נגישות
 • לטייל ולעבוד בחו"ל

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

לטייל ולעבוד בחו"ל

לטייל ולעבוד בחו"ל כמה פעמים פנטזת להשתזף בקריביים? להתערבב עם הקובנים? או לצאת לשופינג באנגליה? מעבר לזה שהטיולים האלה מאוד יקרים, אי אפשר באמת למצות את היעד עד הסוף, מאחר ובד"כ טסים לתקופות קצרות יחסית.
אז קיימת עוד אפשרות, במקום להתחיל ולנסות לחסוך הרבה כסף ובסופו של דבר לטייל בקובה שבוע, תעברו לגור שם! כך באמת תוכלו להתחבר למנטאליות, לאנשים, לאוכל ובאותה הזדמנות לעבוד ולממן את השהות ולהרוויח עוד לא מעט כסף שיאפשר לכם להמשיך ולטייל.
עבודה בחו"ל בשילוב עם טיול זאת הדרך ליהנות מכל העולמות. זוהי הזדמנות נהדרת להכיר ולעבוד עם אנשים מהארץ ומהעולם, שהמטרה המשותפת היא ליהנות, לטייל ולחסוך כסף.


אז איפה מתחילים אם רוצים לעבוד בחו"ל?

כיום מגוון האפשרויות כמעט בלתי מוגבל. באתר maka לעבודות בחו"ל תוכלו למצוא שלל משרות והצעות עבודה ביעדים שונים בעולם. מה שנשאר זה רק לבחור את משך זמן העבודה, את סוג העבודה המתאים לכישוריכם (מכירות, אומנות, אופר, חקלאות, אבטחה וכדומה) ואת המדינה, העיר והאזור שמעניינים אתכם ויהיו נקודת הפתיחה לטיול הגדול.


למה לבחור בעבודה בחו"ל?

עבודה בחו"ל הפכה למאוד פופולארית בקרב צעירים בעיקר בזכות השכר הגבוה, שמאפשר את מימון הטיול הגדול והנכסף לאחר הצבא יותר מהר. כמו כן, ישנם המון יתרונות נוספים כמו תנאי מחייה מעולים ומגורים בלב הערים המרכזיות בעולם, קירבה למרכזי בילוי וחיי לילה תוססים, אווירה ישראלית צעירה וחמה גם בצדו השני של העולם, טיולים ובילויים בימי החופש השבועיים ועוד.


איך משלבים בין עבודה בחו"ל לטיול?

יש שתי דרכים מקובלות לשלב בין השניים: אחת היא טיול ועבודה לסירוגין, אפשר להתחיל לעבוד במקום מסוים למשך תקופה ולטייל בו ולאחר מכן לעבור ליעד הבא, דרך זאת מאפשרת לחיות ולעבוד מסביב לעולם ולטעום קצת מכל העולמות. אופציה נוספת היא עבודה במקום אחד לפרק זמן ממושך שבסיומה אפשר לצאת לטיול המפנק. כמובן ישנה אפשרות גם להשתלב בעבודה בחו"ל באמצע הטיול כדי לממן את המשכו. מומלץ ביותר לתכנן מראש טיול עם עבודה בחו"ל, תוך התחשבות בעונות השנה, בתנאים שהמעסיקים מציעים לכם (יש חברות המשתתפות בעלות כרטיס הטיסה, מעניקים בונוסים, מגורים מסובסדים ועוד), ברמת הפופולאריות של היעד ובכל פרמטר שנראה לכם לנכון. כמו כן, חשוב לברר כמה שיותר פרטים על המעסיק, לנסות ולקבל המלצות וחוות דעת אישיות על החברה ולא להתפשר על עבודה אצל בעל עסק שאינו מקצועי ומנוסה רק על סמך הצעת שכר גבוהה.

כך או כך, שילוב בין עבודה בחו"ל  לטיול רק יעצים את שניהם, לעבודה תהיה מטרה שהיא לא רק כספית ולטיול תהיה משמעות מעבר לבטן גב, אלא חשיפה אמיתית לעולם מרתק עשיר בתרבויות מעניינות. אז למה אתם מחכים? חיי הלילה בלאס וגאס, חופי הים בברזיל, צלילה בקאריביים, כדורגל בספרד, אנגליה, ארה"ב.. אם לא עכשיו אז מתי?

 


לטייל ולעבוד בחו"ל
דורג על ידי יהודה בנקר
5
שלח