נגישות
 • טיול לפני צבא

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

טיול לפני צבא

טיול לפני צבאעם סיום הלימודים בבתי הספר התיכונים וקצת לפני הגיוס לצבא הגנה לישראל, בוחרים צעירים רבים בטיול לפני צבא. טיול זה מתאפיין לרוב במשך תקופת טיול קצרה ובמוקדי טיול ממוקדים ומוכרים אשר בהם נקודות עניין חשובות לצעירים (מועדונים, פסטיבלים, ברים, חופים ועוד).
טיול לפני צבא הוא טיול אליו יוצאים בני נוער רבים לאחר תקופת מבחנים קשה וסיום בגרויות, בטיול זה מתכוננים הצעירים לשגרת החיים הקרובה שתמשך לשנתיים (בנות) או לשלוש שנים (בנים) ועל כן מאפשרים לעצמם טיול מושקע ומשתלם בו יוכלו להתפרק וליהנות ככל הניתן.
 

לאן מטיילים ומה היעד הנבחר לטיול לפני צבא?

טיול לפני צבא משמעו טיול של צעירים אשר בדיוק סיימו לימודים ומעוניינים לטייל וליהנות ללא גבולות בטיול ממצא וקולע, על כן טיול מסוג זה נבחר ליעדים מסוימים ועל פי פרמטרים חשובים נוספים והם :
 
 • מחיר הטיול – טיול לפני צבא הוא טיול של צעירים ועל כן הוא חייב להיות במחירים סבירים והגיוניים (בשל כך הוא איננו ליעדים רחוקים אליהם מחירי הטיסה הם גבוהים), כך שצעירים לפני צבא ולאחר סיום לימודים יוכלו להרשות לעצמם את הזמנתו. 

 • יעדי הטיול – ניתן להצביע בבירור על יעדי הטיול העיקריים של צעירים לפני צבא, והם :חבילות ליוון, בורגס, פלמה, קוסטה ברווה. הסיבה העיקרית לבחירה במקומות אלו כיעדים לטיול לפני צבא היא בשל המחירים הזולים והסבירים הן בהגעה אל היעדים והן ביעדים עצמם (מזון, אטרקציות ומלונות במחירים הוגנים וסבירים לצעירים).

 • אטרקציות – בטיול מסוג זה חשים הצעירים צורך רב בפורקן (לאחר מבחנים רבים, בגרויות ולחצים) ובמימוש ומיצוי של כל האטרקציות האפשריות טרם יתגייסו לצבא, על כן בוחרים הצעירים לטוס למקומות נבחרים בהם יוכלו לממש את חלומותיהם וליהנות ממגוון אטרקציות מיוחדות ובלתי נשכחות, הכוללות בין היתר : ספורט ימי (צלילות, שייט, גלישה ועוד), ספורט אתגרי (בנג'י, ג'יפים, צניחה חופשית ועוד), טיולים מרתקים במקומות מרהיבים, הופעות בחו"ל ענקיים של אלפי משתתפים, מועדונים נחשבים ועוד...

 • עונות מומלצות ומועדים – חשוב להבין ולזכור כי הזמנת חופשה מסוג זה, המחייבת שמירה על תקציבים מסוימים והגעה ליעדים מבוקשים לשם מטרות כאלו ואחרות, היא המחייבת אתכם בבדיקה מוקדמת של מזג האוויר באזור (קר\חם), וכמובן במועד נכון ומתאים להנאה מובטחת מאטרקציות מסוימות (לדוגמא: אתרי סקי ברומניה וימיות פתוח רק בעונה מסוימת ואינו פעיל במהלך השנה כולה!)
   

טיול לפני צבא
דורג על ידי אלעד לוי
5
שלח