נגישות
 • כל סוגי כלי הטיס שכדאי להכיר
 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

דילים למיקונוס

ראשית, נכיר קצת את מיקונוס ואת מה שיש לאי היווני הזה להציע


מיקונוס היא אי יווני הנמצא בדרום הים האגאי, ולמרות שהוא נמצא באופן יחסי צפונית למרבית האיים היווניים הקטנים – המיקום שלו ביוון הוא דרומי, ומזג האוויר בו הוא מזג אוויר ים תיכוני קלאסי. עם השנים, מיקונוס אמנם לא גדלה בצורה מיוחדת מבחינת היקף התושבים שבה, אך חשיבותה עבור הכלכלה היוונית, בדגש על כל מה שנוגע לענף התיירות, גדלה באופן מרשים למדי. כיום, מיקונוס מהווה מרכז חשוב ביותר של תיירות מרחבי העולם, בדגש על תיירות של צעירים ובליינים, ולא מעט מחברי הקהילה הגאה. כעת, נכיר בצורה עמוקה יותר את האטרקציות המרכזיות באי הזה.

מהם החופים שכדאי להכיר ומהן האטרקציות המרכזיות במיקונוס?

האטרקציות המרכזיות במיקונוס הן כמובן חופים. החופים של מיקונוס הם ידועים למדי בקנה מידה עולמי, בין השאר משום שהם יפים מאוד ולא מעט גם בגלל תרבות המסיבות שהתפתחה בהם. חלק מהחופים ידועים כחופים שיש בהם גם נודיזם מקובל, וחופים כמו חוף פרדייז וחוף סופר פרדייז הם חופים שידועים כמעוזים של הקהילה הגאה – גם בכדי להירגע על החוף וגם בליינים של מסיבות גייז. ישנם עוד חופים רבים – חוף יאניס הפסטורלי והרגוע, חוף אליה עם מסעדותיו ומלונותיו, חוף ליה בעל החולות הלבנים והאווירה הרגועה, חוף אורנוס המשפחתי ועוד אפשרויות רבות ומגוונות למדי, כך שכל אחד יכול למצוא את החוף שמתאים לו. אטרקציות נוספות שמייחדות את מיקונוס, עבור מי שמעוניין בחופשה עם יותר מבטן-גב ומסיבות על החוף, קיימות גם כן – ונציה הקטנה היא אזור ציורי מעל קו המים, שידוע ביופי המיוחד שלו, טחנות הרוח הן סמל של האי ושווה לקפוץ ולראות אותן, וכדאי גם לקחת שיט קצר לאי דלוס – אחד האתרים הארכאולוגיים העתיקים והחשובים ביותר בעולם כולו.

כיצד תמצאו דיל שמתאים לכם ותבחרו בצורה נכונה דיל למיקונוס?

כשאתם מחפשים דילים ליוון ולמיקונוס בפרט, עיקר מה שקל למצוא הוא דילים לטיסות ולאירוח במלון לאורך מספר ימים באי היווני. הדילים יכולים להתאים למגוון צרכים – כאשר ניתן להתאים לעצמכם דיל של טיסה ומלון עם ארוחת בוקר בלבד. חשוב לציין שככל שהדיל מציע אפשרות איכותית יותר, כך כדאי לבדוק היטב את מחירו – שווה לעשות השוואת מחירים ולמצוא מלון מומלץ, וכדאי גם לבדוק מה המיקום שלו באי, שכן רוב התחבורה מבוססת על אוטובוסים במיקונוס.

מצאו את הדיל שמתאים לכם, וצאו לנופש מהנה, צעיר ואיכותי ביותר

לא קשה למצוא דילים איכותיים במיקונוס, בוודאי בעונה הזאת. עונת התיירות הרשמית במיקונוס מתחילה בסוף יוני ונגמרת בסוף ספטמבר, וכדאי לכם לסגור דילים מראש בכדי ליהנות ממחיר אטרקטיבי יותר ומדיל איכותי יותר שמספק לכם את החופשה המושלמת עבורכם.

שלח