נגישות
 • אטרקציות במונטריאול שכדאי להכיר

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

מספר אטרקציות במונטריאול שכדאי לכם להכיר

העיר מונטריאול נחשבת ליעד תיירותי אהוב מאד ולא בכדי. מדובר בעיר גדולה מאד בקנדה (השנייה בגודלה במדינה), עיר שיש לה לא מעט מה להציע בכל הקשור לאטרקציות ופעילויות שונות, כשלצד כל זה גם אווירה נפלאה. מצאתם טיסות למונטריאול במחיר מציאה? הנה כמה אטרקציות בעיר שכדאי לכם להכיר, כאלו שמומלץ מאד לשלב במהלך החופשה:

הגנים הבוטניים

טיסות למונטריאול הן הזדמנות מצוינת להכיר את העיר מזווית קצת אחרת. הבנים הבוטנים שבעיר, בדומה לגנים בוטנים בערים גדולות אחרות, מציעים לכם בועה ירוקה, מקום שקט, רגוע, שלו ובעיקר ירוק מאד. הגנים מחולקים לכמה אזורים שונים, כשבכל אזור סוגים אחרים של צמחים. יש בגנים גם גן חיות קטן ואזור המיועד לחרקים. הגנים פתוחים בימים שלישי עד ראשון מהשעה 09:00 בבוקר ועד 17:00 אחר הצהריים.

העיר העתיקה של מונטריאול – Le Vieux Montreal

זהו אחד האזורים היפים ביותר בעיר, אזור שאסור לפספס. העיר העתיקה של מונטריאול עמוסה במבנים בעלי סממנים ארכיטקטוניים מהמאה ה-17 וגם מהמאה ה-18. בימים שמשיים נעימים אפשר לצאת בה לנסיעה באופניים בשבילים המקסימים, לעצור בבית קפה פינתי או באחת המסעדות הטובות שבסביבה. יש במקום לא מעט חנויות ובעיקר גם אווירה טובה.

גן החיות האקולוגי BioDome

זוהי אחת האטרקציות המעניינות ביותר בעיר, אטרקציה שאסור לפספס אם מגיעים אליה עם ילדים. מדובר בגן חיות מקורה, המחולק לארבעה אזורים שונים לפי סוגי אקלים. בכל אזור אפשר למצוא את בעלי החיים האופייניים לו. באזור הקוטב הצפוני למשל אפשר למצוא את הפינגווינים החמודים ובאזור הטרופי יש יערות לחים עם בעלי חיים הגדלים באופן טבעי במקום. גן החיות פתוח למבקרים לאורך כל השבוע החל מהשעה 09:00 בבוקר (בקיץ הוא נסגר בשעה 18:00 לפנות ערב ואילו בחורף בשעה 17:00).

הפארק האולימפי

בפארק הגדול הזה נערכו המשחקים האולימפיים של אולימפיאדת 1976. יש בו היכל ענק שיכול להכיל עד 80,000 אנשים וביום יום נערכים בו משחקי בייסבול וגם קונצרטים גדולים. כדאי להגיע אל המקום ולו כדי לעלות במעלית שבו, המגיעה לקומה גבוהה הצופה על העיר גדולה ולהצטרף לאחד הסיורים, העוברים לצד מתקני הפארק השונים. המקום פתוח למבקרים בכל יום מהשעה 09:00 בבוקר (בקיץ פועל עד השעה 19:00 בערב ובחורף עד השעה 17:00 אחר הצהריים).

מחוץ לעיר

מומלץ שלא לפספס גם את האתרים הנמצאים במרחק נסיעה קצר מהעיר. פארק אומגה, למשל, הוא אטרקציה שכדאי לשלב במסגרת הביקור במונטריאול. מדובר בספארי ענק שמסתובבות בו חופשי חיות שונות, כמו דובים, זאבים, חזירי בר, שועלים ועוד. אפשר לעצור במקום לפיקניק וגם להאכיל את בעלי החיים. העיר Mont Tremblantהיא יעד תיירותי נוסף, שנמצא מחוץ למונטריאול. עיר ציורית קסומה שבחורף הופכת לאתר סקי ובקיץ מציעה שפע של פעילויות קיציות נהדרות. 

שלח