נגישות
 • מבצעים ודילים לאגם גרדה - מבצעי סוף שנה
 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

מבצעים ודילים לאגם גרדה - מבצעי סוף שנה

אגם קסום לכל המשפחה

אגם גרדה בלי ספק הוא אחד האגמים הקסומים ביותר שיש לאירופה להציע. האגם שנמצא בחבל לומברדיה למרגלות האלפים הלבנים מכיל אטרקציות רבות, מסלולים נהדרים וטיול קסום לכל המשפחה באותה נשימה כמו טיול רומנטי לירח דבש. כדאי לטייל בעונת הקיץ החמה כיוון שאזור זה של צפון איטליה קר מאוד בחורף. הפתרון הנפוץ והקל יותר הוא השכרת רכב פרטי. טיול באגם גרדה שימצה את שלל הפעילויות שיש לו להציע מומלץ לפרק זמן של בין שבוע לשבועיים.

דילים לאגם גרדה

YPAYMOREכסיטונאים לאגם גרדה תקל עליכם את תכנון הטיול באגם גרדה מה שיחסוך לכם את כל הבדיקות. כל התכנון הזה עלול להסתיים במחיר אטרקטיבי לכל המשפחה. דילים לאגם גארדה תלויים בתאריכי הטיול שכן בעונה במחירים קופצים לעומת חודשים נובמבר עד מרץ בהם קר יחסית. כמו כן דילים מסודרים דואגים גם לביטוחים במהלך הטיסה כולל הביטוח הנדרש להשכרת הרכב, את הפרטים האלה בכל מקרה מומלץ לבדוק פרטנית עם כל חברה וסוכנות. דילים לאגם גארדה נעים בין 500 דולר ועד 1000 דולר בהתאם לסוג החופשה המבוקשת ואפשרויות הלינה המגוונות, כמו למשל האופציות המיוחדות של לינה באזורי כפרי נופש באגם גרדה.

דילים משפחתיים הן אופציה נהדרת לטיולי בר מצווה או חופשת קיץ

אמנם הנטייה של כולנו כשנשמעת המילה "אגם" היא לחשוב שמדובר על טיול רומנטי לאור ירח, אך אגם גארדה מספק טיולים לא רעים בכלל גם בתחום המשפחתי. אין טיול מהנה יותר מלנסוע ברכב שכור כל המשפחה יחד, כמובן בזהירות, וליהנות מהנופים המדהימים בקצב שלנו. אפשר לעשות עצירות בדרך וליהנות מקפה טוב, מכמה תמונות משפחתיות וממסעדות דרכים שקורצות לנו עם הריחות שמגיעים עד לחלונות הרכב. כדאי מאוד לבדוק את המסלולים הרבים האפשריים מסביב לאגם וכול מה שנמצא במרחק נסיעה או באזור עצמו.

תצפיות יפהפיות לצד פארקים משוגעים

אחת התצפיות המפורסמות באזור אגם גארדה היא התצפית שנשקפת מהר מונטה בלדו. ההר הוא הר מקסים ויפהפה שנמצא ליד העיירה מלצ'זינה והעליה אל התצפית נעשית ברכבל שגם הוא חוויה מדהימה. מההר נשקפת תצפית מרהיבה שתלהיב מטייל בכל גיל. ניתן גן לתת גיחה למפלי וארונה ולהתרשם כיצד המפלים יוצאים מבין הסלעים, בעיקר אם אתם מטיילים עם ילדים. האטרקציה שנלחמת על המקום הראשון באזור הוא ללא ספק פארק השעשועים גארדלנד ואליו חובה להקדיש יום אחד שלם. הפארק מכיל רכבות הרים מהמטורפות ביותר שתראו עם מתקנים שלא תצליחו להבין איך חשבו עליהם. בפארק יש מתקנים למבוגרים יותר חסרי פחד לצד מתקנים לילדים, פחות מלחיצים. 

שלח