נגישות
 • דילים לזקינטוס
 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

דילים לזקינטוס

בתור התחלה, נכיר קצת את זקינטוס, את ההיסטוריה שלה ואת האי כיום


כפי שבוודאי הבנתם מהשם ומרוח הדברים, זקינטוס הוא אי יווני. שלא כמו מרבית האיים היווניים, זקינטוס לא ממוקם בים האגאי כי אם בים היווני, מעט מערבית לחצי האי הפלופונסי – החלק הדרומי של מדינת יוון המודרנית. ההיסטוריה של זקינטוס עשירה במיוחד, ומדובר למעשה באי שהיה מיושב עוד הרבה לפני יוון העתיקה – עוד לפני המאה החמישית לפני הספירה. האי זקינטוס ידוע כיום ביוון, ובקרב תיירים מרחבי העולם, בזכות כמה וכמה דברים – מדובר באי שהולך והופך לתיירותי יותר ויותר, כך שניתן למצוא מגוון דילים למלונות ולטיולים וסיורים ברחבי האי, ומדובר גם באי טבעי במיוחד שיש בו שמורות טבע רבות, ושומרים בו על המאזן האקולוגי העדין בחירוף נפש, כולל מספר בעלי חיים ימיים שנשמרים שם מסכנת ההכחדה בה הם נמצאים.

המקומות שאליהם כדאי להגיע אליכם והדברים שכדאי להכיר כשטסים לזקינטוס


אולי הפרט שגורם לזקינטוס להיות הכי אטרקטיבית לעומת אפשרויות רבות אחרות של דילים ליוון, הוא שלא מדובר באי ובעיר שתלויים בצורה מלאה בתיירות. למעשה, ענף התיירות המתפתח בזקינטוס, מתפתח בנוסף ולצד ענף החקלאות והדיג, שהוא מקור הפרנסה העיקרי של תושבי האי, ושעיקר המשאבים מופנים אליו. ומדוע מדובר בפרט חיובי? משום שבמקום מרכזי קניות מלאכותיים, וטברנות יקרות שלא מספקות חוויה יוונית אותנטית – בזקינטוס ניתן למצוא את החוויה האותנטית ביותר. בין אם מדובר בחיי לילה ובעיקר בטברנות המקומיות שפועלות עד אמצע הלילה ושניתן לשתות בהן אוזו למכביר, ובין אם מדובר בחופים השמורים ובאווירה הנעימה והפסטורלית גם באזורים התיירותיים יותר – זקינטוס מציעה חוויה תיירותית איכותית ביותר. מבחינת אטרקציות נוספות, מעבר לחופים ולמוקדי התיירות, ניתן לציין את חוף צבי הים שהוא שמורת טבע בה ניתן לראות זן בסכנת הכחדה של צבים, חוף הסירה הטרופה וכן המערות הכחולות – כולם יעדים פופולאריים שנעים לבלות בהם כמה שעות בכל אחד.

ממה חשוב להיזהר וכיצד בוחרים דילים לזקינטוס בצורה הנכונה ביותר?


משום שמדובר באזור שהתיירות בו נמצאת בתנופה של התפתחות, יש מגוון דילים לזקינטוס באתרים הישראלים היום, אבל – חשוב מאוד לוודא שאתם מקבלים דיל למלון איכותי ומומלץ, וכדאי תמיד לבדוק באינטרנט ביקורות קודמות. חלק מהמלונות באי עוד לא עשו את הקפיצה קדימה עם שאר התיירות באזור, ולכן רצוי להתייעץ עם סוכן נסיעות מקצועי מצוות YPAYMOREלקבלת פרטים על מבצעים ליוון ולהזמנת החופשה המתאימה ביותר עבורכם. אין צורך בחבילות הכל כלול משום שהאי יודע להציע מגוון אטרקציות איכותיות ואין סיבה להישאר במלון כל היום.

החופשה היוונית הקלאסית, באיכות גבוהה במיוחד – באי זקינטוס


מבחינת חוויה אותנטית ואיכותית של אי יווני, קשה למצוא אפשרויות איכותיות יותר מזקינטוס. כיום, תוכלו למצוא מגוון דילים שיעזרו לכם לתכנן את החופשה המושלמת באי, שעדיין לא מלא בישראלים גם בחודשי הקיץ התיירותיים.

שלח