נגישות
 • מה צריך לדעת על ההבדלים בין טיסות פנים לטיסה בינלאומית?

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

מה צריך לדעת על ההבדלים בין טיסות פנים לטיסה בינלאומית?

על מנת להיערך בצורה נכונה אל טיסות פנים כדאי להכיר מספר מאפיינים ייחודיים. ראשית, יש לזכור כי כל סוגי הטיסות ללא יוצאי מן הכלל נערכות תחת פיקוח אדוק. גם אם תגיעו אל שדה תעופה ביעד אקזוטי ומרוחק ותופתעו מגודל המטוסים, זכרו כי חברות התעופה מנהלות מעקב אחר צוות המטוס ולכן אמצעי הבטיחות נשמרים במלואם. שנית, לא תמיד המחיר של טיסות מהווה אינדיקציה לגבי איכותן. ניתן למצוא לעיתים טיסה יקרה בתנאים לא נוחים, לעומת מבצעים אשר יבטיחו טיסה מושלמת בעלות נמוכה במיוחד.


האם כל טיסות הפנים נערכות למרחקים קצרים?

טיסת פנים נערכת ברוב המקרים לצורך תחבורה בין יעדים קרובים. מלבד מספר מדינות מסוימות בעולם בהן טיסות פנים עשויות לארוך מספר שעות ארוכות, ברוב הטיסות מדובר על זמן שהייה שאינו דורש היערכות מיוחדת. יחד עם זאת, הניסיון של אנשי מקצוע מצביע על כך שכדאי לנקוט מספר צעדים לפני שעולים על טיסות פנים.


מה כדאי לבדוק לפני שמגיעים אל שדה התעופה?

עוד לפני ההגעה אל השדה, בדקו האם יש לכם את כל הפרטים על זמני ההמראה והנחיתה. בניגוד לשדות תעופה בישראל בהן הכל מתנהל בעברית, הרבה נציגי שירות בשדות תעופה אחרים יתקשו לתקשר איתכם. אל תסמכו על המזל ואל תחכו לשלטים באנגלית על מנת להבין לאן ללכת. במידה והפרטים הרלוונטיים לא מופיעים על כרטיס הטיסה, צרו קשר עם חברת התעופה או היכנסו לאתר האינטרנט. הקפידו על הגעה בזמן אל השדה ובדקו שוב האם יש לכם את הציוד הדרוש: דרכונים, כסף, אמצעי תשלום נוספים ועוד. במידה ואתם עורכים טיסות פנים עם הילדים, הכינו כבר בלילה שלפני את כל הציוד שלהם. נסו להשאיר רק מזוודה פתוחה אחת אותה תארזו בבוקר וזאת על מנת לחסוך זמן.


תאמו מראש את ההסעה לשדה

בין אם הטיול שלכם נערך במדינה מערבית מודרנית או ביבשת רחוקה, הקפידו גם על תיאום ההגעה וההסעה אל השדה. ברוב בתי המלון באירופה ניתן להזמין שירות הסעות דרך הלובי או לבצע נסיעת ספיישל במונית. לעומת זאת, בהודו או בדרום אמריקה לדוגמא יהיה לכם קשה להיעזר בתושבים המקומיים בבוקר הטיסה ולכן עדיף לעשות זאת מראש.


אל תוותרו על ביקור ביעדים מסוימים בגלל טיסות פנים

טיסת פנים היא חלק בלתי נפרד מחווית הטיול. אין צורך לחשוש מהם או לוותר על ביקור ביעדים מסוימים בגלל שהוא מחייב טיסת פנים. כאשר בוחנים את המחירים הנוחים של חופשות בשנים האחרונות, מגלים כי לעיתים קרובות טיסות פנים הן אפילו לא פקטור משמעותי בתקציב. מכל הבחינות הללו, היערכות אל הטיסה והזמנת טיסות פנים מראש יכולים להפוך את הטיול שלכם לחוויה בלתי נשכחת.

 


מה צריך לדעת על ההבדלים בין טיסות פנים לטיסה בינלאומית?
דורג על ידי שירי מור
5
שלח