נגישות
 • מאמרים מומלצים -3

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

מאמרים מומלצים -3

מערכת השיקולים המלווה הזמנת חופשה
טיסות לחו"ל לא תמיד מתקיימות לצרכי חופשה. למרות שאין דרך מהנה יותר מאשר לקחת חופש מהעבודה ולבלות ביעד אקזוטי, לעיתים הצורך בטיסה דווקא מתוך נסיבות בלתי צפויות.
כך תתמצאו בשדות תעופה בעולם
שני אלמנטים מאוד חשובים ירכיבו את האופן בו תיהנו מהזמנת חופשה או טיסות לחו"ל: ההגעה אל שדה התעופה במדינת המוצא וההגעה משדה התעופה אל המלון במדינת היעד.
מדריך מקוצר למטוס אזרחי
היכרות עם מבנה המטוס ועם עקרונות הטיסה יכולים לעזור לכל מי שמתכנן הזמנת טיסות וחופשה בחו"ל בפעם הראשונה. ההכנה לפני טיסות היא חלק חשוב מההנאה.
זנזיבר - עונה מומלצת
מתי הכי כדאי לטוס לחופשה בזנזיבר? היכנסו לאתר וקראו את ההמלצות של מומחי הנופש של YPAYMORE. העונה המומלצת ביותר לחופשה מרגיעה והמושלמת.
מה צריך לקחת בחשבון שמזמינים טיסה לחו"ל?
האופן בו תיירים בוחרים טיסות משתנה על פי היעד. הפופולאריות של המדינה בקרב תיירים ומספר חברות התעופה המציעות טיסות מישראל ישפיעו על המחיר ועל הזמינות לחופשה.
מזמינים טיסות ואוספים מידע
איסוף מידע יכול מאוד לעזור בבחירת יעד לחופשה. מלבד הזמנת טיסות, היעד יכריע בשאלה עד כמה החופשה תתאים לכם, לבני הזוג, למשפחה המורחבת או לילדים.
טיפים ועצות למשפחות הטסות עם הילדים
טיסות עם ילדים שונות בהרבה מובנים מאשר טיסה לבד או עם בן זוג. דרך אחת להתגבר על הקושי היחסי היא לבחור ביעד קרוב יחסית, כמו איטליה או הולנד.
עצות וטיפים למי שטס בפעם הראשונה
תיירים אשר מזמינים טיסות לחו"ל בפעם הראשונה צריכים לקחת בחשבון מספר שיקולים. טיסה בפעם הראשונה יכולה להיות אירוע מעט מבהיל במידה ולא נערכים אליו בצורה נכונה.
איך תעבירו את הזמן שלכם בטיסות?
המטוסים החדשים של חברות התעופה מבטיחים לכל תייר חוויה בלתי נשכחת. זה מתחיל כבר בדלפקי הקבלה, עם שירות מקצועי וממוחשב מצוות דיילים מיומן.
כל מה שאתם צריכים לדעת על טיסות
טיסות מלוות את תחום הנסיעות כבר שנים רבות. כיום נדמה כי טיסות הן חלק בלתי נפרד מהמדע, הטכנולוגיה והתיירות, אך לא תמיד הן היו כל כך זמינות.
טיפים חשובים לקראת נסיעה לחו"ל
יש מספר טיפים אשר יכולים לעזור למי שמתכונן לטיסה ארוכה או קצרה. היות וכיום טיסות הן חלק חשוב מהחופשה, כדאי להשקיע מעט מחשבה בבחירת חברת התעופה ובמסלול הנכון.
מהן חבילות טוס וסע וכיצד אתם יכולים לנצל אותן?
טיסות מלוות את תחום הנסיעות כבר שנים רבות. כיום נדמה כי טיסות הן חלק בלתי נפרד מהמדע, הטכנולוגיה והתיירות, אך לא תמיד הן היו כל כך זמינות.
כל סוגי כלי הטיס שכדאי להכיר
בתחום התיירות נערכות רק טיסות אזרחיות באמצעות מטוסים ממונעים . אך אלו עוד סוגי כלי טיס קיימים מלבד המטוסים ומה כדאי לדעת עליהם?
מדריך שדות התעופה
יש להבחין בין נמלי תעופה המשמשים עבור טיסות בינלאומיות לבין שדה תעופה לטיסות מקומיות בלבד. ההבדל העיקרי הוא גודל שדה התעופה.
ההשפעת הסכם שמיים פתוחים על התיירות בישראל
הסכמים מהסוג של השמיים הפתוחים מאפשרים לכל אחד מאתנו להזמין טיסות זולות. לכן כדאי לבחון את ההסכמים הללו ולהבין כיצד הם משפיעים על המחיר של החופשה הבאה שלנו.
המאפיינים של מטוס הנוסעים המודרני
הבחנה בין טיסות אזרחיות לתיירות לדוגמא לבין טיסות צבאיות או חקלאיות. מטוס הנוסעים מופעל על ידי חברת התעופה אשר קונה או חוכרת אותו בלבד.
הכירו את האנשים שמבטיחים לכם טיסה מהנה
ניתן למנות מספר אנשי צוות מרכזיים אשר תורמים לנוחות של טיסות. בתוך הקטגוריה הטכנית נמצאים הטייסים, פקחי הטיסה, הטכנאים וכמובן אנשי הצוות על המסלול עצמו.
ההבדלים בין טיסות פנים לטיסה בינלאומית?
על מנת להיערך בצורה נכונה אל טיסות פנים כדאי להכיר מספר מאפיינים ייחודיים. טיסת פנים נערכת ברוב המקרים לצורך תחבורה בין יעדים קרובים.
כך בנוי כרטיס טיסה סטנדרטי
אם זאת נסיעתכם הראשונה לחו"ל כדאי שתדעו איך להסתכל ולקרוא את כרטיס הטיסה שלכם.זה המאמר אשר יעזור לכם להבין ולטוס שקטים יותר.
כל מה שצריך לדעת על מחלקות בטיסות
בחירת מחלקה נכונה יכולה לשדרג את הטיסה בצורה משמעותית. באופן כללי, חברות התעופה מציעות טיסות בשלוש מחלקות עיקריות: מחלקה ראשונה, מחלקת עסקים ומחלקת תיירים.

1 2 3 4 6 5

שלח