נגישות
 • טסים בפעם הראשונה? כדאי שתקראו את העצות הבאות

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טסים בפעם הראשונה? כדאי שתקראו את העצות הבאות

טסים בפעם הראשונה? תיירים אשר מזמינים טיסות לחו"ל  בפעם הראשונה צריכים לקחת בחשבון מספר שיקולים ייחודיים. טיסה בפעם הראשונה יכולה להיות אירוע מעט מבהיל, בעיקר במידה ולא נערכים אליו בצורה נכונה. במהלך טיסות עם חברות תעופה מקצועיות אפשר לקבל ייעוץ, שירות וליווי מלא מטעם דיירים המוכשרים לכך, אך הרבה תיירים עדיין נתקלים בחששות. מבחינתם, טיסות הן לא חלק מהחופשה אלא רק שלב אותו יש לעזור. לאחר שטסים בפעם הראשונה הכל נראה פשוט יותר, אך לא כדאי להקל ראש בטיסות אלו ולכן חשוב לאמץ את העצות הבאות.


בחרו את חברת התעופה בהתאם לצרכים שלכם

מומחים ממליצים לערוך טיסות בפעם הראשונה עם חברות תעופה ישראליות. לא משנה באיזו חברת תעופה מדובר, השפה העברית יכולה להקל על הנוסעים ולאפשר להם לנהל דינאמיקה נכונה עם אנשי הצוות. חשוב לזכור כי בחברות תעופה ישראליות גם הקברניט מדבר עברית, ועבור חלק מהתיירים מדובר על שיקול משמעותי.


מדוע עדיף לטוס בטיסות סדירות?

עצה נוספת עבור חוויה חיובית של טיסות בפעם הראשונה תהיה להעדיף טיסות סדירות על טיסות שכר לדוגמא טיסות לניו יורק. המחיר של טיסות שכר נמוך יותר מהטיסות הסדירות, אך לעיתים השירות מוגבל. ילדים, צעירים ומבוגרים אשר חוששים מהטיסה הראשונה שלהם יכולים לשכוח מהצרות במידה והם מוצאים את הפינוקים המתאימים בטיסה. בדקו והשוו מחירים בין טיסות שכר לטיסות סדירות, אך הוסיפו למערכת השיקולים גם את הנושא של התנאים.
 


אמצעים רפואיים להתמודדות עם פחד מטיסות

ישנם אמצעים רפואיים אשר יכולים לעזור למי שטס בפעם הראשונה ומאוד מפחד לעלות על המטוס. כדור הרגעה, כדור שינה או כמה טיפות של רסקיו יוכלו להבטיח כי הטיסה תעבור בתחושה נעימה ונינוחה. במידה והמצב אינו מאפשר זאת, ניתן להתייעץ עם רופא ולקבל מרשם לתרופה ספציפית.
 


בידור במהלך הטיסה

טיסות בפעם הראשונה יכולות לעבור בקלות במידה ומגיעים אליהן עם אמצעי בידור. הגיעו אל הטיסה עם ספר, עיתון או כל דבר אחר אשר יגרום לכם להתרכז בדברים אחרים שלא קשורים למטוס. לכל אחד יש העדפות אחרות אך ניתן לצפות גם בסרטים המוקרנים על ידי חברות התעופה עצמן. גם מוזיקה היא פיתרון מצוין לאנשים שמפחדים מטיסות, בעיקר משום שהיא מנטרלת לחלוטין את כל רעשי הרקע.


מקומות ישיבה מומלצים, אוכל ושתייה

טיסות בפעם הראשונה יכולות להיות נהדרות דווקא כאשר מאמצים את החוויה. לדוגמא, אפשר לבקש מקום ליד החלון ולצפות מרחוק על נופים מדהימים. טיסות לחו"ל מישראל עוברות מעל ימים, אגמים והרים נהדרים. ההמראה והנחיתה גם הם אירועים שנחמד לעקוב אחריהם מהחלון בטיסה. מבחינת אוכל ושתייה, הכנה אל טיסות בפעם הראשונה צריכה לכלול ארוחה קטנה אך לא עמוסה מדי והרבה מאוד מים אשר ימנעו כאבי ראש.


 


טסים בפעם הראשונה? כדאי שתקראו את העצות הבאות
דורג על ידי נתן אשל
5
שלח