נגישות
 • טיסות לא צפוייות? כדאי שתבצעו את הבדיקות הרצויות

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיסות לא צפוייות? כדאי שתבצעו את הבדיקות הרצויות

הטיסות כאמצעי תחבורה טיסות לחו"ל או טיסות לניו יורק, לא תמיד מתקיימות לצרכי חופשה. למרות שאין דרך מהנה יותר מאשר לקחת חופש מהעבודה ומהשגרה ולבלות ביעד אקזוטי, לעיתים קרובות עולה הצורך בטיסה דווקא מתוך נסיבות בלתי צפויות. לדוגמא, ביקור של משפחה בחו"ל או הפתעה עבור חבר יכולים גם הם להיות הזדמנות מצוינת להזמין טיסות. אך האם יש הבדל בין טיסות לחו"ל לצורך חופשה לבין טיסה המוזמנת בספונטניות? מה לגבי טיסה לאמסטרדם? כאשר בוחנים את תחום התיירות באופן ספציפי, מגלים מספר הבדלים אשר כדאי לשים לב אליהם.


התראה קצרה וקבלת החלטות מהירה

ההבדל הראשון בין הזמנת טיסות לחו"ל עבור חופשה לבין טיסה בהתראה קצרה הוא כמובן נושא התכנון. כאשר משפחה מעוניינת לצאת לחופשה ההורים יודעים חודשים ארוכים מראש מה הם התאריכים הרצויים, אילו יעדים רלוונטיים ומה הם סוגי הפעילויות. לעומת זאת, הזמנת טיסות בספונטנית מחייבת קבלת החלטות מהירה.
 


כך תבטיחו מחיר נוח

הבדל נוסף בין טיסות המוזמנות זמן רב מראש לבין טיסה לחו"ל לצרכים רפואיים לדוגמא קשור למחיר. הזמנת טיסות ברגע האחרון יכולה לזכות את הנוסע בתנאים אטרקטיביים. זו היא אופציה פחות פופולארית בקרב משפחות משום שהן צריכות ודאות מלאה, אך בטיסות ספונטניות מקובל מאוד להשתמש בה. על מנת לעשות זאת יש להיכנס אל אתרי אינטרנט מקצועיים, להשתמש במנועי החיפוש ולברר לגבי טיסות ליעד.
 

רשימת הציוד

ברוב המקרים הטיסה לחו"ל היא אירוע מרגש. גם אם הזמנת הטיסה מתבצעת באופן ספונטני ואין התראה ארוכה מראש, כדאי להקפיד על הדברים החשובים. חשוב מאוד לארוז דרכון, כסף מזומן ובטחונות. רוב האנשים אשר טסים לחו"ל שלא לצורך חופשה אינם מקדישים זמן לארגונים מן הסוג הזה ולכן מוצאים את עצמם עומדים מול עוגמת נפש חמורה. לעומתם, אנשי עסקים אשר רגילים לטוס לעיתים קרובות נוהגים להחזיק במזוודה מוכנה עם כל הציוד הדרוש, בגדים להחלפה, מכשירים אלקטרוניים ועוד.
 


הטיסות כאמצעי תחבורה

כיום נחשבות טיסות לאחד מאמצעי התחבורה הפופולאריים ביותר בעולם. בעוד בעבר טיסה הייתה אופציה השמורה לבעלי הממון והמעמד הגבוה בלבד, הרי שכיום היא חלק מהתרבות הפופולארית. אמצעי הבטיחות הננקטים על ידי חברות התעופה, מגוון הטיסות העצום, הנוחות והתנאים בטיסה עצמה והאפשרויות לבקר ביעדים שונים הם רק חלק מהסיבות אשר הביאו לתהליך הזה.


הזמנת טיסות עם החברה הנכונה היא תנאי לשביעות הרצון

לסיכום, טיסות לחו"ל מתבצעות בנסיבות שונות אך כולן ללא יוצא מן הכלל דורשות מידה מסוימת של היערכות. בין אם אתם טסים ליעד קרוב או ליעד רחוק, הזמנה של טיסות בעזרת חברה מקצועית ואמינה היא תנאי לשביעות הרצון שלכם. צרו קשר עם נציגי שירות ובררו לגבי טיסות לטווח הקצר והארוך. נצלו את השינויים שעברו על תחום התעופה והצטרפו אל מאות מיליוני אנשים שטסים מדי יום בעולם.

 


צפוי? כדאי שתבצעו את הבדיקות הרצויות
דורג על ידי סלעית לביא
5
שלח