נגישות
 • כל סוגי כלי הטיס שכדאי להכיר
 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיול בקניה - האטרקציות שאסור לפספס

קניה היא אחת המדינות המתוירות ביותר באפריקה ולא בכדי: קניה היא ללא ספק המקום המושלם לטיולי ספארי מרתקים, למפגש עם תרבויות שונות ושבטים מגוונים, לצפייה בחיות מיוחדות, והכל  בתנאים מערביים יחסית.
טיולים מאורגנים לקניה הם טיולים שאסור לפספס, במיוחד את אלו הכוללים את האטרקציות הבאות:

שמורת מסאי מרה


לשמורה המפורסמת רצוי להגיע בחודש ספטמבר, אז ניתן לראות את הגירת החיות לתוך השמורה תוך שהם חוצות את נהר המרה - מחזה מרהיב ביופיו. אל שמורה זו מגיעים מטיילים רבים בכל חודשי השנה, אם באופן עצמאי ואם כחלק מחבילת טיולים מאורגנים לקניה.
בתוך השמורה ישנן כמה אטרקציות שניתן לעשות כמו טיסה בכדור פורח מעל המרה, ביקורים בכפרים המסאיים, ספארי לילה ועוד.

השמורות באפלו ספרינגס, סמבורו ושאבה


שלוש השמורות האלו הן בעצם אזור אחד הנמצא ממש במרכז קניה. בשמורות אלו ניתן למצוא מגוון אדיר של חיות: חיות טורפות כמו אריות ונמרים, חיות נדירות כמו הגרנוק והדיק, ציפורים ססגוניות, פילים, תנינים ועוד.
מומלץ ביותר לטפס על הר אולדוניו סבאצ'י שמפסגתו ניתן לראות את כל השמורה, לבקר בכפרי הסמבורו ואף להשתתף בטקס הקזת הדם המסורתי.

חופי מומבסה


החופים המדהימים במומבסה מציעים למתרחצים ליהנות ממים קרירים וצלולים ומאפשרים צלילות מהפנטות ביופיין.

אגם נקורו


אגם רדוד השוכן בשבר הסורי-אפריקאי, צפונית-מערבית לבירת קניה – ניירובי. האגם וסביבתו מוגדרים כפארק לאומי ואף כאתר מורשת לאומית. האגם עצמו מוקף צמחייה מ-550 זנים שונים וביקור בו יזכה אתכם במבט קרוב אל עוף הפלמינגו, קרנפים ודגים מרהיבים השוחים במי האגם.

חורבות גדי


במזרח קניה, סמוך לאוקיינוס ההודי, ניתן למצוא את חורבות גדי - אתר היסטורי וארכיאולוגי המציג את השרידים של הציוויליזציות העתיקות במקום.

אגם טורקאנה


האגם המלוח הרביעי בגודלו בעולם, שוכן בצפון קניה ושטחו כ-6,405 קמ"ר. האגם כולל בתוכו שלושה איים המוגדרים כפארקים לאומיים ובהם ניתן למצוא חיות רבות, מאובנים ואף כלי אבן עתיקים. האי המרכזי "סנטרל איילנד" הוא למעשה הר געש פעיל הנמצא ממש במרכז האגם.

הר קניה


ההר הגבוה ביותר בקניה, והשני בגובהו בכל אפריקה, הוא בעצם הר געש כבוי שפסגותיו הגבוהות מכוסות בשלג וקרחונים המעניקים מראה מפתיע למדי באמצע אפריקה. בכל גובה ההר, בשל שינויי האקלים, ניתן לראות בצמחייה שונה ומגוונת. מה שמתחיל ביער גשם, הופך ליער במבוק ובגובה של מעל 3,500 מטר הצמחייה הופכת לאפרו-אלפינית, כלומר צמחים ענקיים.
 
טיולים מאורגנים בקניה הם הדבר הכי חם עכשיו. הזכות לראות חיות בר בסביבתן הטבעית, לפגוש שבטים מיוחדים ולהכיר את תרבותם, לראות נופים עוצרי נשימה- זו בהחלט חוויה שאסור לפספס. זה הזמן לנצור זיכרונות מהאתרים המיוחדים שיש לקניה להציע, זיכרונות שילוו אתכם לעד.

שלח