נגישות
 • מתכננים טיול אופניים בחו"ל? מוטב שתקחו את הציוד הבא

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

מתכננים טיול אופניים בחו"ל? מוטב שתקחו את הציוד הבא

מתכננים טיול אופניים בחו"ל? אין בכלל ספק כי אופניים הוא אחד מענפי הספורט האהובים ביותר בארץ ובעולם. מדובר בענף שהפופולריות שלו אולי לא מתבטאת בצפייה בטלוויזיה בתחרויות בינלאומיות דוגמת הג'ירו האיטלקי הוא הטור דה פראנס הצרפתי, אך בהחלט באה לידי ביטוי בדבר החשוב הרבה יותר, ביצוע בפועל של ספורט זה.


מסלול בארץ או מסלול באירופה

רוכבי אופניים רבים נהנים מהמסלולים של ארץ ישראל, מסלולים שללא ספק מציגים נוף מרשים ומאפשרים רכיבה מהנה, אך רבים מתוכם יסכימו כי עדיין משהו חסר להם. ואת המשהו החסר הזה כל רוכב יוכל למצוא רק במקום אחד- באירופה. מדובר ביבשת שהינה משופעת בנופים עוצרי נשימה בכל מדינה ומדינה, יבשת שמציעה לרוכבים מסלולים אולטימטיביים בין יערות והרים, יבשת שמציעה אפילו מסלולים מתאימים וללא הפרעות תחבורה לרוכבי הכבישים. אז מדוע על הרוכבים להסתפק במסלולים המקומיים כשהם יכולים לצאת ולרכב בכמה מהמסלולים המרשימים ביותר בעולם?


מדוע הכי כדאי לצאת לטיול אופניים באירופה עם שלי טורס

מאחר ובאמת אין סיבה לעשות זאת, רוכבים רבים יוצאים אל עבר יעדים שונים ביבשת ומגיעים אל המסלולים המרתקים של צרפת, איטליה, גרמניה ושל מדינות אירופיות נוספות. על מנת שתוכלו לצאת אל הטיולים הללו בראש שקט וכאשר אתם יודעים שכל מסלול אליו אתם מגיעים הוא מסלול מסודר, ובכל מקום יהיה לכם היכן ללון ומה לאכול, הפתרון הטוב ביותר הוא לצאת לטיול אופניים בחו"ל עם חברת שלי טורס. חברת הנסיעות שלי טורס הינה חברה בעלת ניסיון רב בטיולי אופניים בפרט, ובטיולים לחו"ל בכלל, הן לנוסע העצמאי והן כחלק מטיול מאורגן, ולכן עבור כל רוכב וכל נוסע, מוטב יהיה אם יבחר בחברה זו עבור הנסיעה הקרובה לחו"ל ובמיוחד עבור נסיעה למטרת רכיבה באחד ממסלולי האופניים של יבשת אירופה.


מהו ציוד לרכיבה על אופניים אותו עליכם לקחת יחד אתכם

על מנת להיות מוכנים לחלוטין לא יהיה זה מספיק רק לבחור בחברת הנסיעות הנכונה, אלא חשוב גם להצטייד בהתאם בטרם עולים על האופניים ורוכבים אל עבר הנופים המרשימים של המסלול הנבחר. לכן, חשוב להכין מבעוד מועד רשימת ציוד לרכיבה על אופניים על מנת להיות מוכנים לכל דבר וכל תרחיש. כך למשל, בגדים תרמיים חשוב מאוד שיהיו איתכם כחלק מהציוד, במידה והינכם מגיעים לאיזור הררי קר, ולא משנה מהי העונה הנבחרת. מלבד הקסדה והכפפות חשוב מאוד לקחת איתכם גם זוג כפפות ומגינים מתאימים, מאחר ומדובר במסלולים ארוכים שאינם מוכרים, כאשר הכפפה תקל עליכם את הרכיבה בעוד המגנים יהפכו כל נפילה לא מתוכננת לכואבת הרבה פחות. פנס למקרה חירום ומפתחות לשרשרת האופניים אף הם דבר שחשוב מאוד שיהיה בתיק, כשכמובן גם ערכה של עזרה ראשונה הכוללת פלסטרים ותחבושות ומזון בסיסי כבקבוקי מים וחטיפי אנרגיה יהיו דבר נחוץ ביותר על מנת לעבור את כברת הדרך הארוכה בשלום ובהנאה גדולה.

 


מתכננים טיול אופניים בחו"ל? מוטב שתקחו את הציוד הבא
דורג על ידי צביקה רוט
5
שלח