נגישות
 • שובר מתנה בכדור פורח

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

שובר מתנה בכדור פורח

שובר מתנה בכדור פורח מחפשים להעניק מתנה לחבר או לחברה, אבל אתם לא יודעים מה לקנות להם? אז יש מספר פתרונות לכך. יש לכם שלוש אפשרויות למתנה: אפשרות ראשונה היא לקנות מתנה, חולצה או בקבוק שתייה יקר. אפשרות שנייה, היא הפלגות נופש אם אתם לא יודעים מה לקנות. אפשרות שלישית, היא לתת שובר מתנה לפעילות כלשהי.


כדור פורח - המתנה המושלמת

כפי שנכתב לעיל, באפשרותכם לקנות שובר מתנה לפעילות כלשהי. מבלי לפגוע במקוריות המתנה, אחד השוברים הנפוצים ביותר כיום הוא שובר מתנה לכדור פורח. טיסה בכדור פורח היא חוויה שמי שתעניקו לו את השובר, לא ישכח אותה בחיים. מדובר על חוויה של פעם בחיים. כמה אנשים אתם מכירים שטסו בכדור פורח בחייהם? סביר להניח שהתשובה היא אפס או אחת. הענקה של שובר מתנה במתנה למישהו, היא אפשרות עדיפה על מתנה סטנדרטית כמו חולצה או בקבוק שתייה. מדובר על מתנה מקורית שכל אחד ישמח לקבל אותה.


פעילויות נוספות בשובר המתנה

כאשר אתם רוכשים שובר מתנה בכדור פורח, סביר להניח שהשובר יכול להחליף את הטיסה בכדור פורח בפעילות אתגרית אחרת. ישנן חברות רבות המספקות שוברים כאלו והיתרון בשוברים הללו הוא שאתם לא מגבילים את מקבל המתנה רק בפעילות אחת ויחידה. ברוב השוברים עומדות אפשרויות בחירה מרובות למימוש השובר. בין הפעילויות הנוספות ניתן למצוא מצנחי רחיפה, שייט קיאקים, רכיבה על אופניים ופעילויות אתגריות או אטרקציות מיוחדות נוספות.


למה לרכוש שובר מתנה בכדור פורח?

יש סיבות רבות לרכוש שובר מתנה בכדור פורח. סיבה ראשונה, מדובר על חוויה מדהימה שלא יוצא לכולם לעבור אותה במהלך חייהם. סיבה שנייה, במקום לשבור את הראש מה לקנות למי שאתם הולכים להעניק מתנה, אתם פשוט בוחרים לו מתנה לא סטנדרטית שהוא או, וככה אם הוא לא יהנה מהחוויה, לפחות ירוויח את השווי בחזרה.
 


שובר מתנה בכדור פורח
דורג על ידי יהודה ברק
5
שלח