נגישות
 • חופשה במדריד
 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

עונות מומלצות לטיול במדריד

כל מי שכבר מכיר את ספרד למד שמדובר במדינה גדולה במיוחד בה ניתן למצוא  מגוון אזורים אשר מאופייניים במזג אוויר מגוון. אי לכך, מי שמבקש לצאת אל טיול מאורגן למדריד צריך לבחון מה מחכה לו בכול עונה ועונה. באופן כללי ניתן לומר שמזג האוויר אינו כה שונה ממזג האוויר הישראלי, רק שבספרד הכול הרבה יותר מוקצן - כלומר החורף הרבה יותר קר וגשום ואילו גם הקיץ הרבה יותר חם.

קיץ


בערך בין יולי לאוגוסט ניתן למצוא שבעוד שאזור החוף הנו חם ומהביל, הרי שבמדריד הטמפרטורות גם כן גבוהות, אך יחד עם זאת ללא לחות מעיקה. מכאן שחודשי הקיץ עשויים להיות אטרקטיביים במיוחד עבור טיול במדריד, ולו כי לא חסר מה לעשות בעיר, גם כאשר חם במיוחד. כך למשל ניתן לנצל כראוי את חיי הלילה הערים שמציעים לא מעט  מוזיקה, ברים ומסעדות, ניתן לבקר במגוון מוזיאונים ממוזגים, בארמונות מרשימים ועוד.

סתיו


בחודשי ספטמבר כבר ניתן יהיה להבחין שהטמפרטורות אט אט מתחילות לצנוח והלחות אט אט מרפה. כמו כן במדריד עוד אין לחכות לגשם, אלא רק לקרירות נעימה. אי לכך זה הזמן ליהנות משוק הפשפשים המרשים והענק, בו אספנים לצד חובבי אמנות יימצאו מבחר פריטים נפלאים.

חורף


בערך מנובמבר ועד תחילת אפריל ניתן למצוא שספרד חווה את שיא החורף - כולל גשמים ערים וירידת שלגים. בעונה זו מומלץ לטייל במקומות אחרים, פחות קפואים וסוערים. עם זאת, מי שכן בוחר להגיע אל מדריד יימצא בקלות מה לעשות בה, במיוחד אם מבקשים להתמקד במגוון מוזיאונים מרשימים, או לחלופין אם מבקשים לעשות סקי – כמובן כל עוד מדובר בעונה שירד בה מספיק שלג. כמו כן, בתחילת ינואר ישנו "חג שלושת המלכים". בחג זה ניתן ליהנות ממחזה עליז במיוחד של כרכרות מרשימות לצד אנשים אשר מחופשים למלכים. מדובר במראה מלבב כאשר אותם "מלכים" זורקים מכל עבר כמויות מכובדות של ממתקים אל עבר הילדים שמחכים בקהל. 

אביב


ידוע שהאביב מהווה יעד מועדף עבור טיולים  ועל כן  גם מומלץ לטייל באביב במדריד, בה מזג האוויר במהלך היום נעים ביותר ואילו בערבים ניתן ליהנות מקרירות נעימה. אי לכך ניתן למצוא בחודש מאי לא מעט תיירים שמגיעים למדריד, ולו על מנת ליהנות מהפיאסטה הגדולה אשר נערכת בעיר מדי שנה בשנה ואף מחגיגות "סן אסידרו" אשר נערכות לכבוד הקדוש שמגן על העיר. כמו כן בשני במאי נערכת מלחמת פרים ובערב ניתן ליהנות מתהלוכה מלכותית של חיילי משמר המלכה, ואם בכך לא די, הרי שעוד באותו היום ניתן ליהנות מחגיגת ריקודים המונית בכיכר מאיור. בכול אופן לקראת טיול בספרד יש להתעדכן בנוגע למזג האוויר ובהתאם לממצאים להכין את פריטי הלבוש, כאשר תמיד מוטב לכלול גם לבוש ארוך, כיוון שגם בחודשי הקיץ עשוי להיות בערב קריר.

שלח