נגישות
 • טיול לנוסע העצמאי בארה"ב

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיול לנוסע העצמאי בארה"ב

אחת המדינות המסקרנות ביותר בעולם היא ארצות הברית, ולכן היא גם מושכת אליה מספר רב של תיירים מדי חודש בחודשו. כמובן שגם התייר הישראלי לא פוסח על ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות ונוחת אצל אחת מחברותיה הקרובות ביותר של מדינת ישראל.

 

ביקור בניו יורק ובשאר המקומות הבולטים של ארה"ב

טיול לנוסע העצמאי בארה"ב ישנו יעד אחד מרכזי בו נוחת מספר גדול מציבור המבקרים במדינה, יעד בו עוברים מרבית התיירים שמגיעים אל ארצות הברית, אחד היעדים האטרקטיביים ביותר בעולם- העיר ניו יורק. מדובר בעיר מהנה בצורה יוצאת דופן שמתגאה בנוף מרשים של בניינים רבי קומות ושלל חנויות ומרכזים מסחריים, ובנוסף רצופה במקומות השווים ביקור כמו פסל החירות, אולי הסמל הגדול והבולט ביותר של העיר, מוזיאון המטרופולין והסנטרל פארק, הפארק המרכזי והגדול ביותר בעיר. כמובן שמלבד טיסות לניו יורק ארה"ב משופעת במקומות יפהפיים ובולטים לא פחות כמו למשל לוס אנג'לס, סן פרנסיסקו ולאס וגאס, כך שכל ביקור במדינה, ולא משנה לאיזה צד שלה הגעתם, יגרור אחריו הנאה צרופה, ושווה לבדוק גם דילים של טיסות לארה"ב ליעדים הנ"ל ולידעים נוספים.


תהליך הוצאת ויזה לארה"ב

אך בדרך לנסיעה באופן עצמאי לארצות הברית עליכם להסדיר מספר דברים, דברים שיובילו אתכם לנחיתה הרבה יותר רכה בארה"ב ולבילוי הרבה יותר מהנה ובעיקר נוח במדינה. בראש ובראשונה מדובר בהסדרת ויזה לארה"ב, האשרה אותה כל ישראלי צריך כדי להיכנס בשערי המדינה. הדרך להוצאת הויזה היא דרך לא פשוטה בכלל, אך יחד עם זאת תמיד צריך לראות לנגד עיניכם את המטרה הסופית והיא הטיול הנהדר לארה"ב. השלב הראשון בהוצאת ויזה לארה"ב הוא כמובן מילוי טופס בקשה, טופס אותו כל אחד יוכל למצוא באתר האינטרנט של השגרירות האמריקנית. כל אדם, ולא חשוב מה גילו, מוכרח למלא טופס זה ובו הוא מפרט את מטרת הנסיעה כמו למשל האם מדובר בנסיעת עסקים או שמא דווקא בנסיעה למטרות תיירותיות. לאחר שמילאתם את טופס הבקשה חשוב מאוד לשלם את אגרת הויזה, תשלום שבעקבותיו תזכו לקבלה אותה תביאו יחד אתכם לשגרירות. לאחר שבידיכם גם טופס בקשת הויזה וגם הקבלה על תשלום האגרה, תוכלו להגיע אל בית השגרירות האמריקנית, לבצע ריאיון ולקוות שלאחריו תזכו לויזה המיוחלת.


עניינים נוספים אותם כדאי להסדיר בטרם יוצאים מישראל

כמובן שמלבד ויזה לארה"ב יש עוד מספר דברים אותם חשוב להסדיר בטרם עולים על המטוס שיוביל אתכם לחבילות נופש לאמריקה. כך לדוגמא, אחד הדברים החשובים ביותר הוא בדיקה שהדרכון שלכם אכן בתוקף, ואם לא, חשוב מאוד לסדר את העניין ולחדשו בהקדם. גם את כרטיסי הטיסה עצמה כדאי להזמין בשלב מוקדם ככל האפשר מכיוון שככל שתתקרבו אל התאריך כך גם סביר להניח שמחיר הכרטיס יעלה. עוד דבר שכדאי לבצע ישירות מהארץ הוא הזמנת בית מלון ללילה הראשון, כך שעם נחיתתכם בשדה התעופה תוכלו להגיע לבית המלון בו בחרתם ולשים את הראש על הכר בטרם תחלו בחוויה המסעירה שמצפה לכם.

מידע נוסף:
אפשר גם בקבוצות - טיולים מאורגנים לארצות הברית
כל המידע הנוסף שחשוב לדעת אודות טיסות לארצות הברית

 


טיול לנוסע העצמאי בארה"ב
דורג על ידי בילי אושר
5
שלח