נגישות
 • שילוב נופש ועבודה בחו"ל

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

שילוב נופש ועבודה בחו"ל

שילוב נופש ועבודה בחו"ל ישראלים רבים עובדים בחו"ל. לעיתים מדובר בעבודה אותה הם עושים מיד לאחר הצבא במדינה אליה הם מגיעים על מנת גם לטייל בה, לעיתים הכוונה היא דווקא לעבודה בחברה בינלאומית בעלת סניף ישראלי שמאפשרת להם לטוס לעיתים על מנת לבקר בחברת האם, ולעיתים מדובר בישראלים שהיגרו למדינה זרה מצאו בה עבודה והשתקעו שם.


היתרון הבולט של עבודה בחו"ל

היתרונות בעצם העבודה במדינה זרה הם רבים, אך נדמה שיש יתרון אחד שבולט מעל כולם. יתרון זה הוא עצם העובדה שבכל מקום אליו תגיעו, לבטח תוכלו לשלב גם הנאה יחד עם העבודה, כלומר טיול או נופש. מספר רב של אנשים שנשלחים למדינה אחרת לשם עבודה בחו"ל בוחרים בסיומה להישאר מספר ימים נוספים ולנצל אותם על מנת לנפוש במקום. כמובן שלא תמיד מוכרחים להישאר זמן נוסף לאחר שמסיימים את המשימה לשמה הרחקתם עד שם, אלא בעבודות רבות אותן אתם נשלחים לעשות תוכלו לשלב את הנופש גם תוך כדי העשייה. כך למשל, בבוקר תהיו בפגישות לשמן נסעתם לחו"ל, אך בערב כבר תוכלו ליהנות ממסיבה טובה באחד המועדונים בעיר, להתפנק בבית מלון או לבקר במוזיאון מקומי.


ביזנס ופלז'ר בעיר פרנקפורט

אחת הדוגמאות הבולטות ביותר לעיר שמשלבת נופש והנאה יחד עם העסקים היא העיר הגרמנית פרנקפורט. פרנקפורט נחשבת למרכז העסקים של גרמניה (טיסות זולות לגרמניה), ולאחת מערי העסקים הבולטות ביותר באירופה, המושכת לשטחה אנשי עסקים רבים שמשלבים ביזנס עם פלז'ר. העיר הגרמנית רצופה גורדי שחקים אשר בכל אחד מהם תוכלו למצוא עצמכם במהלך פגישה עסקית או מציגים את תכנית היעדים של חברתכם לשנים הבאות. אך בין הליכה מגורד שחקים אחד למשנהו, תוכלו למצוא עצמכם באחד מהמקומות התיירותיים הבולטים של העיר. כך למשל, עבודה בחו"ל שתוביל אתכם לפרנקפורט תיקח אתכם אל מגדל מיין, המורכב משני מגדלי זכוכית יפהפיים, מראשם תוכלו לחזות בנוף עוצר נשימה על כל העיר. ביקור בפרנקפורט שיאפשר לכם לשלב עבודה בחו"ל עם נופש איכותי הוא ביקור שיוליך אתכם גם אל העיר העתיקה, שם תגיעו לכיכר רומברג, כנראה האתר המרכזי ביותר של העיר, שם תשבו בבתי קפה ובמסעדות בהם תוכלו לסגור עסקאות מחד, וליהנות מהנוף הציורי שסביבכם מאידך.


עבודה ונופש לצעירים לאחר הצבא

אבל לא רק אנשי עסקים בכירים שנוסעים לכנסים, השתלמויות ובמטרה לחתום חוזים בפרנקפורט עם טיסות לפרנפורט או בכל עיר אחרת ברחבי העולם הם דוגמא לאנשים שיכולים לשלב עבודה בחו"ל עם נופש. אולי הדוגמא הבולטת ביותר, בטח בישראל, היא דווקא הצעירים שנוסעים אחרי הצבא לנסות את מזלם במכירת סחורה בעגלות, כשהיעד הבולט ביותר הוא ארה"ב. ייתכן מאוד כי עבודה בחו"ל בעגלות היא לא הדבר הכי מרגש ומהנה שקיים, מה עוד שתיאלצו להוציא ויזת עבודה לארה"ב לשם כך, אך הכסף שהיא טומנת בחובה הוא לרוב כסף רב, שמאפשר לצעירים הללו לעשות מיד בסיום תקופת העבודה טיול ברחבי ארה"ב, או אפילו להמריא משם צפונה אל יעדים דוגמת קוסטה ריקה או מכסיקו, או לחילופין לבחור להדרים אל ברזיל, ארגנטינה ופרו.

 


שילוב נופש ועבודה בחו"ל
דורג על ידי אייל מנס
5
שלח