נגישות
 • מדריך לחופשת סקי מושלמת ביבשת באירופה

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

מדריך לחופשת סקי מושלמת ביבשת באירופה

כללים לתיאום חופשת סקי באירופה יבשת אירופה היא המקום הטוב ביותר להתנסות בו בחופשת סקי בלתי נשכחת. חובבי סקי כבר מכירים היטב את האתרים המובילים של סקי בשוויץ, סקי איטליה, סקי צרפת, סקי ברומניה ועוד, אך גם משפחות ללא ניסיון מעשי מבינות כי אין תחליף לחופשת סקי איכותית. יש הרבה יתרונות לחופשות סקי והמון סיבות אשר הפכו אותה לאופציה המועדפת על ישראלים. ראשית, חופשת סקי היא הרבה יותר עשירה ומעניינת מהחופשות הרגילות. שנית, אפשר לשלב את הסקי עם פעילויות נוספות. מי שחושש להתנסות במסלולי הסקי ימצא את עצמו נפעם מרכסי ההרים של אירופה, מהתרבות המקומית וממקומות הבילוי אשר אינם משאירים רגע דל.


כללים לתיאום חופשת סקי באירופה

על מנת למצות את הפוטנציאל של חופשת סקי באירופה כדאי לזכור מספר כללי מפתח. הכלל הראשון הוא להגדיר מראש את המטרות והצרכים של החופשה. חופשת סקי באירופה עם ילדים ובני נוער לא דומה לחופשה המיועדת עבור בני זוג, או לחילופין עבור מקצוענים המעוניינים לשכלל את יכולות הסקי שלהם במסלולים משובחים. הגדרה של הצרכים תעזור לבחור את האתר המתאים ביותר עבור סקי באירופה ותמנע הוצאות מיותרות.
 


הגדרת התקציב

כלל נוסף אשר בעזרתו ניתן להבטיח חופסת סקי מושלמת ביבשת אירופה הוא לבדוק את התקציב. יש לשאול מי נוסע, בני כמה הנוסעים ומה ניסיון הגלישה של כל אחד מהם. לאחר מכן חשוב לבדוק את התקופות בהן חופשות סקי באירופה מאפשרות הנאה מכל המתקנים. גולשים מתחילים יכולים להתרכז באיזורי גלישה מצומצמים, אך גולשים מנוסים מחפשים בדרך כלל אחר מרחבי סקי פתוחים וגדולים. לבסוף יש לערוך רשימה של סדרי עדיפויות ולהבין האם חיי הלילה חשובים יותר מהסקי, עד כמה קריטית רמת האירוח במלון והאם יש צורך בהדרכה בעברית, באנגלית או בשפות אחרות.


מה כוללת חבילת סקי?

חבילת סקי באירופה כוללת טיסה, העברה לאתר וחזרה, מקום לינה, ארוחות, סקי פס ולעיתים גם הדרכה וציוד שלג. בחלק מהחבילות ניתן לתאם כבר מהארץ בילויים ומלווה המטפל בכל התקלות שצצות במהלך החופשה. ארגון עצמי של חופשת סקי באירופה יחייב התייחסות מיוחדת לנושא הטיסות והלינה. עדיף לחפש טיסות לא ישירות וכך להוזיל את המחיר, אך כדאי גם לקחת בחשבון את לוח הזמנים ואת מספר ימי החופש. צימרים ודירות נחשבים אפשרות מצוינת עבור מי שרוצה להתמקד בסקי ולחסוך בהוצאות נוספות. מעבר לכך, בהרבה אתרי סקי ניתן להשכיר ציוד מראש דרך האינטנט וכך ליהנות מהנחות ומבצעים. בשורה התחתונה, חופשות סקי באירופה הן חלק בלתי נפרד מרשימת הדרישות של תיירים ישראליים. בחופשות סקי באירופה ניתן ליהנות מכל מה שיש ליבשת העתיקה להציע. סקי באירופה יכול להיערך באתרים הנמצאים בהרי האלפים, או באתרי סקי של הרי הקריפיטים המקיפים את רומניה.

 


מדריך לחופשת סקי מושלמת ביבשת באירופה
דורג על ידי מני מיכאלי
5
שלח