נגישות
 • המדריך לחיי לילה בברלין 2016

 • למה לשלם יותר

טופס חיפוש, 2 שלבים. בשלב הראשון בחר סוג עסקה, בשלב השני הזן פרטי חיפוש. על מנת לבחור סוג עסקה אנא לחץ על מקש ה-TAB

בחר סוג עסקה, בחירה של כל אלמנט תשנה את טופס החיפוש
 •  
 •    
 • מנוע חיפוש טיסות, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  1
  2
  3
  4
  5
  6
 • מנוע חיפוש חבילות נופש, הזן פרטים:
  בחר תאריכים
  בחר תאריך יציאה
  בחר תאריך חזרה
  תאריכי יציאה/חזרה אפשריים
  תאריך נבחר
  תאריכים לא פעילים
  ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש

המדריך לחיי לילה בברלין 2016

ברלין מאז ועד היום

חיי לילה בברלין 2016 העיר ברלין החלה את קיומה בתור עיר רגילה בה התקיים סדר יום רגיל ושגרתי להפליא, ואילו התפתחותה המודרנית והפיכתה ל"מוקד עליה לרגל" בעבור בליינים ואנשי חיי הלילה, חלה רק בשנים האחרונות. כיום העיר ברלין היא עיר הידועה ומוכרת לכולנו כעיר האטרקטיבית ביותר לחיי לילה סוערים ומרתקים, שכן, אלפי בליינים מרחבי העולם פוקדים את העיר ברלין במועדוני היוקרה, בברים הפופולריים, במסיבות ענק ובפסטיבלים מיוחדים.
הבחירה בטיסה לברלין וחופשה בעיר הינה בחירה ברורה לצורך באווירה קוסמית מופלאה והנאה צרופה מחיי לילה פעילים ומרתקים. בהגיענו לעיר נוכל להבחין כי ישנו מענה לכל סוגי האוכלוסייה כאשר מדובר בחיי לילה מרתקים. בברלין ניתן למצוא סוגים שונים של מסיבות, מועדונים, בארים ומקומות בילוי אשר מספקים מענה לשלל אוכלוסיות שונות ומגוונות. 
 

חיי הלילה של ברלין 2016

טרם הגעתכם לעיר ברלין, בדקו, חקרו והבינו מה הם המקומות שחייבים להיות בהם ואילו מקומות מותאמים לצורכיכם, לשם כך הכנו בעבורכם מדריך מסודר ומפורט : המדריך לחיי לילה בברלין 2016.
 
 • ברים בברלין – הברים בעיר ברלין מאפשרים לכם ליהנות ממגוון עצום של קוקטיילים מיוחדים ומרעננים לצד בירות משובחות ומנות גורמה מהוללות. ההגעה לברים בברלין מתקיימת לרוב טרם היציאה למועדון לילה, כך שאוכלוסיית המועדונים והמסיבות פוקדת כמידי ערב את הברים המיוחדים בעיר ומהם ממשיכה (לאחר דרינק ונשנוש) למסיבה טובה או מועדון ענק.

 • מועדונים בברלין – סצנת המועדונים בברלין היא החזקה ביותר בעולם, שכן היא מאפשרת לבליינים הגעה למועדוני ענק בהם מנגנים מיטב ה- djs' הגדולים מכל רחבי העולם. על כן, בהגיעכם לברלין הקפידו לפקוד את מועדוני הלילה הנחשבים לטובים בעולם, לחוויה בלתי נשכחת.

 • הופעות בברלין – הופעות בברלין נחשבות להופעות הטובות בעולם, שכן אירוח האמנים והזמנת הכישרונות הבין לאומיים לעיר ברלין, מאפשרת את קיומן של הופעות מרהיבות ויוקרתיות של אמנים נחשבים מרחבי העולם.
 • "גאים" בברלין – בעיר ברלין ניתן ביטוי חופשי להעדפות המיניות של כל אדם ואדם, על כן ניתן לראות כי בעיר זו מתקיימות מסיבות ענק רבות של הקהילה ההומו לסבית המגיעה מכל קצוות העולם לחגיגות ענק, מפוארות ונטולות דאגה. 

 • מסיבות בברלין – כמו בכל עיר אירופאית, כך גם בברלין. ההשקעה הבלתי פוסקת בשדרוג איכות המקומות בילוי, השקעה כספית גבוהה באמנים השונים המגיעים להופיע, בבטיחות ללא פשרות וכמובן בהצלחת ההפקה, הן אלו המובילות לכדי הצלחת מסיבות בברלין.

אולי יעניין אותך לקרוא:

גם על חיי לילה בברצלונה 2016 או טיול לאמסטרדם לצעירים
מטיילים באופן עצמאי בברלין
רשמים מחופשת קיץ ארוכה בברלין

המדריך לחיי לילה בברלין 2016
דורג על ידי גלי שפירא
5
שלח