נגישות
 • קבלו החלטה נכונה והזמינו טיסה לברלין

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

קבלו החלטה נכונה והזמינו טיסה לברלין

היכן נוחתות הטיסות לברלין? טיסות לברלין יוצאות מישראל בתדירות יחסית גבוהה בכל חודשי השנה. הסיבה לכך היא ביקוש עצום לביקור באחת הערים המסקרנות, הצבעוניות והיפות ביותר באירופה. חברות התעופה הישראליות המציעות טיסות לברלין הן אל על, ארקיע וישראייר. מבחינת חברות תעופה בינלאומיות, טיסות לברלין מישראל מוצעות על ידי אייר ברלין. מחירים זולים יותר של טיסה לברלין אפשר למצוא עם חברות התעופה המקיימות עצירה ביעדי ביניים: לופטהאנזה, סוויס אייר, טורקיש איירליינס ואוסטריין איירליינס.


היכן נוחתות הטיסות לברלין?

משך הטיסה הישירה לברלין עומד על ארבע וחצי שעות. טיסות מישראל נוחתות באחד מבין שני שדות התעופה הגדולים והמפורסמים של העיר. שדה התעופה טגל הוא הגדול יותר, והוא משמש נוסעים מכל רחבי יבשת אירופה. לעומתו, שדה התעופה שונפלד נחשב מסודר ונוח להתמצאות. שני שדות התעופה קרובים אל מרכז העיר ברלין וישנם אמצעי תחבורה ציבורית מגוונים בהם ניתן להיעזר. רוב טיסות השכר והטיסות הזולות נוחתות בשדה התעופה שונפלד, אשר מחובר גם הוא אל העיר בזכות מערכת אוטובוסים ורכבות.


תנאי מזג האוויר בברלין ותקופות מומלצות לביקור

תנאי האקלים הקרים והמושלגים בברלין מקשים את הביקור בעיר בחודשי החורף ולכן מומלץ להזמין טיסות בקיץ. היתרון של ברלין הוא הקרבה בין העיר לבין ישראל. אפשר להזמין טיסה לברלין לסוף שבוע קצר ומפתיע, או להגיע לתקופות ארוכות יותר. ברלין היא מוקד משיכה לצעירים מכל רחבי העולם אך אין ספק כי גם משפחות, חובבי אמנות ושוחרי היסטוריה יוכלו למצוא בה אטרקציות מגוונות. טיסות זולות לברלין אפשר גם למצוא בעונות המעבר ובחודשי הסתיו והאביב. חשוב לזכור כי למרות תנאי מזג האוויר, ברלין ערוכה לגשם ולשלג. המשמעות היא חימום מלא בכל בתי המלון, אתרי התיירות והאטרקציות המרכזיות. אין צורך לחשוש ממזג אוויר סוער מדי במידה ומגיעים אל ברלין בחורף, בין אם עושים זאת לבד או עם הילדים.


החוויה הקולינארית וחיי הלילה של ברלין

הצד התיירותי החדש של ברלין כולל חוויה קולינארית וחיי לילה יוצאי דופן. בברלין ישנן מספר מסעדות בעלות שם עולמי, כגון נולהס, לורנז אדלון וזור לזטן אינסטאנז. מועדון הריקודים קלרצנס ידוע בתור ערבי המוזיקה שלו, אך תיירים מחוץ לעיר יכולים למצוא את עצמם משתלבים גם באחד הלילות של מועדון הוואנה ברלין. בברלין נערכים גם פסטיבלים מפורסמים בתחומי אמנות, קולנוע, ציור, מחול, תיאטרון ועוד.


עיר תוססת כל השנה

טיסות לברלין הן דרך מצוינת להגיע אל עיר תוססת. אפשר לברר לגבי טיסות לברלין ברגע האחרון או להזמין אותן זמן רב מראש. תיירים רבים משלבים טיסות לברלין עם ביקור בערים אחרות בגרמניה או עם השכרת רכב לצורך נסיעה למדינות שכנות. ברלין מבטיחה שלל אירועים מגוונים והיא נחשבת כיום לבירת תיירות אירופית קלאסית. 

לא רק לצעירים - אטרקציות בברלין עם ילדים

שלח