נגישות
 • כך תתמצאו בשדות התעופה בעולם

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

כך תתמצאו בשדות התעופה בעולם

כך תתמצאו בשדות התעופה בעולם שני אלמנטים מאוד חשובים ירכיבו את האופן בו תיהנו מהזמנת חופשה או טיסות לחו"ל: ההגעה אל שדה התעופה במדינת המוצא וההגעה משדה התעופה אל המלון במדינת היעד. למרות שנדמה כי מדובר על פרטים טריוויאליים, משפחות רבות וזוגות צעירים אינם מקדישים לכך מספיק מחשבה. התוצאה היא בזבוז עצום של זמן אשר מתחיל עוד לפני הטיסה וממשיך עד החופשה עצמה. חשוב לזכור כי טיסות לניו יורק וטיסות ברחבי העולם ממריאות ונוחתות בתדירות גבוהה ולכן נמלי התעופה הגדולים בנויים בצורה ייחודית. מבחינת כל מי שמזמין טיסות לחו"ל, המחשבה על ההתמצאות בנמל התעופה חייבת להיות חלק בלתי נפרד מרשימת המטלות.


מקלים על הנוסעים

באופן כללי, רוב נמלי התעופה ביעדים המרכזיים מתוכננים על מנת להקל על הנוסעים. כל מי שכבר הזמין בחייו טיסות מכיר את הנוהל, הדורש בדיקה בטחונית, הגשת מסמכים בדלפקים, בדיקה בטחונית נוספת והמתנה. מצד שני, ישנן טיסות המגיעות ליעדים אקזוטיים ומרוחקים אשר בהם שדה התעופה לא נבנה בסטנדרטים מערביים. טיסות אל שדה תעופה מן הסוג הזה יכולות לגרום לתחושת לחץ וחרדה, אך ישנם דרכים לפתור זאת מראש.
 


תכננו את ההגעה אל השדה

ראשית, יש להתחיל מתכנון הנסיעה אל נמל התעופה במדינת המוצא. במידה ואתם טסים מישראל לחו"ל וחוזרים ישירות לישראל ללא טיסות ביניים, חצי מהבעיה שלכם כבר נפתרה. בדקו באיזו שעה הטיסה, בררו לגבי אמצעי תחבורה ציבורית או הגיעו עם הרכב הפרטי. אפשר גם לבקש מחברים או בני משפחה הסעה לשדה וכך לחסוך זמן וכסף. בתוך שדה התעופה הבינלאומי של ישראל, נמל התעופה בן גוריון, תתקלו בשילוט בעברית, הנחיות ברורות וצוות מסור אשר יקפיד ללוות אתכם עד הטיסה.
 

הגעתם למדינה חדשה? אל תיבהלו

מבחינת מידע על נחיתה במדינת היעד יש להפעיל מספר אמצעים. נצלו את המידע המופיע באינטרנט, היכנסו לפורומים וקבלו ייעוץ מאנשי מקצוע. חברות התיירות הגדולות והמובילות ישמחו להעמיד לרשותכם אנשי שירות לקוחות עבור הנושא הזה. זכרו כי בכל שדה תעופה בו תנחתו קיימות עמדות מודיעין. גם אם אתם לא דוברים את השפה המקומית, שיחה קצרה באנגלית תוכל ללא ספק לתת מענה לצרכים. טיסות מגיעות אל נמלי תעופה ביעדי תיירות מכל רחבי העולם. אתם לא תהיו הראשונים המבקשים עזרה, לכן אין צורך להיבהל גם אם השלטים הם בשפה זרה.

החופשה שלכם מתחילה עוד לפני הטיסה

טיסות מוצלחות קובעות במידה רבה את ההנאה מהחופשה. יחד עם זאת, טיסות מצליחות כבר עם ההגעה אל השדה ולא רק כאשר המטוס ממריא. המשמעות מבחינת התיירים היא כי יש צורך בתכנון נכון של טיסות, בהתייעצות עם חברות תיירות ובקבלת מידע מלא. זכרו כי שדה התעופה אליו תגיעו הוא חלק מהחוויה, שמרו על ראש פתוח והתחילו את החופשה שלכם באנרגיות הנכונות.

 


כך תתמצאו בשדות התעופה בעולם
דורג על ידי נאווה מור
5
שלח