נגישות
 • מזמינים טיסות ואוספים מידע

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

מזמינים טיסות ואוספים מידע

איסוף מידע יכול מאוד לעזור בבחירת יעד לחופשה. מלבד הזמנת טיסות, היעד יכריע בשאלה עד כמה החופשה תתאים לכם, לבני הזוג, למשפחה המורחבת או לילדים, והכי פשוט לעשות את זה עם מועדון הנוסע המתמיד של אל-על.

טיסות זולות ליעדים קרובים באירופה מתאימות אמנם לסופי שבוע ולחגים, אך ניתן להזמין גם טיסות ליעדים רחוקים יותר וכך ליהנות מחוויה תרבותית יוצאת דופן. שיקולים אלו מלווים כל חופשה המבקשת להזמין טיסות ליעדי תיירות מובילים. מצד שני, לא כולם יודעים איזה מידע רלוונטי עבורם וחשוב מכך – כיצד ניתן להשיג אותו.


מתי ממריאה או נוחתת הטיסה שלכם?

כיום ניתן למצוא מידע על כל יעד בעולם בעזרת אתרי אינטרנט ייעודיים. יחד עם זאת, דווקא ריבוי והיקף המידע עשויים לבלבל את מי שאינו בקיא בתחום. לכן כדאי לעשות סדר בכל מה שקשור אל מידע לנוסע ולהגדיר מראש את הנושאים החשובים. הקטגוריה הראשונה המופיעה במידע לנוסע היא המראות: מידע זה תקף עבור כל מי שמחפש טיסות לחו"ל או מעוניין לתכנן טיול בצורה מדויקת. לוח הטיסות בנמל התעופה בן גוריון כולל נחיתות והמראות בזמן אמת, לצד לוח טיסות מתוכנן. השימוש במידע מאוד פשוט וקל, כאשר לצד שם חברת התעופה מופיעים מספר הטיסה, היעד ממנו הגיעה או אליו היא יוצאת, הזמן העדכני והסטטוס.


מזג אוויר וביטוח

מידע לנוסע חייב לכלול גם את מזג האוויר. הזמנת טיסות, טיולים מאורגנים וחופשות תלויה במידה רבה בטמפרטורות הצפויות, בתנאים, בגשם או בשמש. פרמטרים אלו יכולים להשפיע על תכנון החופשה ובמקרים מסוימים להצביע על יעדים אטרקטיביים לעומת כאלו שאינם מתאימים. לאחר מכן יש לברר גם לגבי סוגי הביטוח הקיימים. הזמנת טיסות ליעדים רחוקים כמו אוסטרליה, דרום אמריקה, הודו וכדומה כרוכה לעיתים ברכישת פוליסת ביטוח. ההבדלים בין הפוליסות תלויים בגיל הנוסעים, בכיסוי אותו הם מבקשים ובמצבם הרפואי.


כל האזהרות והאטרקציות

במסגרת מידע לנוסע ניתן לקרוא על אזהרות במדינת היעד. אזהרות אלו תקפות לתיירים בכל הגילאים, אך ברוב המקרים מדובר רק על עצות וטיפים לשמירה על הציוד. המידע כולל גם רשימה כללית של האטרקציות. לכל מדינה ויעד בעולם יש מאפיינים ייחודיים, אותם כדאי להכיר לפני הזמנת החופשה. רשימת האטרקציות עוזרת לתכנן את הטיול ולהגדיר את התקציב. אפשר להיעזר ברשימת הארטקציות באופן עצמאי, או להתייעץ עם סוכני נסיעות, חברים או בני משפחה אשר כבר ביקרו במקום.


נצלו את המידע

לבסוף, מידע לנוסע כולל את עלויות מטבע החוץ ואת שערי ההמרה הנהוגים. כל הפרטים הללו יכולים להפוך את הזמנת הטיסה והחופשה לחוויה בלתי נשכחת. היעזרו במידע המופיע באינטרנט, נצלו את הניסיון של תיירים קודמים ותכננו את החופשה שלכם בצורה אופימאלית. המידע לנוסע ניתן בחינם וכל מה שצריך לעשות על מנת להשתמש בו הוא רק להיכנס לאתרי נסיעות ולקרוא.

 


מזמינים טיסות ואוספים מידע
דורג על ידי עומר לביא
5
שלח