נגישות
 • כל סוגי כלי הטיס שכדאי להכיר
 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

דילים לפאפוס

פאפוס היא אחת הערים המרכזיות החשובות בקפריסין, עוד מימים עברו


האי קפריסין כולו מהווה יעד תיירותי איכותי ופופולארי ביותר עבור התייר הישראלי בפרט, ועבור תיירים מרחבי אירופה ככלל המחפשים גם יעד עבור חופשה ביוון והאזור. עם זאת, מעבר ליעדים התיירותיים המוכרים למרבית הישראלים, כמו העיירה איה נאפה, ישנם גם יעדים שהתייר הישראלי עדיין לא חרש עד תום, ושעדיין ניתן ליהנות בהם מסביבה קפריסאית אותנטית וטבעית יותר, ומחוויה תיירותית ברמה גבוהה יותר – ואחד היעדים האלה הוא העיר פאפוס. פאפוס היא עיר מרכזית וחשובה בקפריסין, כשהיא מהווה את בירת המחוז שלה, ובתקופת יוון העתיקה היא גם היוותה את הבירה של קפריסין כולה. קפריסין השתנתה בצורה מהותית מאז, אך פאפוס נותרה בעינה כעיר מרגשת ומעניינת עם מגוון אפשרויות תיירותיות, ועם דילים איכותיים שניתן למצוא בימי הקיץ לחופשה בעיר.

מתי כדאי לחפש דילים לפאפוס, ומה ניתן למצוא במסגרת הדילים האלה?


דילים לפאפוס הם כמובן רלוונטיים בעיקר מתקופת האביב והלאה, עד ימי החגים בסתיו בהם קפריסין כולה כבר מתחילה להתקרר ולהיות אטרקטיבית פחות לתיירות. עם זאת, בימי הקיץ מדובר ביעד תיירותי עמוס למדי – השילוב בין עיר היסטורית ומעניינת מחד, ובין עיר תיירותית עם חיי לילה תוססים וצעירים – הופך את היעד הזה ליעד פופולארי ביותר בימי הקיץ, וכך גם הדילים מתייקרים בהתאם. לכן כדאי לרכוש מבעוד מועד ולהשקיע בדיל משתלם – לא תמיד דיל של הכל כלול יהיה משתלם בעיר כמו זו, שיש הרבה מה לראות בה מעבר למלונות האיכותיים שקיימים בה בשפע, אולם למשפחות עם ילדים מלון ע"ב הכל כלול יהיה מושלם וחשוב לציין כי כמעט בכל בתי המלון בעיר יש פארק מים בתוך המלון ולשימוש חופשי של אורחי המלון דבר שהוא אטרקטיבי וחשוב בחופשה עם ילדים. התייעצות עם סוכן נסיעות ותיק ומנוסה מצוות YPAYMOREיעזור לכם להחליט על החופשה הכי טובה עבורכם.

איפה כדאי לכם לבקר כשאתם נוסעים לחופשה בפאפוס?


מבחינת יעדים תיירותיים, פאפוס יכולה להציע לא מעט עבור מגוון רחב של תיירים. עבור תיירות בליינים צעירה, האטרקציות העיקריות הן כמובן חיי הלילה של פאפוס שעשירים בפאבים ובמסעדות, ובמועדונים עם מסיבות מהנות במיוחד. עם זאת, גם לימים בפאפוס יש תוכן עשיר במיוחד, עם אטרקציות מעניינות כמו הפארק הארכאולוגי (כיאה לאחד היעדים העתיקים בקפריסין ולעיר מרכזית עוד מתקופת יוון העתיקה), המוזיאון האתנו-גרפי, האודיאון העתיק וכמובן שגם מצודת פאפוס המשוחזרת – שבזכותה הוכרזה פאפוס כולה כאתר שימור של ועידת אונסק"ו של האו"ם. באזור המכונה פאפוס העתיקה ניתן למצוא את סלע אפרודיטה – המקום בו לפי המיתולוגיה היוונית עלתה אפרודיטה אלת האהבה מתוך מי הים. כיום המקום מהווה אטרקציה מרכזית לזוגות צעירים שחוגגים את אהבתם עם תמונה במקום.

החופשה שלכם בקפריסין יכולה להיות חופשה מהנה ומעשירה, במחיר הוגן


פאפוס היא יעד תיירותי שכדאי להכיר, גם בגלל ההנאה הרבה שניתן להפיק ממנה, וגם משום שאם אתם מוצאים דילים איכותיים ומזמינים מראש, אתם יכולים להזמין לעצמכם חופשה משתלמת למדי בהתאם לסוג הדיל שמתאים לכם.

שלח