נגישות
 • איך לשלם פחות ולקבל יותר כשמשכירים רכב בחו"ל

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

איך לשלם פחות ולקבל יותר כשמשכירים רכב בחו"ל

איך לשלם פחות ולקבל יותר כשמשכירים רכב בחו"ל אחד הדברים הראשונים אותם עושים תיירים רבים בעת היותם מגיעים לחו"ל הוא לשכור רכב. באמצעות השכרת רכב ניתן לחסוך סכום לא מבוטל שיתבזבז על תחבורה ציבורית ובנוסף אפשר גם להתנייד בקלות רבה יותר ממקום למקום.


השכרת רכב בחו"ל- כבר מהארץ

אך כמובן שכמו בכל דבר, גם בהשכרת רכב יש דרכים שונות שעשויות להפחית ללקוח עלויות. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות הזמנת רכב מראש, כבר מהארץ. ישנן סוכנויות רכב רבות שמחזיקות בנציגויות ישראליות, מה שיאפשר להזמין את הרכב המבוקש עוד מבעוד מועד. מלבד נציגויות בארץ, אפשרות אחרת דרכה תוכלו להזמין רכב עוד לפני שאתם ממריאים לחו"ל היא באמצעות האינטרנט. סוכנויות רכב רבות מחזיקות באתרי אינטרנט דרכם תוכלו לבצע את ההזמנה כבר מהארץ, כך שעם נחיתתכם ביעד תוכלו לקבל את הרכב אותו ביקשתם. בהמשך ישיר לכך, ישנה דרך נוספת בה ניתן לבצע השכרת רכב בחו"ל עוד לפני שתגיעו אל היעד המבוקש והיא באמצעות חבילות מיוחדות הנקראות טוס וסע. רכישתן של חבילות אלה מעניקה לרוכש אפשרות לקבל לא רק כרטיס טיסה לשני הכיוונים, אלא גם רכב שימתין להם עם נחיתתם בשדה התעופה.


רכב זולל דלק? שמרו מרחק

כמובן שגם בפני מי שלא תכנן מבעוד מועד לשכור רכב ולא עשה זאת עוד בעת ששהה בישראל, עומדת האפשרות לחסוך בכספים. האפשרות הטובה ביותר תהיה לבחור רכב חסכוני בדלק. רבים מהאנשים שעומדים בפני השכרת רכב באירופה או בארה"ב מתפתים לשכור רכב שהוא מעבר למה שהם צריכים. ישנן סוכנויות רבות שמנצלות את העובדה הזאת ומציעות רכבים יוקרתיים, כאלה שסביר להניח שכל מי שמחליט לשכור רכב מעולם לא נהג בהם או לפחות אף פעם לא החזיק בהם, ולכן הגיוני שיתפתה לשכור דווקא אותם. הבעיה הגדולה היא שמחירי הרכבים הללו הינם יקרים מאוד, וגורמים להוצאה לא הגיונית בעליל על השכרת רכב. בעיה אחרת שגם היא נכנסת תחת הקטגוריה של השכרת רכב שאינו מתאים אינה חייבת להיות כזו במסגרתה שוכר אדם מסוים רכב יוקרה, אלא דווקא רכב שהינו זולל דלק באופן מוגזם. כמובן שאחד החסרונות הגדולים של השכרת רכב במדינה אליה הגעתם ולא במדינה ממנה יצאתם הוא שכנראה ותהיו מוגבלים מבחינת האפשרויות העומדות בפניכם, אך גם במצב של אפשרויות מצומצמות, חשוב לבחור ברכב בעל זלילת דלק נמוכה.


ההבדלים בין הסוכנויות

עוד דבר חשוב מאין כמוהו בעת ששוכרים רכב ביעד אליו הגעתם הוא לבדוק לפחות שתי אופציות של סוכנויות רכב. סוכנויות הרכב הראשונות בהן תיתקלו, כשלרוב מדובר בסוכנויות אליהן תגיעו עוד בשדה התעופה, יהיו הסוכנויות היקרות יותר מכיוון שהן מודעות לעובדה שהם יהיו הסוכנויות הראשונות וברוב המקרים גם היחידות אליהן יפנה התייר. בדיקה של מספר סוכנויות, תעמיד בפניכם אפשרות בחירה וכנראה שגם תוביל אתכם להוצאה נמוכה יותר.

 


איך לשלם פחות ולקבל יותר כשמשכירים רכב בחו"ל
דורג על ידי שגיא ברדן
5
שלח