמראה ועוד.
תיירים המזמינים טיסות לתאילנד על מנת להגיע אל האיים צריכים לדאוג גם להזמנת טיסות המשך. טיסות אלו מגיעות אל שדות התעופה הקטנים של תאילנד, בעוד אל פוקט ניתן להגיע גם דרך הונג קונג. מעבר לכך, טיסות לתאילנד המופעלות על ידי חברות קטנות וטיסות פנימיות נוחתות בשדה התעופה הישן של בנגקוק. השדה הזה נמצא במרחק של 20 קילומטרים מצפון לעיר אך גם ממנו יש תחבורה נוחה הכוללת רכבות, אוטובוסים ומוניות. לסיכום, הזמנת טיסות לתאילנד מתבצעת דרך אל על או חברות זרות. לאחר הזמנת טיסות לתאילנד כדאי לברר לגבי טיסות המשך ולהשתמש באמצעי התחבורה של המדינה. מי שמעוניין להגיע לדרום יזמין טיסה לאיים, בעוד הנוסעים לצפון יכולים להשתמש באוטובוסים מיוחדים של שדה התעופה.

 


כל הדרכים להגיע לגן העדן של תאילנד
דורג על ידי ליאת מאיר
5
שלח