נגישות
 • היכן נוחתות טיסות לטורונטו ומה צריך לדעת על העיר?

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

היכן נוחתות טיסות לטורונטו ומה צריך לדעת על העיר?

האטרקטיביות של טורונטו עבור תיירים טיסות לקנדה לעיר טורונטו נוחתות בנמל התעופה הבינלאומי טורונטו-פירסון. זהו השדה הגדול ביותר בקנדה והוא משמש כיום את כל המטרופולין של טורונטו ומדינת אונטריו. הנמל ממוקם 22 ק"מ צפונית מערבית למרכז העיר טורונטו ומשמש כמוקד עסקים וכלכלה עבור העיר הקטנה מיסיסוגה. זהו אחד מנמלי התעופה העמוסים ביותר בעולם ומישראל מגיעות אליו טיסות ישירות עם אל על ואייר קנדה. מלבד המסלולים הישירים, חברות התעופה האחרות המציעות טיסה לטורונטו עוצרות ביעדי ביניים שונים בהתאם להסכמים עם נמלי התעופה. טיסה ישירה לטורונטו אורכת בממוצע 12 וחצי שעות בעוד טיסות ביניים תלויות בעצירות.
 


האטרקטיביות של טורונטו עבור תיירים

טורונטו היא עיר מאוד אטרקטיבית עבור תיירים. ראשית, יש בה שילוב נהדר בין ארכיטקורה מודרנית, אורבניות ואתרי מורשת. שנית, בטורונטו מושקעים משאבים רבים במערכות התחבורה הציבורית ולכן קל להתמצא בה. כבר עם הנחיתה בשדה התעופה של טורונטו ניתן להתרשם משני בתי נתיבות הקרויים טרמינל 1 וטרמינל 3. טרמינל אחד הוא זה הרלוונטי עבור ישראלים המזמינים טיסות לטורונטו משום שהוא משמש את הטיסות הבינלאומיות. לטרמינל 1 שלוש זרועות ובהם לא פחות מ-38 גשרי עלייה למטוסים. מלבד האופן בו משתמשות בטרמינל 1 חברות תעופה זרות, הוא מהווה את בסיס הפעולה המרכזי של חברת התעופה אייר קנדה. לעומתו, טרמינל 3 נבנה בסוף שנות ה-80 על מנת להקל על העומס בשדה וכיום הוא משמש חברות תעופה רבות וביניהן גם את אל על. הרכבת המחברת את הטרמינלים בשדה התעופה פירסון נקראת לינק, יש בה גישה לנכים והיא פועלת במשך 24 שעות ביממה.
 


חופשה אדיבה בעיר מגוונת

כפי שאפשר להבין, המורכבות והגודל של שדה התעופה של טורונטו אינם באים על חשבון יחס ואדיבות. הקנדים ידועים בתור אנשים חביבים במיוחד וניתן לראות זאת גם במהלך החופשות עצמן בעיר. לאחר טיסות לטורונטו מומלץ להגיע אל אחד המוזיאונים, מרכזי הקניות והאטרקציות המפורסמות של העיר. מי שמעדיף את הסצנה האלטרנטיבית יכול למצוא בטורונטו לא מעט הפתעות כגון תיאטרון פרינג' ופסטיבלים ייחודיים. המקום המזוהה עם טורונטו הם כמובן מפלי הניאגרה וגם רבים מהתיירים המגיעים אל ארצות הברית מקדישים להם זמן. מבחינת שכונות, טורונטו מאוד מגוונת באוכלוסייה הדמוגרפית שלה ולכן כדאי להגיע אל צ'יינה טאון הצבעונית וקנסינגטון מרקט בה מחכות לכם מסעדות יוקרתיות.


התקופה הנכונה עבור טיסות לטורונטו

טיסות לטורונטו יוצאות מישראל במשך כל ימי השנה משום שאנשי עסקים רבים עושים בהן שימוש. יחד עם זאת, תיירים המחפשים אחר טיסות לטורונטו לצורך חופשה מעדיפים ובצדק להתמקד בתקופת הקיץ שבין יוני לספטמבר. במידה ותרצו לקחת חלק בפסטיבלים בעיר, בררו לגבי טיסות לטורונטו בהתאם ללוח המופעים והאירועים ותוכלו להבטיח לעצמכם חוויה תרבותית מרתקת.

 


היכן נוחתות טיסות לטורונטו ומה צריך לדעת על העיר?
דורג על ידי איילת להב
5
שלח