נגישות
 • טיולים מאורגנים לקניה

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיול מאורגן בקניה: כל מה שצריך לדעת

סוואנות רחבות ידיים, עדרים עצומים של חיות בר, הרים מושלגים על קו המשווה, ואנשים מלאי מסורת שמביאים נשמה וצבע - ברוכים הבאים לקניה. ארץ של טבע עוצר נשימה, ערב רב של תרבויות ובעלי חיים פראיים, טיול מאורגן לקניה יפגיש אתכם עם אריות, פילים, שבטים מסורתיים ותרבות, ותרבות מרתקת.
 

ארץ יצורי הפרא

 
קניה היא הדימוי הראשון שעולה לראש כשחושבים על אפריקה. היא התמונה של עץ השיטה בסוואנה, על רקע האופק האינסופי. היא ההר שפסגתו מושלגת ומשקיפה על מדבר לוהט. היא קו החוף העשיר בעצי דקל מול האוקיינוס ההודי, העמקים הרחבים ויערות הגשם הצפופים של אפריקה. בקצרה, קניה היא מדינה של נופים בלתי נתפסים ביופיים.
 
טיול מאורגן בקניה יתמקד בשמורות הטבע. מדובר באחת המדינות היחידות בעולם שבהן ניתן לחזות כל כך מקרוב בחיות פרא בסביבתן הטבעית, במיוחד בעונת הקיץ, אז מגיעה הנדידה הגדולה לשיאה. בעונת הנדידה עדרי חיות עצומים של גנו וזברות עושים את דרכם לקניה, ומדובר בחוויה בעלת עוצמה אדירה. קניה היא ביתו של מסאי מארה, שמורת הטבע הגדולה בסרנגטי, שם נמצא מרכז נדידת החיות, כשהטורפים המסוכנים ביותר בטבע עוקבים אחריהם בין השיחים.
 
מעבר לשמורת הטבע המדהימה במסאי מארה, שמורת סמבורו, אגם נקורוואגם ואגם נאייבשה מציעים כולם גם הם מגוון עצום של בעלי חיים כמו הקרנפים השחורים הנמצאים בסכנת הכחדה, הפילים האפריקאים האדומים למרגלות הקילימנג'רו ומאסות עצומות של ציפורי פלמינגו השוכנות באגמים. כל זה מול נופים עוצרי נשימה ושקט נדיר שאפשר למצוא רק במקום כמו אפריקה. אפריקה היא היבשת האחרונה שבה יצורי הפרא הללו עדיין מתקיימים בטבע, וקניה היא המקום המושלם לחזות בהם בסביבה הטבעית שלהם.
 

ערב רב של תרבויות

 
מעבר לטבע המדהים שיש לקניה להציע, מה שמוסיף עוד עומק למדינה הוא התרבויות השונות השוכנות בה. שבט המסאי המפורסם, שבט הסמבורו, שבט הטורקנה, הסוואהילי והקיקויו: אלו הם האנשים שההיסטוריה שלהם, האתגרים והמאבקים שלהם מספרים את סיפורה של המדינה ושל היבשת - המאבק לשמר את המסורת בזמן שהעולם המודרני מאיים להעלים אותה, והמאבק לשרוד בתנאים הסביבתיים הקשים ביותר בכדור הארץ. טיול מאורגן לקניהמספק הצצה נדירה לכמה מהתרבויות המרתקות ביותר בעולם.
 

דברים שכדאי לדעת לפני שנוסעים לקניה

 
קניה היא מדינה שהרפואה בה מתקדמת הרבה פחות מבמדינות המערב. בנוסף, לעומת טיולים באירופה, באפריקה המטייל חשוף להרבה יותר סכנות בריאותיות ובטיחותיות. לכן, חשוב לעשות ביטוח נסיעות לחו”ל ולערוך את כל החיסונים הנדרשים, במיוחד חיסון נגד קדחת צהובה. עליכם לקחת איתכם פנקס חיסונים בינלאומי, שאותו חובה להציג בכניסה למדינה.
 
בנוסף, קניה דורשת אשרת כניסה. מדובר בהליך פשוט יחסית, ואת האשרה ניתן להנפיק עם ההגעה למדינה או בקונסולייה הקנייתית ברמת גן לפני הטיול. דרישות הוויזה הן דרכון בתוקף לחצי שנה מיום הנחיתה ושתי תמונות פספורט.
 
מחפשים טיול מאורגן לקניה? ב-Ypaymoreתוכלו למצוא את חבילות הנופש המשתלמות ביותר למדינה. Ypaymoreמאגד אינפורמציה על כל הטיסות, החבילות, בתי המלון והטיולים המאורגנים המוצעים באותו הרגע בשוק ומסדר אותם לפי מחיר כדי לאפשר לכם לערוך סקר שוק לפני שאתם מזמינים חופשה. טיול מאורגן? רק ב-Ypaymore! אז למה אתם מחכים? החלו לחפש את החופשה הבאה שלכם. 

שלח