נגישות
 • כך תעבירו את הזמן בטיסה הבאה שלכם

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

כך תעבירו את הזמן בטיסה הבאה שלכם

כך תעבירו את הזמן בטיסה הבאה שלכם המטוסים החדשים של חברות התעופה מבטיחים לכל תייר חוויה בלתי נשכחת. זה מתחיל כבר בדלפקי הקבלה, עם שירות מקצועי וממוחשב מצוות דיילים מיומן. לאחר מכן הנוסעים עולים לטיסה, מקבלים את מקומותיהם ומתרווחים בכסאות הנוחים. אך בעוד טיסות ליעדים קרובים מסתיימות לאחר מספר שעות בודדות, לעיתים טיסות ליעדים רחוקים עשויים להעלות את הצורך בפעילויות להפגת השעמום. במילים אחרות, לא רק צעירים וילדים קטנים מחפשים אחר אטרקציות במהלך טיסות. זהו צורך בסיסי הקייים בקרב תיירים בכל רחבי העולם. אז איך מעבירים את הזמן בטיסה ומה הן ההמלצות המקובלות? לפני הטיסה הבאה שלכם לחו"ל, כדאי שתקראו מספר הצעות מעניינות.


פעילות גופנית גם בתוך המטוס

האפשרות הראשונה להעביר זמן בטיסה היא לבצע פעילות גופנית, אשר מבטיחה מספר יתרונות. ראשית, פעילות זו יכולה במידה מסוימת לעייף אתכם ולעזור לכם להירדם עד הנחיתה. שנית, בעזרת פעילות גופנית תוכלו למתוח את השרירים ולהביא לכך שתגיעו אל היעד כשאתם רפויים ונינוחים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא כל פעילות גופנית כוללת ריצה או שימוש במשטחים גדולים. אפשר לבצע את הפעילות גם בישיבה עם הכסא או יחד עם בן זוג. הפעילות יכולה לארוך מספר דקות בלבד, ללא הגבלה ועם הפסקות. כל אחד צריך להתאים את הפעילות לאופי וליכולות הגופניות שלו, כאשר לעיתים ניתן במהלכה אפילו לצפות בסרט המוקרן על ידי חברת התעופה.
 


נצלו את הזמן: קריאה, כתיבה או שיעורי בית

אפשרות נוספת להעביר את הזמן במהלך טיסות לברצלונה היא להצטייד מראש באמצעים רלוונטיים. טיסות הן הזדמנות מצוינת לקרוא ספר, לצפות באלבום תמונות או להתעדכן בחדשות האחרונות בעיתון. זכרו כי במהלך טיסות אתם לא יכולים לדבר בטלפון הסלולרי, לכן נצלו את הזמן הפנוי על מנת להשלים פערים. במידה ואתם נמצאים במסגרת לימודית, ניתן להעביר את הזמן במהלך טיסות עם כתיבה על מחברת והכנת שיעורי בית. זו היא אופציה פופולארית גם בקרב משפחות עם ילדים – בעיקר בתקופת החופש הגדול בה כמעט כולם מקבלים חוברות עבודה.
 


מכשירים אלקטרוניים

עוד אפשרות אותה יש לשקול בהתאם להנחיות של חברת התעופה היא שימוש במכשירים אלקטרוניים. לרוב, אסורה הפעלת מחשבים ניידים או קונסולות משחקים אלקטרוניות במהלך ההמראה והנחיתה, אך אין מניעה להשתמש בהם במהלך הטיסה עצמה כולל טיסות לאמסטרדם. במידה ויש לכם אמצעי כזה, ציידו אותו מראש במשחקים או בסרטים.
 


איך הזמן טס

לסיכום, טיסות יכולות לעבור במהירות במידה ונערכים אליהן בצורה נכונה. זכרו כי גם חברות התעופה עצמן עובדות קשה על מנת להנעים את זמנכם במהלך טיסות. ישנם מטוסים בהן טיסות מלוות בהקרנת סרטים חדשים, תכניות טלוויזיה פופולאריות וכמובן ערוצי הרדיו הקלאסיים. כל האפשריות הללויבטיחו לכם טיסה בלתי נשכחת והתחלה מצוינת לחופשה.כך תעבירו את הזמן בטיסה הבאה שלכם
דורג על ידי עמיאל רייס
5
שלח