נגישות
 • כך תוכלו להוזיל את מחיר הטיסה עם מועדון הנוסע המתמיד

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

כך תוכלו להוזיל את מחיר הטיסה עם מועדון הנוסע המתמיד

רוב חברות התעופה בעולם מציעות ללקוחות השתתפות במועדון הנוסע המתמיד. מדובר על מועדון לקוחות המופעל על ידי חברת התעופה וכפוף לתנאים שלה. באופן כללי, היתרון של טיסות עם חברות במועדון הוא המחיר אך ניתן למצוא עוד מספר יתרונות אשר משדרגים טיסות עבור מחזיקי הכרטיס.
 


המבנה של מועדון הנוסע המתמיד

מועדונים מהסוג של הנוסע המתמיד אינם מיועדים רק לחופשות או טיסות, וגם חברות רכבות מפעילות אותם. המנגנון מאחורי מועדון הנוסע המתמיד הוא מאוד פשוט: תמורת כל טיסה מקבל הלקוח נקודות אשר נצברות לזכותו במסגרת חשבון אישי. את הנקודות הללו הוא יכול להמיר בהטבות שונות כאשר הוא מזמין טיסות. בראש ההטבות ישנה הנחה משמעותית על טיסות בינלאומיות או טיסות פנים, אך חלק מחברות התעופה מציעות ללקוחות המועדון גם שירות מהיר יותר בנמלי התעופה, מעבר חופשי בין מחלקות ועוד. כרטיסי הבונוס של מועדון הנוסע המתמיד הם המניע העיקרי עבור הצטרפות למועדון ורוב החברים בו הם אנשי עסקים אשר מזמינים טיסות לעיתים קרובות.


הנחות והטבות

רכישת כרטיסי טיסה מוזלים מיועדים לכל חבר במועדון על פי התנאים. בחלק מחברות התעופה ניתן לממש את הזכויות במועדון גם עבור בני זוג, ילדים או בני משפחה אחרים. ניתן לדוגמא לשדרג את הטיסה ולעבור ממחלקת תיירים אל מחלקת עסקים, או ממחלקת העסקים אל המחלקה הראשונה. בצורה כזו החופשה כולה מקבלת גוון מרענן, מסקרן ויוצא דופן.


צבירת זכויות ובדיקות לפני הצטרפות

חשוב לשים לב כי הזכויות הנצברות במסגרת מועדון הנוסע המתמיד אינן נשמרות לנצח. תוקפן פג לאחר פרק זמן קבוע המתואם מראש עם הלקוח. יחד עם זאת, רוב הלקוחות כלל אינם שמים לב לתאריך בו פגות הזכויות ולכן הם לא מנצלים את ההטבות העומדות לרשותן. בבואכם להצטרף אל מועדון הנוסע המתמיד כדאי שתקראו היטב את התקנון ביניכם לבין חברת התעופה. בדקו האם הזכויות של מועדון הנוסע המתמיד אכן מתאימות לצרכים שלכם, ודאו כי התאריך בו ניתן לממש אותן מופיע בבירור ובקשו פירוט לגבי אופי השירות עליו אתם משלמים. בנוסף, בדקו את הסוגיות המשפטיות וחשבו מראש כמה שווה כל נקודה אותה תצברו. החישוב משתנה בין חברות התעופה ובין מחלקות הטיסה ותלוי גם בעלות הכרטיס.
 


תחום התיירות ממשיך להתפתח

מועדון הנוסע המתמיד הראשון בהיסטוריה הוקם בשנת 1981 אך מאז עבר שיפורים ושינויים רבים. כמו בהרבה נושאים הקשורים אל טיסות מודרניות, תחום התיירות נחשב דינאמי ומתקדם. מהבחינה הזו, טיסות עם או בלי חברות במועדוני הנוסע המתמיד ממשיכות לשמור על האטרקטיביות שלהן. טיסות ברחבי העולם הן אמצעי התחבורה היעיל, הנוח והמשתלם ביותר עבור חופשות או נסיעות לעסקים ומועדון הנוסע המתמיד הוא הוכחה נוספת לכך.

 


כך תוכלו להוזיל את מחיר הטיסה עם מועדון הנוסע המתמיד
דורג על ידי נופר פז
5
שלח