נגישות
 • חופשה בניו יורק עם ילדים

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

 

לטייל בניו יורק עם ילדים - כל האטרקציות הכי שוות


אין ספק שהעיר ניו יורק תהיה חוויה מעשירה ומהנה בעבור ילדים בכל גיל. טיסות לניו יורק במחירים אטרקטיביים הופכות אותה ליעד נגיש ומבוקש בעבור משפחות עם ילדים. יש לעיר ניו יורק הרבה מה להציע לכם, כדאי לתכנן שהייה בת שבוע לפחות בעיר עם ימים שלמים המיועדים לקניות. מדובר באחת מהערים המובילות בעולם בתחום הקניות, אם אתם מגיעים אל ניו יורק לא תרצו לוותר על החוויה. כאן תוכלו למצוא מידע על חנויות מומלצות למשפחות, חנויות שמציעות צעצועים, ממתקים וחוויה מהנה לכל המשפחה.
העיר ניו יורק עמוסה בפיתויים, הגדרת תקציב חשובה בעבור מבוגרים וילדים. קל יהיה לאבד את הראש בתוך העושר של העיר ולסיים את תקציב הקניות של החופשה כולה בשעה אחת. כדאי לקבוע תקציב יומי בעבור כל ילד, כך שיוכל לקבוע בעצמו מה ירצה לקנות, לקבל החלטות, להתלבט וללמוד גם לוותר.

חנות הצעצועים של FAO Schwartz– אתר חובה לילדים
כתובת: השדרה החמישית ורחוב 58
החנות הזו (כמו הרבה חנויות גדולות אחרות בניו יורק) מאפשרת לילדים לגעת ולשחק בצעצועים, זה מותר, אז למה שלא תתנו לילדים ליהנות קצת? החנות מחולקת ל-3 קומות : קומת הכניסה מרכזת בובות פרווה וגם בית קפה קטן וחנות ממתקים. הקומה העליונה כוללת את הפסנתר המפורסם עליו תוכלו לנגן באמצעות הרגליים. בעבור מעריצי הארי פוטר יש בחנות אגף שלם. בובות תינוק מוצגות בתינוקייה בה מוכרות מחופשות לאחיות. יש אזור ברבי בו ניתן לעצב במחשב את הבגדים לברבי. אזור רכבות כולל שולחן משחק ויש גם אזור של מכוניות מרוץ עם מסלולים. החנות מציעה גם פעילויות יצירה, שעת סיפור ואטרקציות נוספות לילדים. כדאי לקבוע שעתיים לפנות לביקור בחנות עם הילדים.

מחפשים משהו לאכול בקרבת מקום? מסעדת המבורגרים POPידידותית לילדים, תמצאו אותה ברחוב 58 בין השדרה החמישית למדיסון. הילדים יוכלו להזמין המבורגר וצ'יפס, יש מנת המבורגר צמחוני עשוי פטריות. אם תעדיפו לבקר בבית קפה תוכלו למצוא ברחוב 58 בין השדרה החמישית לשישית, בית קפה נהדר בשם FIKA. זה המקום לקפה איכותי, עוגיות וכדורי שוקולד לילדים.
החנות של דיסני בניו יורק
כתובת: השדרה החמישית בין רחוב 56 ל- 55

טיסות לניו יורקעם הילדים מאפשרות מפגש עם דמויות דיסני האהובות בזכות החנות הזו. כאן בחנות תפגשו את נסיכות דיסני האהובות, את שודדי הפיראטים, את מיקי מאוס ושאר החברים. יש בחנות מתחם שלם של מר תפוח אדמה בו תוכלו לקנות חלקים מיוחדים למר תפוח אדמה שלכם.

החנות של NBA  
כתובת: השדרה החמישית בין 53 ל- 52
אם הילדים שלכם אוהבים כדורסל, החנות של NBAהיא עולם ומלואו בעבור אוהדי כדורסל. כאן תוכלו לרכוש חולצות, כובעים ושאר פריטים עם סמל NBAודמויות השחקנים. יש בחנות מתקן סל למשחק ואפשרות להשוות את גודל כף היד שלכם לגודל כף יד של כדורסלן.

שלח