נגישות
 • טיפים חשובים לקראת טיסות לחו"ל

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיפים חשובים לקראת טיסות לחו"ל

טיפים חשובים לקראת טיסות לחו"ל יש מספר טיפים אשר יכולים לעזור למי שמתכונן לטיסה ארוכה או קצרה. היות וכיום טיסות הן חלק חשוב מהחופשה, כדאי להשקיע מעט מחשבה בבחירת חברת התעופה ובמסלול הנכון. טיסות יכולות להיות חוויה נהדרת במידה וניגשים אליהם בצורה נכונה. בנוסף, גם במהלך טיסות עם ילדים ואפילו תינוקות ניתן להבטיח כי השעות יעברו במהירות והחופשה תתחיל ברגל ימין.
 


החופשה מתחילה כבר בזמן האריזות

ההכנות לקראת טיסות מתחילות הרבה לפני התאריך המיועד. מבחינת אריזות וכאשר מדובר על טיול ארוך, יש לבדוק האם המזוודות בבית אכן מספיקות לציוד של הנוסעים. במידה וזה לא המצב, יש לרכוש מזוודות חדשות ונוחות. אפשר להכין רשימה ולעבוד על פיה, או לתכנן את כמות הבגדים לפי ימים. גם התקופה בשנה מהווה פקטור משמעותי באריזה, משום שבחורף יש צורך בבגדים חמים אשר ישרתו את התיירים בבית המלון, בטיולים ובנסיעות עצמן. אפשר להיכנס לאינטרנט ולקרוא תחזית, ובכל מקרה כדאי לארוז נעליים נוחות, כובע, משקפי שמש וכמובן כלי טואלטיקה.


דרכונים, מסמכים ואמצעי תשלום

טיפ נוסף לגבי טיסות מוצלחות גם הוא לא קשור דווקא לטיסה עצמה, אלא להכנות לפני. במהלך האריזות יש לערוך בדיקה של הדרכונים, הכרטיסים, הכסף ואמצעי התשלום הנוספים. אסור להשאיר את הבדיקות הללו לרגע האחרון, משום שלעיתים קרובות נתקלים בבעיות אותן קשה לפתור בשדה. במידה ונוסעים יחד עם המשפחה לטיסה ללונדון לדוגמא, כדאי לרכז את כל הדרכונים ואשרות הכניסה הרלוונטיות במקום אחד ולתת אותם לבעליהם בשדה התעופה. לאחר מכן יש להחזיר אותם אל תיק היד או אל תיק אחר אשר נמצא קרוב ולא נשלח יחד עם כל המזוודות.
 


התנהלות בתוך שדה התעופה

בתוך שדה התעופה עצמו, עדיף תמיד להגיע מוקדם ככל האפשר ועל פי המצוין בכרטיס הטיסה. לאחר ההתייצבות בדלפקי הקבלה תוכלו ליהנות מזמן פנוי, לטייל בדיוטי פרי או לנוח. יחד עם זאת, אל תגיעו לשדה התעופה ברגע האחרון משום שלעיתים ישנם עומסים בלתי צפויים. בתקופת הקיץ ובחופשים ישנה תדירות גבוהה יותר של טיסות, אך גם מספר הנוסעים בשדות התעופה גדל. טיסות מוצלחות הן תמיד רגועות, נינוחות ושלוות אשר מונעות לחץ מוקדם וביצוע טעויות.
 


הקשיבו להוראות ולהנחיות

הסבלנות היא חלק חשוב בהכנה לקראת טיסות לניו יורק. זכרו כי אתם לא היחידים שצריכים לעבור בידוק בטחוני, ענו על השאלות באריכות ונסו להקשיב להוראות. אלפי טיסות יוצאות מדי יום משדות התעופה ולכן חשוב להקפיד על הנחיות המופיעות בשלטים ובהכוונות. במידת הצורך, תמיד תוכלו להתייעץ עם דיילי קרקע או נציגי שירות אחרים. עם ההגעה לשדה יש לבדוק שוב את הזמן המדויק ואת מספר הטיסה. במידה ותבצעו את כל השלבים הללו תוכלו להעביר את הזמן לקראת טיסה לחו"ל בצורה מהנה ולצאת לחופשה עליה חלמתם.
 


טיפים חשובים לקראת טיסות לחו"ל
דורג על ידי מיכל גור
5
שלח