נגישות
 • הכירו את האנשים שמבטיחים לכם טיסה מהנה

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

הכירו את האנשים שמבטיחים לכם טיסה מהנה

כאשר תיירים מתכננים חופשה בחו"ל הם אינם משקיעים מחשבה במסגרת אשר מאפשרת להם טיסות נעימות ובטוחות. למעשה, מאחורי כל חברת תעופה עומדים מאות אנשי צוות שונים. תפקידם של אנשי צוות אלו הוא לא רק להקל על הנוסעים, להנעים את זמנם במהלך הטיסה עצמה ולאפשר קבלת פנים נוחה, אלא גם לאפשר בטיחות ברמה הגבוהה ביותר. הסנכרון בין אנשי צוות המובילים טיסות לחו"ל והאופן בו הם עוברים את ההכשרה הם חלק בלתי נפרד מהיכולת שלהם. לאורך השנים האחרונות החלו חברות התעופה להציע טיסות משופרות במחירים אטרקטיביים, כאשר היתרון המשמעותי בא לידי ביטוי בעיקר באנשי הצוות.


ההיבט הטכני של טיסות

ניתן למנות מספר אנשי צוות מרכזיים אשר תורמים לנוחות של טיסות כפי שהן מתקיימות כיום. ראשית, בתוך הקטגוריה הטכנית נמצאים הטייסים, פקחי הטיסה, הטכנאים וכמובן אנשי הצוות על המסלול עצמו. לכל אחד מהגורמים הללו יש תפקיד מסוים אשר נלמד בעקבות הכשרה ארוכה. על מנת להחזיק במשרה טכנית בחברת תעופה יש צורך בלימודים, בתקופת חפיפה ובעמידה במבחנים ופיקוח. מבחינת חברות התעופה עצמן, כל איש צוות מייצג את האידיאולוגיה של החברה ומהווה עבורה כרטיס ביקור בדיוק כמו כל גורם אחר.
 

צוות השירות

קטגוריה נוספת של אנשי צוות הפועלים במסגרת חברת התעופה כוללת את הדיילים והדיילות. אלו הם למעשה אנשי השירות של הטיסה, אשר מלווים את התייר כבר מרגע העלייה למטוס ועד הנחיתה. כמו אנשי הצוות הטכניים, גם הדיילים והדיילות עוברים הכשרה מיוחדת. זה מתחיל בסינון ראשוני על פי שליטה בשפות זרות, ממשיך עם מבחנים ספציפיים על ידע כללי ומסתיים בקורס מורכב. דיילים ודיילות מחויבים לחברת התעופה אך צריכים כל הזמן לזכור את האינטרסים של הלקוחות. גם במסגרת טיסות ארוכות וגם עם טיסות קצרות, סוג השירות שיספקו הדיילים הוא זה שגורם או מונע את שביעות הרצון של התיירים.


מאחורי הקלעים של חברות התעופה

אחד ההיבטים המעניינים של התנהלות חברת התעופה המודרנית קשור למה שקורה דווקא מאחורי הקלעים. לא רבים יודעים זאת, אך סביב כל טיסה בארץ ובעולם מתנהלות ישיבות ארוכות אשר במהלכן נקבע לוח הזמנים, מתואם אופי השירות ומתבצע סנכרון מול גורמים חיצוניים. הפרטים המגיעים אל התיירים בבואם להרכיב חופשה עוברים לא מעט אישורים.


תיירות מקצועית

בשורה התחתונה, ההצלחה של טיסות והמגוון שלהם נובעים מתוך כמות אנשי הצוות האדירה אשר לוקחת בהם חלק. טיסות מעידות על התקדמות טכנולוגית ומדעית ולכן כל אזרח בעולם יכול ליהנות מהן. יש להעריך את העבודה של אנשי צוות סביב טיסות ולזכור כי שום דבר בתחום התיירות לא מתרחש במקרה. בזכות אותם אנשי צוות שומרות חברות התעופה על הבטיחות, על השירות ועל החוויה של הנוסעים.

 


הכירו את האנשים שמבטיחים לכם טיסה מהנה
דורג על ידי צחי לוי
5
שלח